Skocz do zawartości

Max Payne 3 PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj ukonczylem nowego Maxa i jestem zadowolony z tego co pokazalo nam w tej grze Rockstar. Nie zawiedli i utrzymali maxa w odpowiednim klimacie, gra na poczatku nie jest taka Noir, ale pozniej sie rozkreca, wiec jest klimacik. Bylo w prawdzie troche dlugich i waskich korytarzy, ktorymi mozna bylo isc jedynie naprzod jak w rynnie, ale taki juz pewnie urok Brazilijskich slumsow. Generalnie gra zawiera duzo roznorodnych lokacji, wiec jest co poogladac. Graficznie jest super - momentami gra przypominala mi nieco The Last Of Us - na screenach widzialem podobne lokacje, niektore miejscowki wygladaly jak po jakims kataklizmie.

 

Gra jest dosyc dluga - nie wiem ile zajelo mi jej ukonczenie, ale nie spodziewalem sie, ze bede tak dlugo gral. Do tego jest dosyc trudna, ale to zdecydowanie na plus - nie jest to samograj lub tytul skierowany dla niedzielnych graczy i tutaj niby zwykly poziom normal potrafi stanowic wyzwanie - nieraz widzialem na ekranie napis "Dead". Poziom trudnosci nie jest wcale frustrujacy czy przegiety - ot poprostu stanowi wyzwanie dla gracza i nie pozwala leciec przed siebie w stylu Rambo.

 

Grajac dosyc rzadko korzystalem z rzutu szczupakiem w stylu Maxa - w poprzednich dwoch grach z serii stosowalem go zdecydowanie czesciej. Korzystalem za to z nieodzownego spowolnienia, ktore nieraz pomagalo mi w ciezkim starciu z wieksza iloscia przeciwnikow.

Fabularnie gra niesamowicie wciaga - od poczatku jestesmy ciekawi kolejnych wydarzen - grajac zastanawialem cie co bedzie dalej i kontynuowalem rozgrywke chcac poznac dalsze wydarzenia, otatnio swoja historia wciagnal mnie tak L.A. Noire. Fabula zdecydowanie stanowi jedna z mocniejszych stron tego tytulu.

 

Nowy Max Payne to gra gra akcji pelna strzelania pelna geba, akcja nie zwalnia i jest prowadzona od poczatku do konca, nieraz robilem oczy widzac co wyprawia glowny bohater ! Na mysl nieraz przyszlo mi porownanie Maxa z bohaterem filmu Die Hard - Johnem Mcclane, nie bede spoilerowal, napisze tylko, ze podobienstwo jest po prostu widoczne. Jesli mialaby powstac kolejna adaptacja filmowa Maxa Paynea to chcialbym zeby glowna role zagral wlasnie Bruce Willis.

Jesli ktos jeszcze nie gral w Max Payne 3 to polecam !

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam Max'a w dzień premiery i jakimś niewytłumaczalnym cudem, przeleżał sobie kilka miesięcy niemal nietknięty (zrobiłam pierwsze 2 chaptery i pograłam troche w multi). Wczoraj mnie naszło, żeby zagrać. Odpaliłam, skasowałam wczesniejszego save'a i zaczęłam całą zabawę na nowo. Ufff...MAX'ymalnie mnie wchłonęło. Tryb fabularny jest znakomity, bardzo podoba mi się ten efekt "ziarna" w grafice podczas cut-scenek, soundtrack jest miażdżący. Dobiłam za jednym posiedzeniem do chapteru 6, po czym przełączyłam sie na multi. Ten tryb jest miodny, że ho-ho :)) Nie pamiętam już, która gra w TPP tak mnie wessała w rozgrywkach sieciowych. Nawet w Uncharted (1,2,3) nigdy nie odpaliłam choć na chwile multi. Polonizacja wg. mnie jest bardzo dobra, fabuła wciąga, intryguje, powoduje że gracz chce sie wiecej dowiedziec, chodzą mu po głowie różne pytania, rozkminy. W kategoriach gier akcji TPP jak dla mnie najlepsza produkcja 2012 póki co, bo czekam co pokaze nadchodzacy Assassin's Creed 3 (moja ukochana seria na tej generacji konsol) i Hitman Rozgrzeszenie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten tryb jest miodny, że ho-ho :)) Nie pamiętam już, która gra w TPP tak mnie wessała w rozgrywkach sieciowych. Nawet w Uncharted (1,2,3) nigdy nie odpaliłam choć na chwile multi.

