Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

skąd macie info ile czasu zajęło wam skończenie gry?jakiś statystyk kampanii nie widzę.

 

btw. dziś skończyłem Maxa, na prawdę świetne kino akcji i zdecydowanie jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) shooter z perspektywy trzeciej osoby na rynku. Do tego fantastyczny klimat i muzyka.

 

Statystki można sprawdzić na stronie R* z tego co pamiętam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość UnexpectedBoy

In preparation for next week's release of the Hostage Negotiation Pack, a new automatic title update is now available for Max Payne 3 on PlayStation 3 and Xbox 360 (it will be available for PC users later this afternoon). This update also addresses some technical issues including the following:

  • General improvements to multiplayer, improving overall stability and matchmaking efficiency
  • Added the option to copy one of your Loadouts into an empty custom slot
  • Fixed an issue where wins and losses were reported incorrectly on leaderboards
  • Fixed an issue where explosive kills were not working as intended in Arcade Mode
  • Fixed an issue where newly created Crews and Emblems would not always appear in-game
  • Fixed an issue where dual wielding the PT92 and .38 revolver and firing until the ammunition runs out could cause the weapons to jam

 

 

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/45781/max-payne-3-title-update-now-available-for-download.html

Odnośnik do komentarza

Czy ze mną jest coś nie tak czy w tej grze są zwalone bronie z celownikami laserowymi? W przedostatnim rozdziale z chęcią je przygarnąłem i nie potrafiłem wycelować w kogokolwiek

Trzymasz L2 i strzelasz, proste.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

no ale właśnie o to chodzi,że w każdej broni gdy strzela się z L2(nawet bez L2 też) ma się tylko kropkę za celowniczek i jest git. W broniach laserowych ma się całą wiązkę lasera i praktycznie nie widać w którym miejscu się ona kończy czyli gdzie lecą pociski. Naciśnięcie "select" powoduje wyłączenie lasera i wtedy celowniczek mamy po staremu jak w każdej innej broni

Odnośnik do komentarza

W broniach laserowych ma się całą wiązkę lasera i praktycznie nie widać w którym miejscu się ona kończy czyli gdzie lecą pociski.

 

nic sie nie przejmuj. wszyscy przez to przechodziliśmy, a jedynym wyjściem z tego błędu jest SELECT, tak jak wyżej podałeś.

tylko my o tyle byliśmy w gorszej sytuacji, ze o tym kompletnie nie wiedzieliśmy, poty ktoś nie wyjechał z obejściem tego - to byl dopiero ukrop.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Pytanie za 100 punktów.. czy ta gra jest tak cholernie zbugowana, czy to ja mam taką wersje gry?? no fuck, ale bug kiedy jestem schowany za przeszkodą a Max czasem się zblokuje zaczynając sie telepać(nie moge nic zrobić poza resetem do checkpointu) jest mega WK. Dodam, że podczas pierwszego przechodzenia gry ani razu tego nie miałem

Odnośnik do komentarza

a czy to nowe DLC mogło zyebać sprawe? hostage pack czy jakoś tak. Reinstalowałem gre z trzy razy, ale tym razem nie pobrałem patcha(za to nie moge grać na swoim starym savie bo mam bo mam go zrobionego po patchu.. mam taki komunikat ALERT, TODO: The save file Max Payne 3 Single Player" has an inconpatible save game version, this should never happen in the shipped product... I'm talking to you DLC ) dodam, że przechodząc gre za pierwszym razem nie miałem pobranego najnowszego patcha i ani razu nie miałem tego buga

ok, pogram i dam znać czy teraz gra się bez tego buga

Odnośnik do komentarza

Pytanie za 100 punktów.. czy ta gra jest tak cholernie zbugowana, czy to ja mam taką wersje gry?? no fuck, ale bug kiedy jestem schowany za przeszkodą a Max czasem się zblokuje zaczynając sie telepać(nie moge nic zrobić poza resetem do checkpointu) jest mega WK. Dodam, że podczas pierwszego przechodzenia gry ani razu tego nie miałem

Ej, miałem dokładnie to samo, ale w konkretnych miejscach tylko na przedostatnim chapterze. Czasem żeby z niego wyjść pomagało przełączenie się w tryb akimbo a następnie podniesienie wyrzuconej długiej broni. A jak nie to load.

