Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za post pod postem ale warto,nowe POTWIERDZONE info:

 

-znacznie poprawiony komentarz

-poprawieni sędziowie i zasada przywileju korzyści

-bardzo dużo nowych celebracji goli

-zmieniony system rzutów karnych,mamy teraz więcej kontroli nad tym,co dzieje się z futbolówką

-znacznie poprawieni bramkarze

-zlikwidowane Konami ID

-zlikwidowane automatyczne wślizgi i strzały

-zawodnicy nie stoją jak wryci po rzutach wolnych

-nie ma prostych ustawień w menu taktyki,teraz kluczowe zmiany robimy dzięki suwakom

-ManU i Liverpool na licencji,w tym roku także Anfield Road dołącza do grona stadionów

-w pełni licencjonowane ligi : Hiszpańska,Francuska,Włoska i Niemiecka

-jest też możliwość,że po wygaśnięciu kontraktu EA na Premiership firma EA podzieli się licencją z Konami

-jeśli ustawimy piłkarza na pozycji,na której nie grywa,statystyki mu się zmienią(pogorszą)

Odnośnik do komentarza

No tak świetnie,Konami nawet nie zmienia silnika gry, o (pipi)a :lol: .Dodali tylko cienie,ale i tak grafa jest gorsza niż w 09.Kibicowałem PESowi od genialnej trójki,ale teraz widzę-to wielki shit.Przecież w 2009 nawet nie ma animacji!Oni sesje motion capture robili chyba z Rasiakiem oO.Mimo wszystko sprawdzę demo PESa 2010 co by się potem obyło bez plucia i gadania,że nie wiem o czym gadam.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

No facet tam dodali tylko cienie i troszkę je polepszyli,ale twarze i tak w tym momencie są lepsze w FIFIE 09.

PES ssie na całej lini to nie przypomina już tych czasów PS2 kiedy podniecaliśmy się osobną animacją wolnych Beckchama czyCarlosa.Czas spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać,że Konami na jednym silniku jedzie od kilku lat i nie zapowiada się na zmianę.Ja z całych sił kibicuje EA bo kop w dupę Konami to jedyny sposób żeby PES powrócił na należne mu miejsce.

Odnośnik do komentarza
No facet tam dodali tylko cienie i troszkę je polepszyli,ale twarze i tak w tym momencie są lepsze w FIFIE 09.

PES ssie na całej lini to nie przypomina już tych czasów PS2 kiedy podniecaliśmy się osobną animacją wolnych Beckchama czyCarlosa.Czas spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać,że Konami na jednym silniku jedzie od kilku lat i nie zapowiada się na zmianę.Ja z całych sił kibicuje EA bo kop w dupę Konami to jedyny sposób żeby PES powrócił na należne mu miejsce.

Szkoda ze ślepcem dyskutować.Chyba nie widziałeś screenów porównawczych ,że takie herezje głosisz.Naprawdę strata czasu na dyskusje z kimś takim.

Masz porównanie,bo chyba w ogóle nie masz pojęcia o czym mówisz.

 

torresa.mZCF.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ader w przypadku Torresa(i kilku innych pewnie też) poprawili znacząco twarz,ale ludzie oni nawet modelu całego zawodnika nie poprawili.Zmienili lekko twarze,DODALI lepsze cienie i poprawili jakość tekstur to wszystko.Silnik nadal ten sam,oby chociaż animacje poprawili,którą jak zobaczyłem w 2009 myślałem,że (pipi)ne ze śmiechu.Najlepsza jest ta animacja biegu :lol: Takiej kichy to ja dawno nie widziałem.Dobrze,że wzięli Messiego do sesji motion capture :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś myśli,że PES2010 będzie zupełnie nową grą to się srodze zawiedzie.

Jedyne czego wymagam od tej gry to poprawienie błędów poprzedniczek(całe szczęście,z tego co piszą to mankamenty poprawiono),wolniejszy gameplay(co za tym idzie koniec z rajdami przez całe boisko) oraz zadowalający tryb online(powrót do trybu online z PES6 daje nadzieję).Resztę mam w du.pie,fifa dla mnie i tak jest niegrywalna.

 

Nowe info + scany:

 

http://fifa.pes.com.pl/nowosci-pro-evoluti...2010-18930.html

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

kurcze,Boże spraw by to nie był po prostu PES2009 z lepszymi twarzami i oświetleniem, a rewolucja w serii i powrót Króla na należyty tron....

