Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już MP3 - faktycznie najbardziej zoptymalizowana i najlepiej wyglądająca gra Rockstar na ps3.

 

Co do samej gry - na razie dopiero co zacząłem 5 chapter więc jeszcze dużo przede mną ale i tak już mogę napisać,że gra jest MEGA - growy "Człowiek w ogniu" Tonego Scotta jak nic - począwszy od miejsca akcji, po aktualną profesję Maxa, problemy z alkoholem, po sposób montażu wstawek filmowych.

 

Same wstawki i przejścia do rozgrywki miażdzą mi mózg, choć pod względem epickości daleko MP3 to akcji z U3 to jednak te płynne przejścia z filmików do rozgrywki dodają nowemu Maxowi chyba jeszcze bardziej filmowego klimatu niż Uncharted'y, a przede wszystkim jeszcze lepiej budują imercję gracza z wydarzeniami na ekranie.

 

Co na minus - system osłon, brak płynnego przejścia z jednej osłony do drugiej,lub automatycznego przejścia na drugi bok gdy osłona ma kształt np prostopadłościanu itp. W Unchartedach jest ten system lepiej zrobiony.

Odnośnik do komentarza

Co na minus - system osłon, brak płynnego przejścia z jednej osłony do drugiej,lub automatycznego przejścia na drugi bok gdy osłona ma kształt np prostopadłościanu itp. W Unchartedach jest ten system lepiej zrobiony.

 

a będzie i gorzej w tym temacie o czym sie dowiesz w dalszej części gry(13 posterunek), bowiem sa tam takie osłony, gdzie nie ruszając sie dostajesz HeadShota ot tak.. pamietam to bardzo dokladnie bo jednego dostalem na HD :(

Odnośnik do komentarza

juz wyjaśniam...

w jednej z cut-scenek Max widzi wymianę ognia i od razu, odruchowo kryje sie za osłoną, po czym scenka sie kończy i mamy czysty gameplay.

sprawa jest taka, ze nie jest, za nia bezpieczny, a jedyną drogą jest przeczekanie ostrzału.

to jest jeden z momentów, gdzie nic nie możemy zrobić, czysta wyliczanka czy dostanie HS czy tez nie.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj zacząłem VIII rozdział....mega gierka, po fajnym pościgu w V, czekał mnie die hard level, a następnie kapitalny VII (początek żywcem wzięty z podobnego levelu w Uncharted2) - bardzo mi się podoba zróżnicowanie miejscówek - każdy rozdział jest inny, dzięki temu pomimo tego,że mechanika gry ogranicza się do jednego, a Max wszystkie umiejętności ma już od pierwszego levelu, całość się po prostu nie nudzi.

 

Jest gdzieś czas gry i statystyki? czy wyświetla się dopiero po jej zakończeniu? Szkoda,że nie można odrzucać granatów, łapię się cały czas na podbieganiu do nich i naciskaniu R2 jak w Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...