Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, kto wygra kings of pop cup :D. Dzisiaj kolejne losowanie ...

 

 

 

@Welna:Nie, jakiś bug jest. Wysyłam wyzwanie i pisze, że jest jakiś tam problem, a gdy probuje wysłać znowu pisze, że już was wyzwałem. Wyślijcie 6 vs. 6 market na piątek 21 lub 22.

Edytowane przez liqu_
Odnośnik do komentarza
mi się wydaje,że to błąd serwerów przez zmianę czasu z zimowego na letni,a turniej Królowie zakładali jeszcze po staremu.Serwery zbzikowały wg mnie i nie wiedziały jak to naliczać.Nawet na tym forum czas jest jeszcze -1h z tego co widzę.

 

Co nie zmienia faktu,że konsola wylosowała nas jako zwycięzców półfinału z HFP więc do CV możemy zapisać już co najmniej 2 miejsce w turnieju o puchar orzeszków :)

 

hellboyz-dziś jakoś spontanicznie graliśmy na jednym serwerze,wymieszane składy i wg mnie fajnie się grało.Jak widać po statsach na końcu meczu(grałem tylko na Koryncie) oba klany mają bardzo wyrównane składy i nawet minimalnie więcej Z3RO było w czołówce....co pokazuje,że personalnie mamy podobny poziom.Nam brakuje po prostu zgrania w chwili obecnej i dlatego pierw musimy się zgrać w ekipie.Nie ukrywam,że jeśli faktycznie jesteście zgrani to w chwili obecnej w pełnych składach pewnie mielibyśmy z wami ciężko.Ale do czasu.....trening czyni mistrza ;)

chyba inny mecz widziales zawsze jestesmy w obu druzynach na czele nawet jak gra pol wiec chyba miales jakis piękny sen pozdro

 

Odnośnik do komentarza

w wyniku "losowania" klan Z3RO wygrał turniej Królów Popu.No to czekamy na obiecane orzeszki,nie ma wymówek ,że tylko ćwierćfinał tak na prawdę wygraliśmy :P

 

BTW.reset punktów klanów i to już!! przez ten bug rankingi straciły sens ,a jak wspominałem to po punktach właśnie rozstawia się pary pierwszych rund każdego turnieju w K2.

Odnośnik do komentarza
a ja grałem juz z nowym patchem i chyba auto-aim poprawili ze nie dziala a reszta bez zmian

 

duzo lepiej sie celuje szkoda ze tak pozno no ale lepiej niz w ogole :huh:

 

co dalej na +

 

wy je ba li~!!! ten $#^%$# blur

 

troche szybciej wyszukuje mecze(i szybsze dzialanie menusow) i lepiej chodzi

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
a ja grałem juz z nowym patchem i chyba auto-aim poprawili ze nie dziala a reszta bez zmian

 

duzo lepiej sie celuje szkoda ze tak pozno no ale lepiej niz w ogole :huh:

 

co dalej na +

 

wy je ba li~!!! ten $#^%$# blur

 

troche szybciej wyszukuje mecze(i szybsze dzialanie menusow) i lepiej chodzi

 

Patch mial wyeliminowac bug zwiazany z zoomem gdzie po przyblizeniu celownik szedl na glowe, a o uproszczeniu sterowania ani jakichkolwiek zmianach w tej dziedzinie nie bylo wzmianki. Sprawdze jak wroce do domu.

Odnośnik do komentarza
a ja grałem juz z nowym patchem i chyba auto-aim poprawili ze nie dziala a reszta bez zmian

 

duzo lepiej sie celuje szkoda ze tak pozno no ale lepiej niz w ogole :huh:

 

co dalej na +

 

wy je ba li~!!! ten $#^%$# blur

 

troche szybciej wyszukuje mecze(i szybsze dzialanie menusow) i lepiej chodzi

 

Patch mial wyeliminowac bug zwiazany z zoomem gdzie po przyblizeniu celownik szedl na glowe, a o uproszczeniu sterowania ani jakichkolwiek zmianach w tej dziedzinie nie bylo wzmianki. Sprawdze jak wroce do domu.

 

jesli juz to auto aim dzialal tez bez zblirzenia tylko w mniejszym zakresie teraz go w ogole nie ma........

