Skocz do zawartości

SONYCARDS, TROPHYCARDS itp.


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie info odnośnie aktualizacji 8)

When you want to update your Playfire Trophycard, head on over to eu.playstation.com, go to their Portable ID section, and press the "Update" button. This will then update your Playfire card.

A ja mam taki problem, mianowicie nie moge utworzyć swojego carda na playfire. Wybieram automatic->create, wpisuje swoje PSNID i wyskakują mi komunikat: że nie mogą pobrać informacji o trofeach i że może to być spowodowane: nie mam konta na eu.playstation.com, nie mam wygenerowanego "new trophy Portable ID", badź źle wprowadzony ID. Moge się zalogować na tej stronce, mam utworzony ten sonycard (chyba o to chodzi), dobrze wprowadzam ID. Czy ktoś wie o co chodzi dokładnie, bo ja nie mam pojęcia. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

OK, wszystko już chodzi.

Sprawdziłem swoją skrzynkę, a tam wiadomość od playfire abym potwierdził swój @. Po potwierdzeniu karta gracza momentalnie się aktualizowała. Więc chyba to było przyczyną, że trophycard nie chciał się aktualizować (ten sonowski zrobił to od razu)

 

edit: Jednak jest coś nie tak, na stronie playfire mam aktualny stan pucharków (312), a jak widać w podpisie jest 308.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Są jeszcze lepsze trophycardy na ps3trophycard.com. Wystarczy sie zarejestrować na mmos.com podać tam PSNID i stworzyć karte na tej stronie ps3trophycard.com. Niestety, jeden minus, karty nie działają na naszym forum. Czy można poczynić jakieś zmiany w ustawieniach forum by działały? Chodzi o to, że w nazwie pliku jest kropka i to sprawia ze silnik forum nie chce tego przyjąć. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Chcę zaktualizować swoje trofea na eu.playstation i wyskakuje mi komunikat:

"We are unable to provide the page requested. To continue browsing playstation.com, you can try returning to the Home Page or using search"

 

Tez tak macie? To samo wyskakuje przy kliknięciu w zakładkę My Trophies.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jestem dopiero w fazie testow (wczoraj wieczorem zalozylem), ale proponuje Wam zalozyc sopie karte na ps3trophycard.com.

Zalety:

nie trzeba podawac hasla do psn, jedynie nazwe i maila

sa wszystkie dane co u konkurencji (ilosc poszczegolnych pucharow, suma wszystkich, pasek postepu z % [tu nawet lepiej niiz u sony])

miejsce w swiatowym rankingu

ostatnio zdobyte trofea co jest lepszym bajerem niz gry w ktorych zdobyto ostatnie trofea (sony)

 

jeszcze nie przetestowane przez moja skromna osobe

karta sama sie aktualizuje

tlo karty to motyw z gry w ktorej ostatnio zdobylo sie pucharek

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...