Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę Maxa na gwiazdkę, no nie ma bata. Już za długo to trwa, strasznie się ociągają z robieniem kontynuacji jednej z najlepszych i najbardziej klimatycznych gier wszech czasów (pamiętam te czasy jak miałem może z 12 lat i kumpel, który z "szarych źródeł" jakoś pozyskał Maxa przychodził do mnie bo mu komp nie chciał tej gry uciągnąć :) Ta muzyka, klimatyczne (aczkolwiek słabe) oświetlenie, świetna jak na owe czasy grafika - gra tryskała klimatem, jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem. 2 część też była dobra, aczkolwiek nie robiła aż tak dużego wrażenia jak pierwsza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Maksio to na bank będzie wypasiony storytelling , wątpię czy długi i czy osoby które znają R* głównie z molochów będą w pełni usatysfakcjonowane (dostępność do modów też robi swoje) , ale do licha czekam jak diabli , poprzednie części przeszedłem lekko kilkadziesiąt razy heh . Skoro są screeny to pewnie lada momemt trailer- dawać go !!

Odnośnik do komentarza

WOW, na tych screenach klima wprost wylewa sie z ekranu.

 

Uwielbiam strzelaniny, gdzie popylamy kolesiem w garniturku (jeden z powodow dla ktorych Kane and Lynch mi sie podoba) - spoko ze Max tez w nim pochodzi. W Hitmanie np. zawsze jaral mnie konspekt chodzenia spokojnym krokiem w garniturku, z wytlumionym pistoletem w reku i rozwalanie madafakow jednego po drugim :D

 

Mamy tez niezle zaskoczenie dla malkontentow ktorzy narzekali ze Max bedzie lysy w tej czesci - jak widac na screenach, caly czas lysy nie bedzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Prepare for our next big release on both consoles and PC, the long-awaited return of Max Payne. Expect a lot of news in the next few months..."

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/18681/new-max-payne-3-screenshots.html

 

No to po GTAV hehe ale i tak najważniejsze, że w końcu R* się odpalił (odpali). Koniec spekulacji, wiadomo z czym teraz uderzają.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że coś w końcu ruszy w temacie tej gry (październik). Jeszcze gry w akcji nie widziałem, ale cover jakoś mi do Max Payne'a nie pasuje. Esencją tej serii był lot na mordę z wyciągniętymi spluwami i ściąganie wszystkich oprychów dookoła. Krycie się za osłonami tylko spowolni akcję.

Odnośnik do komentarza

Już nawet pal licho cover system (chociaż zgadzam się ze Zwyrolem) ale mi tam Max Payne kojarzy się z czymś zupełnie innym niż widzę na screenach.

Noire, noire, noire, noire, noire, noire, noire, noire, noire, noire, noire + bullet time + płaszcz ;p to dla mnie MP.

 

Chociaż tamte pierwszy informacje od Edge nastrajają pozytywnie. Najbardziej jestem ciekaw trzech rzeczy:

 

a) czy gra klimatem będzie przypominała poprzednie części. Czy będzie to zupełnie nowe, doświadczenie - przygoda (btw ciekawe czy będą skrypto-akcje)

b) jak Rockstar spisze się z typowym "liniowcem - TPS-em". Przecież oni nigdy nie robili jeszcze takiej gry (Manhunty to bardziej skradanki a Warriors to chodzona bijatyka), nawet swoje wyścigi osadzali w otwartych światach :sorcerer: Czy gra będzie, syta, długa, wyczerpująca jak przykładowo Uncharted (to i to TPS).

c) jak spisze się Euphoria ;] W końcu to nie sandbox więc grafika i fizyka powinny/będą jeszcze lepsze. Jak strzelanie/zabijanie będzie jeszcze miodniejsze niż w RDR to pierdzielę, niech Max nawet się dzieje w średniowieczu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No własnie poprzednie części pozwalały na że tak powiem "kreatywną masakrę" heh , i były relatywnie króciutkie (dwójeczka nawet bardzo) . Tego się trochę boje , ja nie chce w tej grze skryptów ani cover-systemu , nie chce następnych Gearsów (wiem że pachnie to archaizmem , cóż taki urok tego IP) . Ta seria to kwintesencja replayability , za każdym razem można ją przechodzić inaczej ( w sensie "teatru zbrodni" ) , cholernie jestem ciekaw jak R* to zrobi ale skoro np. twórcom Deus Ex udało się zadowolić "starą gwardię" to jest nadzieja że i R* podoła ..

