Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już Jakimowi zasugerowałem na gg pomysł klanu,nawet ostatnio jak się widzieliśmy coś tam gadaliśmy.oczywiście klan czysto amatorski mający na celu zbieranie się w określone dni tygodnia o określonej godzince by zagrać kilka meczyków i skopać tyłki innym.Jednak w miarę fajnie by było jakby każdy miał HS i w miarę jakiegoś skilla oraz opanowane mapy. Zresztą co tu dużo gadać takich amatorskich klanów będzie na pęczki.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiecie bedzie super w multi !!bardzo widoczny podzial klas broni !np w cod-e koles ze snajpą mimo dalekiej odleglosci od przeciwnika nie mial praktycznie żadnej przewagi !!mozna bylo takich sciagac nawet pistoletem co jest absurdem ,w kz2 od razu widac i czuc ze giwera na bliska odleglosc nie ma szans ze snajpa lub czyms na medium co dla calej rozgrywki ma kolosalne znaczenie !!bardzo podoba mi sie trudnosc celowania i to ze w ostrej akcji ciezko bedzie heda zasadzic,widac ze gra nastawiona jest na grubegoooo skilla!!POZDRWIAM i do zobaczenia 25

Odnośnik do komentarza

A to fajnie dzieki!ale grałem wczoraj z bootami i powiem szczerze ze gra miażdzy !!bardzo podoba mi sie zmiana celi czasami czegos bronimy zaraz cos wysadzamy itd...to bardzo urozmaica rozgrywkę i sprawia ze nie bedzie kampowania!!co udeza to bardzo duzeee plansze ,bardzo fajnie rozwiazano problem z amonicja trzeba sie wrócic do bazy i pobrac ze skrzyni !!szkoda ze z bootami jest tylko jedna klasa do wyboru..po graniu w coda hardcore wkurza troche mapa ale przy tak dynamicznej grZe jest raczej mało istotna ..POZDR

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
psid Boro1989PL gram w nocy oraz 24h w weekendy ;] pre order KZ2 zamówiony

ja tez jak mam tylko chwile wolna to gram, jak juz bedzie K2 to weekendy oczywiscie nocki chyba ze do pracy bedzie trzeba isc, czekam na jakies proopozycje moje id mrozik_pl

 

 

No mi się konsola popsuła z miesiąc temu i po gwaranci świeci żłóte światełko...... i teraz rozważam zakup konsolki z K2 ale gra zapowiada się świetnie na klany te klasy postaci super tylko szkoda że będziemy mieli małą ilośc' broni do naszej dyspozycji

no Kapral wracaj do nas wkoncu bo z kim jak nie z Toba zaloze Klan???????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...