Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miłosierny oklep?Widze że złe fluidy mi się udzielają,bo jak nazwać podejrzewanie mnie o kaperstwo gdy stoje przy swoich bombach a jak nazwać 2 typków zbunkrowanych na swoim respie?Gdybym nie musiał was namierzać jako snajper to ani razu byście mnie nie trafili,zrobiliście to bo porzuciłem mój przyczółek by pomóc chłopakom.

Odnośnik do komentarza
Nie miłosierny oklep?Widze że złe fluidy mi się udzielają,bo jak nazwać podejrzewanie mnie o kaperstwo gdy stoje przy swoich bombach a jak nazwać 2 typków zbunkrowanych na swoim respie?Gdybym nie musiał was namierzać jako snajper to ani razu byście mnie nie trafili,zrobiliście to bo porzuciłem mój przyczółek by pomóc chłopakom.

 

spoko litwin zagramy klanówke 5v5 bedziesz miał szanse pokazac czy cie nie trafie :D z respa nie wyjdziesz 8) a tak na powaznie to jestescie bez szans

Odnośnik do komentarza

hahahaha nie no parodia,kolejny klan z mniemaniem ,że są the best i przerośniętym ego.Aż strach się bać.Niektórzy to przeostro podchodzą do gamingu,który teoretycznie jest po to by sprawiać fun i się relaksować,no ale cóż GRASZ BY WYGRAC/GARDZISZ PATAŁACHAMI/SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE/

ZAPRASZAMY.....

 

Swoją droga moze Hellboysi w chwili obecbej jestescie bardziej zgrani od nas(my dopiero zaczynamy) i byście nas ograli ale we wczorajszym meczu w waszej drużynie nie było nikogo ze skillem lepszym ode mnie,Jakima czy Litwina więc nie rozumiem tego napinania.

 

Hixx umiałeś wczoraj aby zasnąć czy po głowie caly czas snuła Ci się myśl "w pełnym skladzie pokonamy patałachów z Z3RO"?

 

Liga pokaze kto ostatecznie będzie mieć więcej pkt i tam też bedzie oficjalna okazja do rewanżuDla Z3RO liczy się głównie fun z gry,po porażkach nie bedziemy płakać choć oczywiscie ostatni nie chcemy być :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
hahahaha nie no parodia,kolejny klan z mniemaniem ,że są the best i przerośniętym ego.Aż strach się bać.Niektórzy to przeostro podchodzą do gamingu,który teoretycznie jest po to by sprawiać fun i się relaksować,no ale cóż GRASZ BY WYGRAC/GARDZISZ PATAŁACHAMI/SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE/

ZAPRASZAMY.....

 

Swoją droga moze Hellboysi w chwili obecbej jestescie bardziej zgrani od nas(my dopiero zaczynamy) i byście nas ograli ale we wczorajszym meczu w waszej drużynie nie było nikogo ze skillem lepszym ode mnie,Jakima czy Litwina więc nie rozumiem tego napinania.

 

Hixx umiałeś wczoraj aby zasnąć czy po głowie caly czas snuła Ci się myśl "w pełnym skladzie pokonamy patałachów z Z3RO"?

 

Liga pokaze kto ostatecznie będzie mieć więcej pkt i tam też bedzie oficjalna okazja do rewanżuDla Z3RO liczy się głównie fun z gry,po porażkach nie bedziemy płakać choć oczywiscie ostatni nie chcemy być :P

 

przeciez widac ze jaja sobie robie a ty sie spinasz nie zesraj sie przypadkiem :rotfl:

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
Ficus,

 

A moze POL specjalnie odpuscil ten turniej zeby nie pokazac swojej sily/slabosci ;P

 

Wlasnie mi oddali internet (caly dzien nie mialem) zaraz wbijam na kz2

POLa nie darze jakąś sympatią ale jesteście dobrzy,a to czemu was wczoraj nie bylo to już wasza sprawa,mi nic do tego.

Odnośnik do komentarza
hahahaha nie no parodia,kolejny klan z mniemaniem ,że są the best i przerośniętym ego.Aż strach się bać.Niektórzy to przeostro podchodzą do gamingu,który teoretycznie jest po to by sprawiać fun i się relaksować,no ale cóż GRASZ BY WYGRAC/GARDZISZ PATAŁACHAMI/SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE/

ZAPRASZAMY.....

 

Swoją droga moze Hellboysi w chwili obecbej jestescie bardziej zgrani od nas(my dopiero zaczynamy) i byście nas ograli ale we wczorajszym meczu w waszej drużynie nie było nikogo ze skillem lepszym ode mnie,Jakima czy Litwina więc nie rozumiem tego napinania.

