Skocz do zawartości

Killzone 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie spinać się proszę. Z3RO byli w tym lepsi, że potrafili zorganizować 3 graczy na 22:00, my mieliśmy trzeciego 15 minut po rozpoczęciu meczu, przegraliśmy i koniec kropka:P. Będzie liga, będą klanówki -> wszystko wyjdzie w praniu, a nie się o orzeszki zabijacie. Jak na 2 graczy i tak poradziliśmy sobie całkiem nieźle i to mnie cieszy. Z3RO brakuje trochę zgrania, ale jak mówili to był ich pierwszy mecz razem, więc przyszłe pojedynki mogą być ciekawsze :) A i proszę nie nazywać nas kamperami. Nawet ze snajperką biegałem od początku do końca mapy jak poparzony i parę ładnych no-scope'ów weszło (nie Jakim? :D). No to tyle. Odbiór.

Odnośnik do komentarza
!!! Zapraszamy jutro o 23:00 chętne klany na turniej z piekła rodem !!!


!!! HELLCUP !!!


SexyDevil.gif



Turniej jest ustawiony na:

- 4 klany
- 4 vs 4 osoby
- mapa CORINTH CROSSING
- wszystkie tryby
- FF on
- bez GL, RL

Druga tura - wtorek 31.03 o 23:00



:diablo: :diablo: :diablo: This is where WE fight! This is where YOU die! :diablo::diablo::diablo:
Edytowane przez RAFF_PL
Odnośnik do komentarza
Zapraszamy 04-04-2009 o 21:15 na
TURNIEJ ULANOW PL



Turniej jest ustawiony na:

- wpisowe 10 pkt
- 8 klanów
- 12 osób (6vs6)
- mapa Radec Academy
- wszystkie tryby
- FF on
- RPG, granatniki, Sabotażysta, Szturmowiec OFF






Motto Turnieju:
Jak się bawić to się bawić, :dance: drzwi wyj3bać okno wstawić :lol3:

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

ostatnio mam problem z trafieniem na serwer z autobalansem, i mocno mnie to w(pipi)ia bo trace pol godziny na szukanie odpowiedniego serwera zanim sobie postrzelam, a tych bez autobalansu unikam bo nawet jak jest po rowno graczy to po jakims czasie dostawania batow patrzysz a tu gra np. 20 na 10, domyslam sie, ze ludzie wylaczaja autobalans zeby moc grac ze swoimi w jednej druzynie ale co to za przyjemnosc grac z nierownymi szansami, i pisze tu zarowno o dostawaniu w ekipie mniej licznej, jak i o przytlaczajacym zwyciestwie w ekipie bardziej licznej, WTF? no i czemu POLAND vs WORLD albo STARSI PANOWIE to gry na 32 graczy? chaoooos :(

 

moze po patchu bedzie lepiej z przeszukiwaniem serwerow ale teraz to totolotek, jak masz szczescie to trafisz na serwer bez rakiet, bez assaulta i z autobalansem

 

a tak btw, jakie wg Was bylyby optymalne ustawienia do fajnego postrzelania? wedlug mnie to m.in.: autobalans on, ff on, bez granatnika, bez rakiet, bez assaulta, bez sabotazysty i jego c4, bez snajperow, tak na szybko wyliczajac

 

tez roznie jest z trybami gry, np s&d jest zupelnie niegrywalny przy duzej ilosci graczy, wszyscy skupieni na jednym miejscu mapy, zadna przyjemnosc, raz trafilem na fajne zestawienie - tylko bodycount i c&h, walki toczyly sie w kilku miejscach - wiadomo jakich, takze s&r bez assaulta i boosta moze byc dobry, tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza

mi się wydaje,że to błąd serwerów przez zmianę czasu z zimowego na letni,a turniej Królowie zakładali jeszcze po staremu.Serwery zbzikowały wg mnie i nie wiedziały jak to naliczać.Nawet na tym forum czas jest jeszcze -1h z tego co widzę.

 

Co nie zmienia faktu,że konsola wylosowała nas jako zwycięzców półfinału z HFP więc do CV możemy zapisać już co najmniej 2 miejsce w turnieju o puchar orzeszków :)

 

hellboyz-dziś jakoś spontanicznie graliśmy na jednym serwerze,wymieszane składy i wg mnie fajnie się grało.Jak widać po statsach na końcu meczu(grałem tylko na Koryncie) oba klany mają bardzo wyrównane składy i nawet minimalnie więcej Z3RO było w czołówce....co pokazuje,że personalnie mamy podobny poziom.Nam brakuje po prostu zgrania w chwili obecnej i dlatego pierw musimy się zgrać w ekipie.Nie ukrywam,że jeśli faktycznie jesteście zgrani to w chwili obecnej w pełnych składach pewnie mielibyśmy z wami ciężko.Ale do czasu.....trening czyni mistrza ;)

