Skocz do zawartości

Najtrudniejsze Trofea i Platyny i Komplety


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie właśnie takie trofea jak w Dead Space 2 za Hardcore i Zealot odpychają od robienia platyn. Wpadły mi już wszystkie oprócz tych dwóch i muszę tłuc całą grę, żeby zdobyć tylko jedno "marne" złoto. Oprócz serii Uncharted to żadna gra i żadne trofea, rankingi czy inne duperele nie przekonały mnie, żeby grać 3-4 razy, bo to jest najnormalniej w świecie nudne. Mam tyle gier na liście blisko platyny, ale wymagają one własnie przejścia na jakimś stopniu trudności lub np jak w Deus Ex, nikogo nie zabijać. Ja sobie odpuszczam.

 

Mnie jakoś nie odpycha poziom trudności, dla mnie przedłuża żywotność gry, a jak wiemy coraz ciężej znaleźć grę gdzie rozgrywka trwa więcej niż 20 godzin a wydawanie po 200 zł po to by grę przejść w weekend mija się z celem, co do kolegi wyżej deus ex na platynę można zdobyć za pierwszym podejściem

Odnośnik do komentarza

A ja z kolei nadrobiłem jedną z trudniejszych platyn: Killzone 2, aczkolwiek nie ma szans żeby weszła choćby do mojego top5.

 

1. NG2S

2. DJ HERO

3. SF4 i SSF4

4. Blazblue: Continuum Shift

5. Wipeout HD

6. Mirror's Edge

7. Killzone 2

 

W kolejce do nadrabiania hardkoru czeka: Demon's Souls i Vanquish, zobaczymy jak wypadną na tle powyższych.

 

 

EDIT

 

a co do Deusa, to ja nie potrafię przejść gry z Foxiest of the hound - nie ma opcji, najwidoczniej za głupi jestem na tę trofkę :)

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Ja dzis zdobylem 18 platynke- Bayonetta. I z tych 18 wchodzi do mojego top 3 najtrudniejszych, ktore zdobylem a wiec:

 

1. Wipeout HD

2. Batman: AA

3. Bayonetta

 

I jeszcze nawiasem: Bayo pokazuje pazur po dwu i trzykrotnym przejsciu, oraz podczas zaliczania portali, czyli jak sie nabierze skilla. Wtedy to dla mnie male mistrzostwo swiata, a system walki najlepszy na PS3.

Odnośnik do komentarza

tyle, że bayo jest zepsuta i platynę zrobi każdy

 

Ja nie cheatuje, poza tym co to za zabawa. 42h gralem w ta gre a skilla mam mocnego, wiec Infinity Climax zrobilem bez kilgore glitch i tylko z jednym zalozonym przedmiotem (Moon of Maha-Kala) uzywajac w ostatnich 3 rozdzialach 3 zolte lolipopy.

Poza tym nie wiem co tam mozna cheatowac, bo slyszalem tylko o kilgore glitch, ktorego nie mozna uzywac np. w portalach (a nie ktore sa trudne) ze wzgledu na rozne zadania w nich zawarte.

Wiec pliss Kali, ale nie uwzgledniaj bledow gry, tylko faktyczny poziom trudnosci zaimplementowany przez tworcow.

Odnośnik do komentarza

tyle, że bayo jest zepsuta i platynę zrobi każdy

 

Ja nie cheatuje, poza tym co to za zabawa. 42h gralem w ta gre a skilla mam mocnego, wiec Infinity Climax zrobilem bez kilgore glitch i tylko z jednym zalozonym przedmiotem (Moon of Maha-Kala) uzywajac w ostatnich 3 rozdzialach 3 zolte lolipopy.

Poza tym nie wiem co tam mozna cheatowac, bo slyszalem tylko o kilgore glitch, ktorego nie mozna uzywac np. w portalach (a nie ktore sa trudne) ze wzgledu na rozne zadania w nich zawarte.

Wiec pliss Kali, ale nie uwzgledniaj bledow gry, tylko faktyczny poziom trudnosci zaimplementowany przez tworcow.

Widzę platyna wpadła :) gratki

Odnośnik do komentarza

no to ja pojadę bluźnierstwem - Trine - Better than developers; 3 dni zajęło mi przejście ostatniego lvlu na vry hard bez skuchy; chyba nigdy nie powtórzyłem tyle razy tego samego lvlu w jednej grze; już demons souls, w którym "prawie" mam platynę, nie przyniósł mi tyle cierpienia, co ten trofik; a o platynie dowiedział się chyba cały blok; (a moja druga połowa z jaką radością ją przyjęła! już miała dosyć tej łaciny kierowanej w stronę developerów xD)

wiem, że było łatwiej z tym lvlem jeszcze przed aktualizacją gry, bo ta wniosła jakieś utrudnienia; nie próbowałem grać bez tego; natomiast samo trofeum... wow!

