Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer słaby, screeny znacznie lepsze :) zwróćcie uwagę na tekstury skóry i oświetlenie :]

http://winningelevenblog.com/files/2009/06/pes2010_e3_1.jpg

http://winningelevenblog.com/files/2009/06/pes2010_e3_2.jpg

Niestety sama ładna grafika nie wystarczy :/ Z trailera, a nawet ze screenów, można wywnioskować, że gra będzie się ruszała tak samo/bardzo podobnie do poprzedniczki. A to, w połączeniu z minimalnie zmienionym gameplayem, byłby gwóźdź do trumny tej serii :( Obym się mylił...

Edytowane przez ted360
Odnośnik do komentarza
Na screenach wyglada to REWELACYJNIE spojrzcie tylko na Xaviego na pierwszym screenie - jak zywy...FIFA ze swoimi karykaturami zamiast twarzy moze sie schowac :) . Co do trailera to nie da sie z niego nic wywnioskowac, takze pisanie bzdur ze nic sie nie zmienilo i inne tego typu pierdy jest bez sensu...

easye to największy chyba fanboj fify,na tym forum więc się nie dziw.

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam, że PES w tym roku będzie prima sorte ;] Zmiany jakie porobili (Seabass się grą zajmuje a nie pierdołami, nowi ludzie etc.) myśle, że przyniosą dużo dobrego.

 

ps. A FIFA 10 gniecie poprzedniczke, bo pewnie kupili licencje na 5-tą lige brazylisjką.

Odnośnik do komentarza

Przecież mordy w PESie zawsze były lepsze niż w FIFIE. Nie ma co porównywać obu gier w tej kwestii.

 

Ważniejszy jest gameplay, animacja, kod gry itp. Jak do GC Konami nie zaskoczy to znów kupię Fifę. Bo ona patrząc na 09 nie będzie spierdolona pod prawie każdym względem.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza

Twarze w PES lepsze od FIFY no nie bądźcie śmieszni...znam się na tym sam robiłem fejsy do PES-a i FIFA jest obecnie lepsza od PES-a jeśli chodzi o ten aspekt...

Porównajcie sobie np.fejs Riberego z FIFY 09 a Riberego z PES 2009 albo 2010(pewnie i tak nie zmienili dużo),a najlepiej porównajcie sobie De Rossiego...w FIFIE to jest po prostu miazga :)

 

pesvfifa2vh9li4.png

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Nie chodziło mi tylko o mordy, ale grafikę jako całość :) Mam nadzieję, że poprawią gameplay i animacje, bo po prostu nie potrafię przestawić się na FIFE, jest ciut zbyt przewidywalna, co doskonale opisał w jednym kącików Koso 8) Pozostaje czekać na GamesCom :]

 

misiu Fifka 10 na razie jest ukończona w 40%, edycja 09 DEMO była już świetna a pełna wersja różniła się znacznie.

Odnośnik do komentarza

Tak samo można powiedzieć, że PES będzie szlifowany jeszcze przez 4 miesiące, hmm? To raz, a dwa - twórcy FIFY wyraźnie zaznaczyli, że koncentrują się na niewielkich wizualnych poprawkach, z kolei Konami MUSI i robi wizualny skok do przodu. Co do screenu De Rossiego to nie zaśmiecajcie tematu, bo akurat ten pan wyszedł chłopako z EA bodaj najlepiej, a ponad połowa pysków w FIFIE to jakaś pomyłka. Nie bądźmy fanboyami - każdy powie, że przywiązanie do detali, twarze, koszulki itp duperele PES ma lepsze, ale jeśli chodzi o gameplay nie jest dobrze i tak jak napisałem wcześniej - rozgrywka i animacje muszą zostać drastycznie poprawione, bo inaczej lekko ulepszona FIFA i tak wygra tę potyczkę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - po co porownywac twarze zawodnikow ? widze je i tak jedynie na powtorkach, ktore szybko wylaczam. grafika to nie tylko wyglad zawodnika, mimika twarzy, a przede wszytskim animacje i ruchy. Jezeli PES znowu nie za wiele w tym aspekcie zmienil, to nawet z ultra realistyczna grafika zawodnikow po raz kolejny zostanie z tylu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To tak - od iss 98 do pes 5 grałem na normal long , z niektórymi kumplami nawet na normal medium bardzo mi się ta kamera podobała bo było widac szczegóły w poruszaniu się piłkarzy i bardzo dobrze się grało w obronie .Od kiedy jeźdze na turnieje już tylko 'wide' głównie dla tego że to norma ;) Dobra grafe i na widzie będzie widać ,ładnie zrobione twarze przydają się w powtórkach po strzeleniu gola .

 

p.s.Apeluje do konami aby dało opcje wyłączenia wszystkich przerwyników w grze (ustawianie piłki ,zmiany ,faule) niektórych to denerwuje i chcieli by to wyłączyć (szczególnie online!!) . Niewierze by ta gra była choć w 50% grywalna jak pes 3 ale i tak ją kupie ;) Pozdro !

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Konami polubiło odliczanki ...

 

http://www.konami-pes2010.com/

 

Ciekawe co się stanie gdy czas się skończy, obyśmy dostali chociaż jakiś dłuższy zwiastun niż ten ostatnio. Po cichu, ale z nadzieją głupca myślę, że napis 'PES wants you!' nie jest hasłem nowej odsłony, a zapowiedzią jakiś beta testów PES'a (trybu online).

Edytowane przez gilek
Odnośnik do komentarza

graficznie lepiej czy gorzej. to mnie nie obchodzi. mają poprawić 3/4 gameplayu. Ostatni pes w jaki się zagrywałem to był pes 5. Pes6 też łupałem ale już drażnił. PES08 po demie --- > nawet się nie odważyłem spytać się kogoś czy ma pożyczyć.

PES09 trochę lepiej. Ale masa błędów i AI na poziomie klocka lego odstraszyło mnie. Ale become a legend fajnie wyszedł tylko ja bym go bardziej rozwinął i dopracował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Twarze w PES lepsze od FIFY no nie bądźcie śmieszni...znam się na tym sam robiłem fejsy do PES-a i FIFA jest obecnie lepsza od PES-a jeśli chodzi o ten aspekt...

Porównajcie sobie np.fejs Riberego z FIFY 09 a Riberego z PES 2009 albo 2010(pewnie i tak nie zmienili dużo),a najlepiej porównajcie sobie De Rossiego...w FIFIE to jest po prostu miazga :)

 

pesvfifa2vh9li4.png

 

Zależy od piłkarza porównaj sobie Tottiego z PES09 i z Fify09... A edytor graczy i szczegółowość jest lepsza w pesie.

Odnośnik do komentarza

Więc tak..wreszcie mamy REALNĄ możliwość wpływania na kształtowanie sie nowego PESa(i kolejnych części).Jeśli ktoś zna w miarę dobrze angielski i ma ochotę może na tym forum , pod tym linkiem wypowiedzieć się,co się nam podoba a co nie w serii PES(wszystkie komentarze czyta KONAMI i ten temat jest całkowicie pod nadzorem pracowników tej firmy ) :

http://kitanamedia.com/forums/viewtopic.php?f=32&t=723

Aha-przeczytajcie pierwszy post na tym forum

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...