Skocz do zawartości

SONYCARDS, TROPHYCARDS itp.


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Aktualizyuje sie wam karta na ps3trophycard?

U mnie nie...

Najpierw zalozylem tam konto (PSN ID i mail) i wygenerowalo mi aktualna karte. Minal tydzien a ta nic... dowiedzialem sie, ze aby up odbywal sie 2x w tygodniu trzeba miec konto ma mmos.

Zalozylem tam konto na ten sam mail i podalem swoje PSN ID.

Karta zaktualizowala sie praktycznie odrazu.

Teraz minelo juz jakies 5-6 dni a karta sie nie aktualizuje.

Na ps3trophycard zaktualizowalem ja niby recznie (znowu podanie ID i maila) i... lista trofeow sie zaktualizowala ale... z dnia poprzedniego (wzgledem tego, kiedy up zrobilem). Jak klikniecie na moj trophycard bedziecie widziec trofea z RE5.

Sam trophycard natomiast pozostal bez zmian do dzis (nadal pokazuje trofea z MagicBall).

 

Opisalem sytuacje dosyc szczegolowo :P

Ma ktos podobny problem?

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Aktualizyuje sie wam karta na ps3trophycard?

U mnie nie...

Najpierw zalozylem tam konto (PSN ID i mail) i wygenerowalo mi aktualna karte. Minal tydzien a ta nic... dowiedzialem sie, ze aby up odbywal sie 2x w tygodniu trzeba miec konto ma mmos.

Zalozylem tam konto na ten sam mail i podalem swoje PSN ID.

Karta zaktualizowala sie praktycznie odrazu.

Teraz minelo juz jakies 5-6 dni a karta sie nie aktualizuje.

Na ps3trophycard zaktualizowalem ja niby recznie (znowu podanie ID i maila) i... lista trofeow sie zaktualizowala ale... z dnia poprzedniego (wzgledem tego, kiedy up zrobilem). Jak klikniecie na moj trophycard bedziecie widziec trofea z RE5.

Sam trophycard natomiast pozostal bez zmian do dzis (nadal pokazuje trofea z MagicBall).

 

Opisalem sytuacje dosyc szczegolowo :P

Ma ktos podobny problem?

Żeby się od razu z aktualizowało to musisz wybulic, za free masz tylko 2 razy w tygodniu.

 

Są już może jakieś lepsze alternatywy? Bo ja ostatnio googlowałem ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Wie ktos dlaczego na MMOS karta mi sie nie aktualizuje.

 

Dlatego ze maja problem z Sony, ktora ostatnio blokuje MMOS i innym firmom dostep do danych o trofeach w najnowszych grach:-))

Sony planuje wprowadzic wlasna liste rankingowa dla graczy i dlatego pewnie obecnie utrudnia zycie niezaleznym dostawcom gamercards.

 

 

Dzieki za info. Sony karty sa do du..!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W momencie gdy to pisałem była taka opcja troche niżej od zwykłych. Ale bardzo szybko znikła. Dodam że była mniej okazała od tej, którą masz aktualnie :)

ok...dzieki za szybka odpowiedz :D

a do tej co mam to chlopaki pisza ze pracuja aby karta aktualizowal sie automatycznie..:P szkoda ze te od Sony takie marne...oby to zmienili :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...