Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Kermit, pamietaj o tym podatku od siedzenia na du.pie. Cenowo to nie bylo az tak tanio (w stosunku do jedzenia, ktore i tak bylo smaczne) ale to jest "centrum" wawy no i stad ceny. Nasz rynek tez tani nie jest.

 

W piekielnym kupcu chyba raz jadlem (to jest tam kolo pizza hut, na tej samej sciania?) i jakos nie zapadlo mi w pamiec. Ale ten piec na szewskiej po zdjeciach plackow zacheca mnie do odwiedzin.

Odnośnik do komentarza

można zjeść ale nastepnym razem jak bedziesz w okolicach rynku wbijaj tu

 

https://www.facebook.com/piecszewska

 

jedna z lepszych we wro

 

tylko przez studenciaków kolejki są często "chore"

o to to, już nigdzie indziej nie chodzę na pizzę, ale warto zarezerwować stolik dzień wcześniej żeby uniknąć czekania. wczoraj byłam pierwszy raz po remoncie lokalu i jest jeszcze lepiej (kelner wyznacza stolik, więc ludzie przestali zerkać ci w talerz, kiedy zwolnisz im miejscówę). 

 

co do warszafki to w małym lokalu o niepozornej nazwie Pizzeria u Dziadka (Wolska, czyli niezbyt w centrum), jadłam chyba najlepszy nie-domowy makaron życia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U Szwejka, polecam, dawno nie byłem co prawda,ale jak zamówiłem deskę mięs z grilla to nawet wątróbka weszła. spore porcje, cenowo średnio-wysoko jak na wawe.

 

ostatecznie poszliśmy tam - żeberka (raczej jedno wyje.bane żebro na pół talerza) z sosami bbq i orzechowo miodowym, gulasz węgierski, borowikowa, grillowana pierś z oscypem i pomidorem + piwka, wyszło koło 100zl

 

knajpa bardzo fajna, jedzonko pyszne, porcje wielkie, obsługa jak należy, sama przystawka na początek spora a na koniec naleweczka do rachunku

 

polecam i ja

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...