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
HIXX jeden z waszych - PSYCHO to jednak prawdziwy psychol. Koleś ma wszczepiony chip ps3 w oko, myślę, że chyba operowali go w tym samym szpitalu co Wełnę z POLu....

dzieki dzieki SIAREX sie ucieszy pozdrawiam

a co do punktów z seri 6ml to liga wszytsko zweryfikuje

 

Fajnie uslyszec dobre slowo na temat wlasnej gry :D Niestety takie dobre dni jak wczoraj nie zawsze sie trafiaja. Ostatnio mialem ladna serie, jak wszedlem na serwer zginelem 7 razy pod rzad nim kogos zabilem, wiec ten chip to jakis felerny jest ;p

 

Odnośnik do komentarza
HIXX jeden z waszych - PSYCHO to jednak prawdziwy psychol. Koleś ma wszczepiony chip ps3 w oko, myślę, że chyba operowali go w tym samym szpitalu co Wełnę z POLu....

dzieki dzieki SIAREX sie ucieszy pozdrawiam

a co do punktów z seri 6ml to liga wszytsko zweryfikuje

 

Fajnie uslyszec dobre slowo na temat wlasnej gry :D Niestety takie dobre dni jak wczoraj nie zawsze sie trafiaja. Ostatnio mialem ladna serie, jak wszedlem na serwer zginelem 7 razy pod rzad nim kogos zabilem, wiec ten chip to jakis felerny jest ;p

 

spoko, nic sie nie martw, wersja 2.0 ma usunąć ten problem :)

Odnośnik do komentarza
a ja grałem juz z nowym patchem i chyba auto-aim poprawili ze nie dziala a reszta bez zmian

 

duzo lepiej sie celuje szkoda ze tak pozno no ale lepiej niz w ogole :huh:

 

co dalej na +

 

wy je ba li~!!! ten $#^%$# blur

 

troche szybciej wyszukuje mecze(i szybsze dzialanie menusow) i lepiej chodzi

 

Patch mial wyeliminowac bug zwiazany z zoomem gdzie po przyblizeniu celownik szedl na glowe, a o uproszczeniu sterowania ani jakichkolwiek zmianach w tej dziedzinie nie bylo wzmianki. Sprawdze jak wroce do domu.

 

jesli juz to auto aim dzialal tez bez zblirzenia tylko w mniejszym zakresie teraz go w ogole nie ma........

 

Auto-aim jest taki jaki był(swoją drogą całkiem spory).

 

Fix for auto-aim exploit when rapidly tapping zoom/fire.

 

 

To nie znaczy że wyrzucili auto-aim tylko, że już nie ma tego buga:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZopiWebNxq0...feature=related

 

Twoje odczucia jeżeli chodzi o sterowanie są czysto subiektywne, bo oprócz tego małego szczegółu nic się nie zmieniło. Ale nie martw się, widziałem na innych forach ludzi rozpisujących się jak to teraz trzeba mieć skilla żeby heada bez auto-aima założyć :D

 

EDIT: Żeby było jasno i nie było sporów o słownictwo:

 

Auto-aim = delikatne wspomaganie podczas celowania(ciągle jest).

To co usunęli to jest bodajże "lock-on" czyli przy zoomie celownik automatycznie idzie na głowę.

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza

wczoraj znów postawiłem serwer POLAND VS WORLD i znów dziękuję wszystkim za dobrą wspólną grę. Jednak mam niedosyt. Z jednej strony dobrze jest wrzucić 32 graczy, bo jednak siatka znajomych jest już spora (wysyłam info na PSN i znajomy znajomego przez znajomego też się dołącza). W 32 Polaków gra się jakoś całkiem nieźle - nie ma totalnego bydła, nawet jest trochę myślącej gry.

 

Z drugiej strony chwilę później wpadło zagraniczne bydło i zrobiła się total młócka - deszcz granatów w stylu "na debila" Assasination to jakieś total jajo - drę się do kolesia żeby spitalał, a kolo luzacko przypuszcza atak "na jana" na 4563636363 przeciwników i potem mu smutno że zginał <_<

 

sam nie wiem jak to jest - czy to my Polacy gramy z głową a inni jak debile? Bo jak to wytłumaczyć, że z Wami mogę grać nawet w 32 osoby i jakoś to ma ręce i nogi, a jak wpadam na grać z innymi (albo nasi są w mniejszości) to jakoś to kaszaniasto wygląda?

 

zrobimy małe zmiany w POLAND VS WORLD - ograniczymy graczy do 24 i cały czas się waham co z tym autobalansem (bo z drugiej strony podziały też są fajne)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...