 

Hixx umiałeś wczoraj aby zasnąć czy po głowie caly czas snuła Ci się myśl "w pełnym skladzie pokonamy patałachów z Z3RO"?

 

Liga pokaze kto ostatecznie będzie mieć więcej pkt i tam też bedzie oficjalna okazja do rewanżuDla Z3RO liczy się głównie fun z gry,po porażkach nie bedziemy płakać choć oczywiscie ostatni nie chcemy być :P

 

 

nie napinaj się tak bo spuchniesz :wsciekly:, a i gratuluje wspomnianego skilla - wynik 4:3 przy jednym graczu więcej to faktycznie za(pipi)iste osiągnięcie, normalnie strach siadać przed konsolą :baby:

Odnośnik do komentarza
Po wcześniejszych wypowiedziach myśle że to nie były tylko jaja,bardziej emocjonalnie do tej gry podchodzisz niż ja,mnie wkurza jak mam ujemne ratio,was jak cokolwiek złego się wam stanie.

 

ostre wypowiedzi sa po to by pokazac charakter klanu i tyle, gra sie po to zeby wygrywac i miec fun poza tym kto nie przegrywa ten sie nie uczy a ten kto mało przegrywa znaczy ze uczyc mniej sie musi <wypowiedz ala yoda :starwars: >

emocjonalnie to ja do niczego nie podchodze szkoda sie spinac i zdrowia tracic . Jesli zas chodzi o charakter klanu to tak jak w WWF<world wrestling federation>są ci zli <których nikt nie lubi >i ci dobrzy i tyle. A TO ZE JESTESMY NAJLEPSI TO INNA SPRAWA :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Jeezu jakie spiny. Gra potrafi wyzwolić emocje nie ma co;]

 

Zagramy kiedyś rewanż, jeden, drugi, trzeci i wtedy rozstrzygniemy spór.

 

W naszym przypadku jest jednak taki problem, że mamy sporo chętnych do gry i nie mamy z góry ustalonego pierwszego składu, więc zgrania u nas póki co nie miało prawa być. Wszystko jednak idzie dobrą drogą;]

 

Dzisiaj panowie z Z3ro zapraszam na trening o 21;]

 

 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że cały ten King of PoP cup napawa wszystkich niesamowitą wolą walki i komentarze rodem z piaskownicy muszą być. Nie rozumiem takiego zachowania wygranych/przegranych bo liczy się tylko wynik końcowy. A kto kogo, gdzie, jak i dlaczego to sprawa do własnego analizowania a nie pretekst do toczenia jadu na forum. Panowie jak Ficu nadmienił. Liczy się FUN, a ten uległ zatarciu bo co 'ambitniejsi' gracze wytaczają największe działa by tylko dopiec oponentom w/ jak i poza grą.

Szanujmy się.

Pozdro_0

Odnośnik do komentarza
Jeezu jakie spiny. Gra potrafi wyzwolić emocje nie ma co;]

 

Zagramy kiedyś rewanż, jeden, drugi, trzeci i wtedy rozstrzygniemy spór.

 

W naszym przypadku jest jednak taki problem, że mamy sporo chętnych do gry i nie mamy z góry ustalonego pierwszego składu, więc zgrania u nas póki co nie miało prawa być. Wszystko jednak idzie dobrą drogą;]

 

Dzisiaj panowie z Z3ro zapraszam na trening o 21;]

 

A moze wspólne treningi np host o nazwie ZEROvs HELL i hasło ?jak tak to hasło wyslij mi na JACK-HIXX_pl

Odnośnik do komentarza
Jeezu jakie spiny. Gra potrafi wyzwolić emocje nie ma co;]

 

Zagramy kiedyś rewanż, jeden, drugi, trzeci i wtedy rozstrzygniemy spór.

 

W naszym przypadku jest jednak taki problem, że mamy sporo chętnych do gry i nie mamy z góry ustalonego pierwszego składu, więc zgrania u nas póki co nie miało prawa być. Wszystko jednak idzie dobrą drogą;]

 

Dzisiaj panowie z Z3ro zapraszam na trening o 21;]

 

A moze wspólne treningi np host o nazwie ZEROvs HELL i hasło ?jak tak to hasło wyslij mi na JACK-HIXX_pl

Chyba sam nie wierzysz, że byłby to 'trening' a możliwość do rychłego rewanżu. Każdy z osobna zamiast skupiać się na elementach poprawienia taktyki zespołowej próbowałby za wszelką cenę wygrać. Dlatego trening by miał szansę bytu musi odbywać się na zasadzie wewnątrzklanowej. Ja tak to w każdym razie widzę. Ale góra zdecyduje, czy gramy sami czy ze 'spectatorami' ;P

