Skocz do zawartości

SONYCARDS, TROPHYCARDS itp.


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
- Sygnatura oraz obraz(y) w podpisie po zsumowaniu maksymalnie 600 na 140 pikseli, nie więcej niż 100 kB (każda rozpoczęta linijka tekstu w standardowej czcionce liczona jest jako 10 pikseli).

 

Popraw.

 

Pzdr.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co mi tam. Też się pochwale. Za bardzo narazie nie ma czym (PS3 tak na maksa wykorzystuje od 25 grudnia), ale coś tam próbuje :yes:

Jutro planuje zaliczyć Uncharted'a: DF. Zostało mi jeszcze znaleźć 7 skarbów i przejść gre na Crushing :woot: Może jutro pierwsza platynka będzie.

 

 

P.S. Jakby ktoś nie widział karta jest w sygnie :lol:

P.S.2 Ja na aktualizacje tej karty czekam dośc długo. Nawet na PlayStation.com. Dopiero rano wszystko po ciężkim dniu pracy jest zaaktualizowane <_<

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

@Square szukasz karty, ktora wyswietlalaby gry, w ktore ostatnio grales bez wzgledu na to czy maja trofea czy nie? Popraw mnie, jesli sie myle.Nie ma takiej karty, bo w bazie danych maja tylko gry z trofeami, sila rzeczy wiec tylko te moga wyswietlac.

Jesli zas szukasz karty, ktora wyswietlalaby gry, w ktore ostatnio grales i te, ktore maja trofea... patrz moja sygnatura.

PS3trophies maja najlepsze karty, bardzo duzo zmieniono po ostatniej rozbudowie strony.Aktualizujesz np. kiedy sam chcesz, dowolna ilosc razy dziennie, jesli masz taki kaprys.(Te polskie aktualizuja sie raz na tydzien i wyswietlaja czasem bledne ikony gier.)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Używałem przez jakiś czas Lusogamer i naprawdę dają radę, ale od trzech gier nie wyświetlają mi trophy. Ciągle mam RE5 jako najnowsze. Jak dla mnie najlepsze są aktualnie ps3trophies.com duża mozliwość kustomizacji i dobry system odświeżania, chociaż ostatnio się coś pogorszyło. Te z playstationteam tez są fajne, ale od ponad 100 trophy nie zrobił mi się update :confused:

Odnośnik do komentarza

gamercard z playstation.com, to jedyna karta, która aktualizuje się zgodnie z aktualizacjami poczynionymi na konsoli. Reszta to badziew, może i skiny bardziej sexy, ale aktualizują się kiedy chcą.

ps3trophies.com aktualizują się po kliknięciu w sygnaturkę/profil. Wybór kart jest bardzo duży, a do tego mamy kilka typów wyświetlania zawartości jak gry w których ostatnio zdobyliśmy trophy, najnowsze trofea, czy wyświetlanie samych platyn.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...