Skocz do zawartości

SONYCARDS, TROPHYCARDS itp.


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nudziło mi się to stowrzyłem własną wizję PSN Card :P

Taką prostą, małą wersję ;)

psncardbyemetpl.png

Krawędzie są zaokrąglone jak w sonowskim ale nie chciało mi się bawić w dodwanie koloru przeźroczystości...

 

3 ikony ostatnio granych gier wraz z % trofeów w nich posiadanych.

W prawym-górnym rogu wzór do wyboru (tu akurat z GT).

W sumie moze troszkę za mała nawet, bo słabo widać te % ale... :P

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

To już jakiś czas, nic dziwnego że na PlayFire pisze BETA. W każdym razie stronka jest fajna no ale z tymi trophy cards to niezły fail.

 

Swoją drogą to Sony powinno coś ulepszać na stronce, te trophy cardy są dość kiepskie, w ogóle jakiś kiepski team chyba ostatnio mają :(

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Playfire działa, ale nie tak jak tego chcieli jego twórcy/właściciele (i my..).

Coś najwyraźniej nie wypaliło i powrócili do starego systemu (up, na stronie playstation i wtedy ich sie zupdate'uje).

Takie coś widnieje pod kartą na ich stronie:

To update your card, visit http://eu.playstation.com, log in to your account, and press the red "Refresh my PSN Account details" link. This works for all territories, including US PSN IDs. Your Playfire card will update within an hour from doing this.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyna sensowna karta na dzien dzisiejszy jest ta od MMOS. Klik na nia i wiem w co dana osoba grala,kiedy,jakie ostatnio trofea zdobyla,etc. PlayFire,poza mozliwoscia dodania wlasnego obrazka nie oferuje NIC. po kliknieciu zostajesz przeniesiony do strony,ktora zacheca do zalozenia wlasnej karty wlasnie u nich.Gdzie sedno-info o trofeach?

Poza tym maja jakis problem z updatem.O karcie Sony i recznym aktualizowaniu jej na ich stronie przez grzecznosc nie wspomne...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...