Odnośnik do komentarza
A moze wspólne treningi np host o nazwie ZEROvs HELL i hasło ?jak tak to hasło wyslij mi na JACK-HIXX_pl

Nie :P to bylby rewanż a nie zaden trening

 

Nie no śmiechawa temat,nabijam sie z tego,że się napinacie i teraz wy macie mi za złe,że niby ja się napinam:D

 

Ja gram dla funu tak jak reszta ludzi od nas,dopiero się zgrywamy i nigdy nie kozaczyłem i nie będę kozaczyc,że niby jest ktoś lepszy,gorszy,że ktoś nie ma szans itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Jeezu jakie spiny. Gra potrafi wyzwolić emocje nie ma co;]

 

Zagramy kiedyś rewanż, jeden, drugi, trzeci i wtedy rozstrzygniemy spór.

 

W naszym przypadku jest jednak taki problem, że mamy sporo chętnych do gry i nie mamy z góry ustalonego pierwszego składu, więc zgrania u nas póki co nie miało prawa być. Wszystko jednak idzie dobrą drogą;]

 

Dzisiaj panowie z Z3ro zapraszam na trening o 21;]

 

A moze wspólne treningi np host o nazwie ZEROvs HELL i hasło ?jak tak to hasło wyslij mi na JACK-HIXX_pl

Chyba sam nie wierzysz, że byłby to 'trening' a możliwość do rychłego rewanżu. Każdy z osobna zamiast skupiać się na elementach poprawienia taktyki zespołowej próbowałby za wszelką cenę wygrać. Dlatego trening by miał szansę bytu musi odbywać się na zasadzie wewnątrzklanowej. Ja tak to w każdym razie widzę. Ale góra zdecyduje, czy gramy sami czy ze 'spectatorami' ;P

 

jak tam chcecie ale jak byscie trenowali z lepszymi to chyba lepiej dla was :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
jak tam chcecie ale jak byscie trenowali z lepszymi to chyba lepiej dla was :rolleyes:

 

napinacz.pl :D ojj dzis chyba znowu nie zaśniesz bo Z3RO nie chce się jeszcze rewanżować bo ma ochote pierw poćwiczyć zgranie wewnątrz drużyny :)

 

HAHAHA DOBRE DOBRE << Ja zgadzam sie z jakimem przeciez sparing nie jest o zadne punkty to po pierwsze po drugie takie treningi wewnetrzno klanowe nijak sie mają do rzeczywistosci po trzecie zawsze mozna sobie cos podpatrzyc od innego klanu i zastosowac podobną mysl taktyczną u siebie a to ze za wszelką cene bedziemy sie chcieli wyrznac to chyba ok bo kazdy da z siebie wszystko

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza

Chętnie ale za jakiś czas Hixx,my jeszcze sami musimy trenować a chyba nikt nie wierzy w to,że po twoich wcześniejszych postach typu"jestesmy lepsi""nie mielibyscie szans" to byłby trening . Chcecie udowodnic,że jestescie od nas lepsi.Może tak będzie,może nie ale dajcie nam czas,na zgranie i przynajmniej ustalenie składu u nas w klanie.Obiecuje nie raz zagramy jeszcze razem.

Odnośnik do komentarza
jak tam chcecie ale jak byscie trenowali z lepszymi to chyba lepiej dla was :rolleyes:

Nieee no... nie mamy po 13 lat by dać się złapać na taką tanią zagrywkę hehehe ;)

 

 

Chętnie ale za jakiś czas Hixx,my jeszcze sami musimy trenować a chyba nikt nie wierzy w to,że po twoich wcześniejszych postach typu"jestesmy lepsi""nie mielibyscie szans" to byłby trening . Chcecie udowodnic,że jestescie od nas lepsi.Może tak będzie,może nie ale dajcie nam czas,na zgranie i przynajmniej ustalenie składu u nas w klanie.Obiecuje nie raz zagramy jeszcze razem.

 

Prawda, prawda. 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że w tygodniu po pracy młuciłem i z 12k pkt jest prawie 19k. Mam nadzieję, że to starczy bo w weekend zazwyczaj piję browary i rozmawiam z żoną. Ogólnie zajmuje się sprawamy domowymi (boring stuff :P ). Wolałbym by mi wpadł ten 1% co będę miał wszystko co możliwe z Multi i w końcu skupię się na singlu, który do teraz leży odłogiem. 2h w singlu vs ponad 100h multi. Padaka. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...