Odnośnik do komentarza

A ja Ci powiem DC, że właśnie w Maxie strasznie jestem ciekaw multi i jestem na tak. Rockstar jak na takie produkcje (GTA, RDR) robił w miarę dobre i grywalne multi. W RDR było czuć progres względem GTA a taki multi w MP, kurde czemu nie. A może wyjdą z tego drugie Girsy ;], a np. jakimiś misjami w co-opie to już w ogóle bym nie pogardził.

 

Ale dobra mam coś lepszego ;], najnowszy preview, część informacji już znana:

 

  • The combination of Natural Motion's Euphoria character behavior system and Bullet Time adds a new level to Max's classic shoot-dodge moves. Shoot-dodge is not a canned animation, but a natural interaction with the environment, as Max will reach out to the floor as he dives, and naturally respond to objects in his way if you attempt to dive into a wall or obstacle
  • This marriage of slow-motion gunplay and Euphoria physics amplifies the cinematic action of Max Payne 3 significantly, and enemies will also respond realistically to each bullet fired.
  • Max Payne 3 extends the concept of Bullet-Time to now include game areas of the game that will trigger set pieces involving Bullet-Time. These provide epic moments of action that allow Max to take out enemies in a new interpretation of Max Payne's signature style.
  • Bullet-Cams return: in keeping with the stylish gunplay for which Max is known, Bullet-Cams deliver players a reward for downing enemies with a satisfying final kill
  • Max Payne 3 takes the graphic novel panels of the earlier games and evolves them by utilizing in-game assets to create a motion comic-style approach.
  • James McCaffrey, the original voice of Max, is back. Not only as the voice of max, but Max's appearance, face and many of his movements in Max Payne 3 are all captured directly from James himself.
  • Max Payne 3 features an integrated cover system. Cover adds an extra strategic element to the classic shoot-dodge/bullet-time/ run-and-gun mechanics of Max Payne, providing players with new options in any given situation
  • Tremendous detail has been paid to every facet of Max Payne 3: Bullets destroy nearly everything in the environment, sweat will appear on Max's face and shirt as the heat of battle wears on, and blood soaks the clothing of his enemies. You'll also notice the minute details of the weapons themselves: hammers cock back, slides move, shells expel from the chamber and literally hundreds more.
  • Partners and sidekicks will play a large role in Max Payne 3. Hundreds of hours of custom motion-capture were done for individual characters, making traditional in-game encounters completely unique, such as enemies sweeping a room or simply the way Max's partners will behave as they move through the game.
 

http://www.gaming-ag...ox360/maxpayne3

 

 

Podświetlony podpunkt mnie "zniszczył" , oj coś czuję, że gra pod względem grafiki i fizyki to czołówka będzie (mam taką nadzieję).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

kurde dawno czytajac zapowiedzi nie bylem na nic tak napalony. zasadniczo (przynajmniej dla mnie) MP to najlepsza gra czysto strzelana. wiecie, taka bez elementow platformowkowych itp. w sensie bieganie i strzelanie. jak jeszcze ma dzialac na dopieszczonej euphorii to juz w ogole zapowiada sie nieziemsko. do tego pejn bedzie jakos przed 50tka, co jeszcze bardziej poteguje mega klimat. ale to bedzie hicior!

Odnośnik do komentarza

Przekozacki art i ten pierwszy screen, trochę szok, że premiera w marcu a nie w kwietniu/maju (jest szansa, że wtedy jeszcze coś wyplują w 2012 ;p).

 

Tylko błagam niech ta data będzie ostateczna bez obsuwy. Idealny prezent na urodziny i konkretny hit na początku roku ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...