Odnośnik do komentarza

kupilem dzis, pogralem godzine, nie odnotowalem. zalecalbym reinstall gry.

gdyby to byla norma ludzi zjedliby R* oraz zniszczyliby gre w recenzjach.

teraz widzę, ze mówiłeś na serio :)

szerokiej drogi w pogoni za Hard to the Core, hi hi

ano nie zartowalem ;)

gra bardzo przyjemna - od razu wskoczylem w hard i dostaje konkretne wpierdy :)

 

o co kaman ze zlotymi bronmi? one pojawiaja sie do zebrania tylko w jednym rozdziale, czy pozniej mozna skompletowac jeszcze raz? jesli zebralem komplet to przy nastepnym NG juz beda odblokowane? czy jesli zbiore np 1/3 lub 2/3 na "hard" to przy kolejnym przejsciu zostanie mi tylko znalezienie brakujacych elementow, czy wszystkich od nowa bede szukal?

 

aha, co z zadaniami? dolicza mi PD za robienie np 100 head'ow - to sie na multi pozniej przelozy i jak wejde w sieciowke to od razu awans?

Odnośnik do komentarza

Na danym poziomie kompletujesz dane zabawki, czyli jeśli masz 1/2 części, to znaczy, że drugą pominąłeś. Jak będziesz grał na innym poziomie trudności, to nie musisz zbierać od nowa, tylko to czego wcześniej nie znalazłeś. A różnią się od zwykłych na pewno pojemniejszym magazynkiem i podobno odrobinę siłą ognia, ale ja tego nie odczułem. Można je zawsze w opcjach wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

o co kaman ze zlotymi bronmi? one pojawiaja sie do zebrania tylko w jednym rozdziale, czy pozniej mozna skompletowac jeszcze raz? jesli zebralem komplet to przy nastepnym NG juz beda odblokowane? czy jesli zbiore np 1/3 lub 2/3 na "hard" to przy kolejnym przejsciu zostanie mi tylko znalezienie brakujacych elementow, czy wszystkich od nowa bede szukal?

 

aha, co z zadaniami? dolicza mi PD za robienie np 100 head'ow - to sie na multi pozniej przelozy i jak wejde w sieciowke to od razu awans?

 

Tak i tak :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Pytanie za 100 punktów.. czy ta gra jest tak cholernie zbugowana, czy to ja mam taką wersje gry?? no fuck, ale bug kiedy jestem schowany za przeszkodą a Max czasem się zblokuje zaczynając sie telepać(nie moge nic zrobić poza resetem do checkpointu) jest mega WK. Dodam, że podczas pierwszego przechodzenia gry ani razu tego nie miałem

 

Przechodze gre pierwszy raz i mam identyczny problem, ale z mniejsza czestotliwoscia, jestem w 9 rozdziale i z 6-7 razy tak mialem, ale bylo duzo innych bugow, gra jest strasznie skopana pod tym wzgledem..

Odnośnik do komentarza

z ciekawości właśnie odpaliłem Maxa i przeszedłem jeden rozdział. Akurat zaliczam teraz tytuł drugi raz na hard - pyknąłem sobie 7 rozdział...gra zbugowała się identycznie jak piszecie w jednym momencie. Wcześniej skończyłem grę bez nawet jednego najmniejszego buga, do tego 7 chaptera też dotarłem bez bugów. Bawiłem też się w new york minute i score attack i też nie miałem takich problemów. Ewidentnie zatem ten patch sprzed paru dni coś zepsuł.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość Drozdoo

Wkoncu MP3 ogralem. Kapitalna gra, cos jak Uncharted w wersji brutal:) bardzo filmowa, czasami przegięta no ale takie mamy czasy, gry idą w tą stronę czy nam sie to podoba czy nie. teksty maxa przez całą grę dają super klimat(przypomniał mi sie Mickey Rourke z Sin City) . Duże replayability jak na grę typowo singlową. no i super sprawa z poziomami trudnosci i opcjami celowania, kazdy moze sobie ustawic pod siebie:). super gra!

Odnośnik do komentarza

Gram w Paynea na PS3. Grafioza doooobra, klimat pomimo zmiany lokacji daje rady no i akcje filmowe czesto przegiete. Odbieram to jako na maksa przegiete ale dam szanse. A'propo bugow gra juz raz sie powiesila i w

Nowym Jorku

kilka wpadek z detekcja kolizji przy wyskokach zza sciany. Gra gubi sie rowniez w momencie gdy mamy energie bliska zeru i mamy ostatnia szanse w bullet time zeby ustrzelic oponenta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.