Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak dziś po 2 km czułem ciężkie nogi, więc postawiłem na intensywność, wpadło 8 km, szczytowe tempo przy 4:00, więc dosyć ostro. Odmuliłem nogi, zrolowałem i jest git, jutro basen i wyszedł fajny tydzień. 2 treningi siłowe i 3 biegowe na 40 km.

 

Roller to piękna sprawa, jak ktoś jeszcze nie ma to polecam.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś dyszka w tempie 4:42 i nawet noga nie blokawała jakoś szczególnie więc zadowolony jestem. 

No roller muszę sobie sprawić, póki co mam ze sprzętów okołotreningowych piłkę do ćwiczenia stabilizacji i rehabilitacji kolana ale i na roller przyjdzie kolej.

Odnośnik do komentarza

Cosmos 519 ale za pierwsze zakupy dostalem rabat 15% co wynioslo chyba z 70zl wiec dobra cena.

 

Db cooper dzis biegalem w starych rano te wyprobuje pojutrze, ale nawet jak przymierzalem to amortyzacja wydaje sie byc naprawde na mega wysokim poziomie. Skoro ty biegasz w boostach to moze takiej roznicy bys nie odczul ale porownujac do butow za 250zl komfort jest wart ceny.

 

Krupek poszlo pw

Odnośnik do komentarza

w boostach biegam tylko zawody do 10km, w tym modelu nie ma aż tak dużej amortyzacji, a za słabe nogi mam na większe kilometraże w nich. Na co dzień trenuję w asics cumulus 17, ale pod koniec miesiąca planuję zmianę bo swoje już mają nabiegane. 

 

ciekawe te brooksy, a jak tam z numeracją? trafiłeś z rozmiarem bez mierzenia? 

Odnośnik do komentarza

Tez biegalem w ojca cumulusach ale modelu 12 :D dobre buty.

 

Mierzylem na cm i jest okej. Choc dodalbym moze pol numeru wiecej ale trzeba je rozchodzic i bedzie mysle raczej juz idealnie.

 

Mysle ze tutaj z amortyzacja nie bedzie najmniejszego problemu ale poczekam do testu :) latwo bedzie ocenic bo w aktualnych butach pod koniec treningu zaczynaja mi dokuczac lydki przy mojej aktualnej wadze, zobaczymy jak w tych bedzie,

Odnośnik do komentarza

Jak już się trochę biega to nie można oszczędzać na butach, tym bardziej, że głównie biega się po asfalcie, albo betonie. Dobra amortyzacja to podstawa. Ja po starych Kalenji mam ciągle niewyleczone odciski i na razie mam 2-3 dni przerwy, bo co dłuższe wybieganie to nogi zajechane jakbym boso w glanach chodził. Moje stopy w ogóle są upośledzone, obojętnie jakie buty, to i tak miesiąc mi się noga przyzwyczaja do nich.

Odnośnik do komentarza

Tez biegalem w ojca cumulusach ale modelu 12 :D dobre buty.

 

Mierzylem na cm i jest okej. Choc dodalbym moze pol numeru wiecej ale trzeba je rozchodzic i bedzie mysle raczej juz idealnie.

 

Mysle ze tutaj z amortyzacja nie bedzie najmniejszego problemu ale poczekam do testu :) latwo bedzie ocenic bo w aktualnych butach pod koniec treningu zaczynaja mi dokuczac lydki przy mojej aktualnej wadze, zobaczymy jak w tych bedzie,

Buty do biegania kupuje się zazwyczaj akurat pół numeru większe (jeśli mają to być buty uniwersalne) bo stopa podczas biegania puchnie i w bucie robi się ciasno. Przy dłuższych wybieganiach możesz odczuwać dyskomfort.

Wgl kupowanie butów przez internet bez wcześniejszej przymiarki to slabiutki pomysł i nie chodzi tylko o rozmiar.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...