Odnośnik do komentarza

@ daras_

w bayo można być nieśmiertelnym przez glitch, który polega na tym, że gdy masz max przedmiotu (chyba słowik jakis czy coś) w skrótach, a używasz go z menusów, to go nie tracisz. czyli walisz na oślep a jak energia Ci spada to się leczysz. Nie umniejszam Ci Twoich zasług bo Bayo na najwyższym poziomie jest pewnie tuż za NGS2. ale fakt jest faktem - zdobyć platynę nie jest w tej grze trudno

 

@ mr_pepeush

ta trofka była jedynym wyzwaniem w Trine :) ale 3 dni to już lekka przesada :P

Odnośnik do komentarza

Słuchaj stary... jeśli wbijesz "setkę" w BZB i przeżyjesz to psychicznie to masz u mnie mega-e-respect. Sam już nawet w złota się nie bawiłem, a co dopiero, żeby walnąć się na devy - skończyło się nie srebrach. Ta gra nie jest na moje nerwy - zrobiłem tylko 1 dev'a i to na najłatwiejszej mapie. Musiałbym siedzieć chyba z pół roku non-stop, żeby zdobyć komplet. Poza tym wcześniej wysiadłbym umysłowo pewnie kilka razy :)

 

POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza

Sam muszę nadrobić Killzona, bo mam wszystkie trofea (nawet z DLC), a zostało mi tylko skończyć kampanię na Elicie (3 misje) i jakaś pierdółka (każdego z basha potraktować chyba). Nie wiem czemu, ale tak jakoś niespodziewanie się go pozbyłem z rok temu, a chyba wszystko co najgorsze już w tej grze ukończyłem (wstęgi i DLC).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Do bardzo trudnych platyn (ba, do jednej z najtrudniejszych) można doliczyć Child of Eden.

Zdobycie na każdej mapie po 100% clear lub 800k pkt nie należy do najłatwiejszych.

 

A szczególnie to trofeum. Master of Eden trophy_gold.png Cleared all Archives on Normal and Hard Difficulty Mode with a Gold Star Clear Rank.

 

Powodzenia, jest 5map czyli normal+hard co daje 10x gold star rank.

Nie mam pojęcia czemu nikt nie wspomniał o tej grze.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

A ja z kolei nadrobiłem jedną z trudniejszych platyn: Killzone 2, aczkolwiek nie ma szans żeby weszła choćby do mojego top5.

Sam zdobywales wstegi w multi czy ustawka?

 

Teraz nie da się już bez ustawki zrobić niektórych wstęg, bo grają praktycznie sami zboczeńcy ;)

Za to być w 1% w rankingu teraz jest też trudniej, więc musiałem się trochę spocić.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Sam muszę nadrobić Killzona, bo mam wszystkie trofea (nawet z DLC), a zostało mi tylko skończyć kampanię na Elicie (3 misje) i jakaś pierdółka (każdego z basha potraktować chyba). Nie wiem czemu, ale tak jakoś niespodziewanie się go pozbyłem z rok temu, a chyba wszystko co najgorsze już w tej grze ukończyłem (wstęgi i DLC).

 

 

U mnie tylko Radec na elite :)

Lekko wkurzająca sprawa, trzeba kilka godzin / dzień nad tym posiedzieć.

Słyszałem o jakimś tricku z otwartymi drzwiami komnaty, które to ułatwiają finałową batalię. Ale na YT tego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

ja się podpiszę pod postem Tidka - odpaliłem Child of Eden na chwil kilka i nie wyobrażam sobie platyny w tej grze... tu już nawet nie chodzi o skill, ale o zwyczajne wytrenowanie ręki; w zwykłej grze można siedzieć godzinami, popijać browce, jeść krakersy i grać... tutaj zaczyna boleć łapa i nie ma lekko...

Odnośnik do komentarza

ja się podpiszę pod postem Tidka - odpaliłem Child of Eden na chwil kilka i nie wyobrażam sobie platyny w tej grze... tu już nawet nie chodzi o skill, ale o zwyczajne wytrenowanie ręki; w zwykłej grze można siedzieć godzinami, popijać browce, jeść krakersy i grać... tutaj zaczyna boleć łapa i nie ma lekko...

 

A tym bardziej, ze gra wymaga od nas mega koncentracji przez 10 min danego levelu. Moge w to grac godzine dziennie, ale nie wiecej bo po prostu meczy umysl. Przyznam, ze po godzinnej sesji jestem mega zajechany :)

Ale sprobuje!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...