Odnośnik do komentarza
ostatnio mam problem z trafieniem na serwer z autobalansem, i mocno mnie to w(pipi)ia bo trace pol godziny na szukanie odpowiedniego serwera zanim sobie postrzelam, a tych

 

a tak btw, jakie wg Was bylyby optymalne ustawienia do fajnego postrzelania? wedlug mnie to m.in.: autobalans on, ff on, bez granatnika, bez rakiet, bez assaulta, bez sabotazysty i jego c4, bez snajperow, tak na szybko wyliczajac

 

Ja raz postawiłem serw TotalHardcore PL, gdzie uwzgledniłem wszystkie tryby i możliwość wyboru tylko klasę podstawowoą plus Sanitariusz. Zainteresowanie było znikome. Widać ludzie nie chcą/potrafią grać bez wymiatających postaci.

Co się tyczy szturmowca to ta klasa nie powinna mieć racji bytu. Toż to Eddy Gordo z Tekkena. Największa kapusta dla najsłabszych graczy, gdzie nie ma potrzeby zgrywania celownika ze szczerbinką jeno liczy się pociągniecie za spust i bieg na jana. Osoby grające tą postacią są dla mnie niegodni miana Gracza K2. I mówię to z pełnym przekonaniem. A jak mawiał poeta: "Ja nie pomogę Tobie jeśli czujesz się lepszy", tak ja na trafenia od tejże wspomnianej klasy nie czuję się gorszy bo to jest żenua pełna gębą. Kamizelka plus przyśpieszenie - brakuje tylko skrzydeł i przenikania przez ściany. Grasz szturmowcem na k2, jesteś dla mnie nikim. Wybacz, ale ja się od tego tałatajstwa odcinam i w luzerów ch*ja wbijam.

Pozdro_0

Odnośnik do komentarza
No i dzisiaj POL wbil na jeden z polskich serwerow na chwile. (wyniki widzieliscie ;P )

 

Generalnie fajne, ale troche bez glowy wszyscy latali.

 

 

Heh grałem na tym serwie i powiem tak: Panowie z POL są nieźli zwłaszcza w teamie ale nieco za bardzo się spinają podczas gry. Brylował w tym zwłaszcza jeden z POLowców [nick chyba się na "k" zaczynał, ale głowy sobie uciąć nie dam]... się chłopak ostro emocjonował i wkurzał... najbardziej mnie rozbawiła sytuacja, w której podczas C&H na mapie bodajże Tharsis Depot wbiegłem na schodki i widząc na radarze, że przeciwnik zajmuje stacje zacząłem rzucać w ich stronę zza ściany granaty... prawie w tym samym momencie wpadł na schodki player POLu wypalił do mnie z shota i na koniec rzucił pogardliwe "masz kamperze"... padłem :rotfl: ... później zauważyłem, że mnie to z wielką satysfakcją eliminowali [czyżbym dał się nieco we znaki? :) ] Ja rozumiem, że można się emocjonować podczas klanówek [zwłaszcza jak się gra o ptk, prestiiż itd.] ale podczas zwykłych meczyków? Ludzie to tylko gra i chodzi o fun.

 

A tak poza tym to w pewnej chwili zrobiło się [POL] vs [K_oP] (4vs4) plus jacyś orbitanci i powiem, że grało się całkiem fajnie. Nawet do pewnego momentu było wyrównanie [przegrywaliśmy 2-3], ale koniec końców skończyło się 2-5 dla strony [POLu]. [btw: Skoro urwaliśmy [co prawda w luźnej grze] 2 ptk [POLowi] to chyba taki ten K_oP cienki nie jest :>]

Edytowane przez pearlfan
Odnośnik do komentarza

E tam, spinka ;) K1ks poprostu nie lubi jak go zabijaja. I niewazne przeciwko komu gra. A taki tekscik typu kamperze to traktujcie z przymrozeniem oka.

 

ostatnio mielismy sytuacje gdzie Luke-UK-PL zrobil wynik 83-11 chyba. I pod koniec byla misja z propaganda. Zabili go jak niosla a tam z headsetwo naglecaly POL na niego.

 

(pipi) Luke Noobie, cala plansze kampisz a jak ci daja zadanie to s(pipi), Prawiesie polozylem ze smiechu jak sie zaczal tlumaczyc :D

Odnośnik do komentarza

hehehe całe POL,kiedyś też grałem z nimi na Krwawym Kanale na polskim serwerze i jak parę razy ubiłem tego k1ks z shotguna to potem zrobił się tak nerwowy,że chyba całą rozgrywkę polował na mnie i co mnie zabił to jakiś komentarz przez hs poleciał.Nie moja wina,że plansza jest tak ciasna,że zawsze tam latam z shotgunem ,a biedak z karabinem pchał mi się pod lufę.Nie no co jak co ale e POLu zawsze jest napięta atmosfera,niewielu tam takich jak np Wełna ,którzy przez całą rozgrywkę powstrzymują się od głupich komentarzy typu "co za (pipi).any noobowy serwer,co za noob,giń kamperze,jacy oni słabi itp, tylko są skupieni na grze.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Ogólnie poza tą ostatnią mapki są inteligentnie zaprojektowane i do każdej należy podchodzić inaczej co wymusza rotację klasami w zależnosci od docelowego miejsca rzeźi niewiniątek.

