Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na tym filmiku w 42 i 45 sekundzie wyskakuje "Incisive Run" i "1 on 1 Finish". Wskazywałoby to na jakieś nowe elementy gameplayu, czyli ostry sprint/przyspieszenie (pewnie zależnie od zawodnika raz na jakiś czas możliwość szybkiego startu do piłki czy czy coś w tym stylu) i specjalna technika strzału gdy jesteśmy w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem (pewnie strzał z odpowiednim przyciskiem np. można lob wrzucić na jeden przycisk i wtedy zostaje jeden wolny na takie właśnie sytuacje). Oczywiście to tylko moje domysły ale mam nadzieję, że prawdziwe :)

 

PS: Chyba, że się rozpędziłem, a to tylko specjalne umiejętności zawodników jak w poprzednich częściach heh ;)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Taką realną możliwość mieli fani PES-a jeszcze przed wyjściem 2008 :) ... nic z tego nie wyszło :)

Tego nie było w zeszłym roku,więc daj sobie spokój z tą gadką fanboya fify.

Ja swoje wiem.Nad nowym PES-em powinni popracować z jakieś dwa lata,żeby odrodzić tą świetną serię.Niech biorą przykład z EA którzy konsekwentnie rozwijali swoją serię.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem jak gracze mogą jeszcze ufać Konami po 3 latach wypuszczania takiego shita jak PES.Kiedyś ta gra była genialna,a teraz to ujma na honorze dla tworzących ją ludzi.FIFA ma wszystkie aspekty lepiej dopracowane,a jeśli PES chce być grą lepszą powinien zmienić slinik.

BTW:Ja nie biorę FIFY lub PESa-ja biorę lepszą grę piłkarską-w 2009 to była FIFA .

Odnośnik do komentarza
A ktoś ci karze? Zajrzyj sobie na PES-Scena jest tam temat z prośbami do Konami w sprawie PES 2008.

A co paru chłopków z nikomu w świecie nieznanego forum pisząc prośbę ma nadzieję osiągnąć?Chyba jasne,że forum WENB gdzie piszą ludzie z wszystkich krajów i które ma błogosławieństwo Konami(oraz,któe daje najświeższe newsy o nowych odsłonach i ma człowieka w Konami) jest lepszym miejscem na tego typu akcje.Konami top wreszcie dostrzegło i na oficjalnej stronie PES2010 już jest o tym(współpracy Konami z WENB) wzmianka.

 

Ja nie rozumiem jak gracze mogą jeszcze ufać Konami po 3 latach wypuszczania takiego shita jak PES.Kiedyś ta gra była genialna,a teraz to ujma na honorze dla tworzących ją ludzi.FIFA ma wszystkie aspekty lepiej dopracowane,a jeśli PES chce być grą lepszą powinien zmienić slinik.

BTW:Ja nie biorę FIFY lub PESa-ja biorę lepszą grę piłkarską-w 2009 to była FIFA .

Co ma piernik do wiatraka?Czy ja gdzieś piszę,że PES jest lepszy,a fifa gorsza?Umrzyj kolejny fanboju.Nie można oceniać gry przed jej wyjściem,no chyba,że jest się fanbojem fify.Ja gram w obie gry,więc wiem co mówię.Zreszta ja nie piszę o tym,czy gra ma być dobra czy nie,tylko o tym,że Konami w tym roku naprawdę coś robi by słuchać fanów.

Odnośnik do komentarza
Taką realną możliwość mieli fani PES-a jeszcze przed wyjściem 2008 :) ... nic z tego nie wyszło :)

Tego nie było w zeszłym roku,więc daj sobie spokój z tą gadką fanboya fify.

Ja swoje wiem(...)

No i to mi wystarczy,by wiedzieć,że nie ma co z Tobą rozmawiać w tym temacie.

 

 

tu niema co być fanboyem, faktów się nieda oszukać. mało kto chyba wierzy w postępy konami

Odnośnik do komentarza
A ktoś ci karze? Zajrzyj sobie na PES-Scena jest tam temat z prośbami do Konami w sprawie PES 2008.

A co paru chłopków z nikomu w świecie nieznanego forum pisząc prośbę ma nadzieję osiągnąć?Chyba jasne,że forum WENB gdzie piszą ludzie z wszystkich krajów i które ma błogosławieństwo Konami(oraz,któe daje najświeższe newsy o nowych odsłonach i ma człowieka w Konami) jest lepszym miejscem na tego typu akcje.Konami top wreszcie dostrzegło i na oficjalnej stronie PES2010 już jest o tym(współpracy Konami z WENB) wzmianka.

 

Ja nie rozumiem jak gracze mogą jeszcze ufać Konami po 3 latach wypuszczania takiego shita jak PES.Kiedyś ta gra była genialna,a teraz to ujma na honorze dla tworzących ją ludzi.FIFA ma wszystkie aspekty lepiej dopracowane,a jeśli PES chce być grą lepszą powinien zmienić slinik.

BTW:Ja nie biorę FIFY lub PESa-ja biorę lepszą grę piłkarską-w 2009 to była FIFA .

Co ma piernik do wiatraka?Czy ja gdzieś piszę,że PES jest lepszy,a fifa gorsza?Umrzyj kolejny fanboju.Nie można oceniać gry przed jej wyjściem,no chyba,że jest się fanbojem fify.Ja gram w obie gry,więc wiem co mówię.Zreszta ja nie piszę o tym,czy gra ma być dobra czy nie,tylko o tym,że Konami w tym roku naprawdę coś robi by słuchać fanów.

 

Właśnie co ma piernik do wiatraka?!Facet,nie cytowałem Twojego posta to spoko.Mówię ogólnie czytając wcześniejsze wypowiedzi i napalanie się na PESa następnego.

Odnośnik do komentarza
Zainwestowałem w PES 09 swego czasu i za dużo nie zabawiłem. Z fifką bawię się do dziś.

No widzisz, a ja z PES2009 bawię się do dziś ... i nadal uważam, że jest lepszy pod względem gameplay'u.

Ja nie rozumiem jak gracze mogą jeszcze ufać Konami po 3 latach wypuszczania takiego shita jak PES.

To nie jest sprawa zaufania ... zwyczajnie nie uważam żeby PES 2009 to był shit. Gra jest dla mnie za(pipi)ista choć oczywiście nie mówię, że nic bym nie poprawił.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Zainwestowałem w PES 09 swego czasu i za dużo nie zabawiłem. Z fifką bawię się do dziś.

To FIFa jeszcze istnieje? Ja swoją zabawe skonczylem z PESem na PES6 :) ale tylko dlatego ze wolałem wydawac pieniądze na imprezy niz na gry ;] FIFA była jest, i bedzie gorsza od PESa nie ma co sie oszukiwać :) Chyba za dużo się z tą fifko bawisz ze tak piszesz, nie pal tyle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.