 

 

...btw rok temu też PR robili niezły,a wyszło jak wyszło...:/

 

W ciemno na 100% tego nie kupie..nie chyba żeby dawali darmo :P No i jeszcze by działał należycie online- w Fifie 09 łącznie to może 20 meczów zagrałem na cpu,reszta to potyczki z żywym graczem przez sieć lub obok na kanapie...niestety czasy gry my vs konsola minęły generację temu.

Odnośnik do komentarza

Co raz więcej, co raz ciekawszych i dających co raz więcej nadziei na to, że ludzie przestaną narzekać na kolejne odsłony PES`a i jarać się tym jakie to EA zrobiło postępy;)

Może i nowa fifka ma lepszą grafę, animacje, licencje i całą otoczkę, ale nie ma nawet części miodu płynącego z gry, którym każdy PES jest wypełniony po brzegi. No cóż ja chce tylko by online był w porządku, nie chce tu żadnych cudów na kiju + jeszcze lekkie dopakowanie licencji i będzie miód malinka ;)

 

BTW. Kilka nowych shotów !KLIK!

Odnośnik do komentarza

Kur.wa jak czytam jak sie ludzie podniecaja ladnymi twarzami w PESie to rece mi opadaja doslownie. Jak dla mnie to ten wasz Messi moze byc podobny do Ryska z Klanu, wielki ch.uj z tym. Wazne sa animacje pilkarzy, podania, strzaly, ogolnie gameplay. W 09 ssie az do spodu i mam niestety przeczucie, ze przez rok czasu nic nie zrobili z silnikiem gry, zajmujac sie piedolami typu twarz pilkarza, aby fanboye mogli sie chociaz tym podniecac na forach.

 

 

Oczywiscie chcialbym sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Kur.wa jak czytam jak sie ludzie podniecaja ladnymi twarzami w PESie to rece mi opadaja doslownie. Jak dla mnie to ten wasz Messi moze byc podobny do Ryska z Klanu, wielki ch.uj z tym. Wazne sa animacje pilkarzy, podania, strzaly, ogolnie gameplay. W 09 ssie az do spodu i mam niestety przeczucie, ze przez rok czasu nic nie zrobili z silnikiem gry, zajmujac sie piedolami typu twarz pilkarza, aby fanboye mogli sie chociaz tym podniecac na forach.

 

 

Oczywiscie chcialbym sie mylic.

I mylisz się,bo gameplay wygląda inaczej,nie ma wrażenia biegania po szynach,nie ma bieganie Messim bezkarnie po całym boisku,jest wolniejszy gameplay, świetny system kart,normalnie wyglądające podania i doskonała fizyka piłki.To wszystko póki co.Kolejny playtest będzie przed Gamescon i da nam prawdziwą twarz PES2010.

Objaśniony system kart:

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2010...stem/#more-1327

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Kur.wa jak czytam jak sie ludzie podniecaja ladnymi twarzami w PESie to rece mi opadaja doslownie. Jak dla mnie to ten wasz Messi moze byc podobny do Ryska z Klanu, wielki ch.uj z tym. Wazne sa animacje pilkarzy, podania, strzaly, ogolnie gameplay. W 09 ssie az do spodu i mam niestety przeczucie, ze przez rok czasu nic nie zrobili z silnikiem gry, zajmujac sie piedolami typu twarz pilkarza, aby fanboye mogli sie chociaz tym podniecac na forach.

 

 

Oczywiscie chcialbym sie mylic.

Równie dobrze Ciebie można nazwać fanboyem Fify, bo akurat pod względem gameplayu to PES bije na głowę Fifę. Ponadto pamiętam jak przez lata zwolennicy Fify głosili wyższość grafiki w ich tytule, a jak to PES może teraz mieć lepszą to nagle grafa przestała być ważna. Śmieszne.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Kur.wa jak czytam jak sie ludzie podniecaja ladnymi twarzami w PESie to rece mi opadaja doslownie. Jak dla mnie to ten wasz Messi moze byc podobny do Ryska z Klanu, wielki ch.uj z tym. Wazne sa animacje pilkarzy, podania, strzaly, ogolnie gameplay. W 09 ssie az do spodu i mam niestety przeczucie, ze przez rok czasu nic nie zrobili z silnikiem gry, zajmujac sie piedolami typu twarz pilkarza, aby fanboye mogli sie chociaz tym podniecac na forach.