Ciekaw jestem jakie będą dodatkowe mapy, które na 100% pojawią się jako DLC.

 

PozDro_0

 

w sobotę koło 4 rano grałem na jednym z serwerów typu: 100k 30m i koleś na Pyrrusie z bazooką miał I miejsce i ratio powyżej 3... więc czasami niestety zdarzają się wyjątki :P

Odnośnik do komentarza

Co ty ja tez sie spinam. Moze mniej na zwyklych meczach bo to jest czas mimo wszystko trenowania. Ale jak czasami mnie cos pod(pipi)i to tez nie wytrzymuje

 

wczoraj Krwawy Kanal. Zaczynam mecz mam 16-0 . A potem gine 9 razy z rzedu nie zabijajac nikogo. no myslalem ze wyrzuce pada. Na szczescie skonczylem 1 i ze znakomitym wynikiem, ale ja poprostu bardzo sie denerwuje jak mi sie trafia tak seria. Ale ja tak niestety mam. Zabijam i gine seriami. Jak mam dzien to naprawde ciezko mnie ubic, natomist czasami wychodze i dostaje 3xhead z rzedu. Pracuje tylko nad tym aby seria smierci bya jak najkrotsza .

 

 

 

Natomisat nie slyszales mnie na klanowce :D Tam to dopiero leca k....

 

A k1ks Luke to naprawde czolowka, wiec troche ich rozumiem, nawet jak gram przeciwko nim i poleci (Welna Noob dostal w dupe ;) a ja im wtedy spokojnie odpowiadam, Lepiej zmien pozycje bo zaraz przyjde Cie dojechac.

 

Ja osobiscie lubie jak oni sie denerwuja, bo jak sie denerwuja to graja duzo lepiej bo bardzo sie skupiaja na grze. Wiec warto ich pod(pipi)ic na poczatku, Nawet gadka we wlasnym odddziale ;P

 

 

Peace

Odnośnik do komentarza

@POL_Soul pojechałeś ^_^ ale po prawdzie przynajmniej ! Choć powiem tak - ostatnio byłem zmuszony troszkę pograć Assaultem (potrzebuję boosta mieszać z Taktykiem) i przynajmniej można totalnym noobom pokazać, że ktoś to czai czaczę z bazuką jest lepszy od tego całego motłochu strzelającego sobie w nogi (największe jaja były na Pyrrusie gdzie Higów nawet nie wypuściliśmy z respawnu). Fakt, że swoje się o sobie nasłuchałem (who is this noob?!) ale cóż - trzeba było przetrzymać

 

@newyorkdanzig - zgadzam się z Tobą w kwestii wyszukiwania serwerów. Co prawda rzadko szukam na ślepo (mając na friendliście śmietankę Polskich klanów :D wrzucam zwykle join), ale jak już potrzebuję to jedyne co widzę to rodzaj trybów a reszta na czuja... co do liczby playerów na POLAND VS WORLD - początkowo było nas 24, ale serwer zapełnia się w jakieś 5-10 minut, stąd prośba była o 32 osoby. Z reguły grają sami Polacy i nawet dość sensownie to wygląda bo gramy na wynik zespołu, a nie własny (no i oczywiście bazooki out). Co do klas - faktycznie C4 uważam ża MEGA debilizm (coś jak Dancing Bettys w COD5) - podłóż zapomnij a pewnie coś wpadnie. Ale samego sabotażystę był zostawił, bo jednak trochę wprawy wymaga. Szkoda że tak się nie da

 

co do trybów - ja nie narzekam. czasami mam mega ochotę na młóckę - idealne odstresowanie się od pracy (tylko, że mi na statsach nie zależy więc leję na to, że 45 zgonów mam podczas podkładania ładunku)

Odnośnik do komentarza

aureliusz - spoko spoko, ja rzadko widzę, żeby ktoś robił 80 (z mnożnikiem 160pkt) na rundę - oni po prostu dużo grają :D choć w zasadzie licząc średnio 100kt na rundę, a runda trwająca około 25 minut )jedna mapa wszystkie tryby) + loading, mamy 30 minut

 

100 pkt na 30 minut, daje 200 na godzinę, daje 5h = 1000pkt. Czyli grasz codziennie od 21 do 1 w nocy i masz w okresie pon-pt 5k punktów - bez weekendów (powiedział kozbinio, który ma 6k od premiery gry hehe)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...