No to już wiesz czemu multi w MP3 wydaje ci się miodne.

 

Ja za to bardzo dużo grałem w multi u2 i u3, i multi w MP3 też wydaje mi się miodne. Nie wiem ile Ty grałeś w MP3, ale być może zbyt krótko, żeby poznać ten tryb? Zwłaszcza, że najlepsze bronie i różne dodatki dostaje się od 20levelu.

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj zakupiłem sobie max-a za 139zł nówkę o dziwo w empiku. Potem z ciekawości przejrzałem listę gier używanych, które empik skupuje no i tam jak byk że max-a biorą za 160 zł. Normalnie ten sklep nie przestaje mnie zaskakiwać. Co do gry to naprawdę na razie się nie zawiodłem, mechanika dostosowana do dzisiejszych standardów ale duch starego max-a jest zachowany.

Edytowane przez Prezes666
Odnośnik do komentarza

Po tym jak ukonczylem Max Payne 3 strzelaniny TPP juz nie beda takie jak kiedys - gra ponownie podniosla standardy.

Wczoraj odpalilem Yakuza: Dead Souls i..... po prostu to zupelnie cos innego - wiadomo nie ta liga, ale przeciez Yakuza to nie typowa strzelanina, a ta z zombiakami to taki spin-off. Troche dziwnie mi sie w nia gralo po przejsciu Maxa.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

FANTASTICO! Tyle mogę powiedzieć o tej grze,R* przeszło samych siebie(jak zwykle) moja morda była szeroko otwarta przez 15h bo tyle mi zajęło przejście,ale wciąż mi mało jutro zaczynam od nowa,no kurde i ta muza,klimat i ogólnie zaje,bioza.Aa w multi skopane są respy,i Max za wolno biega to moje minusy xDD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jestem maniakiem jedynki i dwojki, ale wczoraj zaczalem grac w trojke i w ogole mi nie podchodzi. samo strzelanie ok, muza i klimacik tez, ale gra mi sie ch.ujowo, maks lata jak wor z ziemniakami, przeciwnicy strzelaja z konca terenu celnie i rzucaja granaty z dokladnoscia do 1 centymetra.

 

dzisiaj chyba sprobuje raz jeszcze, a jak wciaz mnie nie wciagnie to nara.

Odnośnik do komentarza

jestem maniakiem jedynki i dwojki, ale wczoraj zaczalem grac w trojke i w ogole mi nie podchodzi. samo strzelanie ok, muza i klimacik tez, ale gra mi sie ch.ujowo, maks lata jak wor z ziemniakami, przeciwnicy strzelaja z konca terenu celnie i rzucaja granaty z dokladnoscia do 1 centymetra.

 

dzisiaj chyba sprobuje raz jeszcze, a jak wciaz mnie nie wciagnie to nara.

 

Na jakim grasz poziomie trudności? Więcej kryj się za osłonami, bullet time odpalaj głównie do dokładniejszego celowania.

Odnośnik do komentarza

Ja ogralem jedynke i dwojke - bardzo mi sie podobaly, pierwsza czesc przeszedlem nawet kilka razy, a i tak trojka przypadla mi do gustu.

To kwestia podejscia i oczekiwan, jesli ktos zyje sentymentem do poprzednich czesci to mozliwe, ze po nowej oczekuje tego co bylo wczesniej tyle, ze w wiekszej ilosci i jesli nowa gra jest troche inna to juz nie jest to samo.

 

Trojka nie jest juz tak bardzo mroczna, nie ma az takiego klimatu Noir jak poprzednie odslony gry, ale jak dla mnie jest super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...