 

 

Oczywiscie chcialbym sie mylic.

Równie dobrze Ciebie można nazwać fanboyem Fify, bo akurat pod względem gameplayu to PES bije na głowę Fifę. Ponadto pamiętam jak przez lata zwolennicy Fify głosili wyższość grafiki w ich tytule, a jak to PES może teraz mieć lepszą to nagle grafa przestała być ważna. Śmieszne.

 

 

a czemu miałby nie być fanboyem fify 09 która PES'a pod względem gameplayu zmiażdżyła ? Gameplay jest najważniejszy, moim zdaniem PES, nie pójdzie nawet o krok dalej, jeżeli będzie nam kolejny rok z rzędu, wpychał gameplay na starym silniku i starym schemacie zachowań piłkarzy na boisku. Z zapowiedzi i tak lepiej czyta się info o Fifie, a czas pokaże jak będzie.

Odnośnik do komentarza

W FIFĘ nie gram od jedynej godnej dla mnie uwagi "98". Znam tą grę, a PES'a jak własna kieszeń. Ostatnio zrobiliśmy sobie test, 3h multi(na 2 pady) w FIFĘ 09, a potem 3h w PES'a 09. Dla mnie to nadal niebo a ziemia, w grze EA w ogóle nie czuję siły, mocy, szybkości akcji, robi się mdlę(imo), po prostu gra nadal nie potrafi mnie przekonać gameplayem mimo, że zapożyczyła dużo od Konami. PES mimo błędów(ja to często tłumaczę "randomem na boisku"^^) nie daję mi odejść od pada. Dodatkowo PES posiada świetną bazę klasycznych piłkarzy, a to dla mnie decydujące bo się tym interesuje. Co do 2010, też liczę na "rewolucję", ale mam nadzieje że nie przesadzą i rdzeń gry pozostanie taki sam.

Odnośnik do komentarza

Klopot w tym ze FIFA w 3 godziny nie ma nic wspolnego z poznaniem tej pilki a w PES faktycznie w 3 godziny osiagasz wszystko - i to jest wlasnie problem PESa.

 

FIFA 09 to gra, ktorej trzeba sie uczyc i masterowac. PES 09 to stary (czy dobry? juz raczej nie) PES i nic ponadto. Sam na PSP wciaz gram w PESa, jednak w swiecie duzych konsol Konami mnie wciaz rozczarowuje.

 

Wole pilke, ktora musze poznawac, uczyc sie i masterowac a nie w ktora najlepsze akcje i najtrudniejsze zwody wykonuje w trzeciej godzinie grania.

Naprawde wolalbym miec bol glowy z nadmiaru pilek rownorzednych i chcialbym by PES 10 troche mi zamieszal w planach wydatkowych, bo na razie nie czuje jeszcze by oferowal cos ekstra.

 

Coz zobaczymy. Oby Konami nas zaskoczylo, choc chyba widze coraz mniej optymizmu tutaj...

Odnośnik do komentarza

To widocznie jesteś geniuszem manualnym. Ostatnio zagrał z nami typowy Fifowiec, spodobało mu się. Ale w 3h nie osiągnął "wszystkiego". Chyba graliśmy w inne PES'y. Brat cioteczny kupił ps3, potem Pro evo, i dopiero po jakimś ponad miesiącu prawie codziennego grania ze swoim bratem mógł zaczynać ze mną grać. Zaczynać, gość tak czy siak dostawał baty. I nie jest niepełnosprawny.Ale nie ma co ciągnąc tego wątku bez dna, jestem po prostu przyzwyczajony do PES'a i tyle. Do tego sentyment z czasów dwóch pierwszych konsol Sony(Fifa nie ma się czym chwalić) i mam obraz gry kultowej.

Odnośnik do komentarza

Grześ Ty grałeś w ogóle w pesa? Z żywym przeciwnikiem to już nie wspominam.

 

No i wg. Twojej teorii to muszę być albertem einsteinem fify bo gdy przyszedłem do kumpla który na żydboksie męczy ją od premiery i pierwszy raz na tej konsoli zagrałem koleś poległ w drugiej połowie 3:0, w pierwszej 0:0 bo nie umiałem jeszcze grać. Pewnie za dużo grał i nie pamiętał już tych kombosów które przecież się poznaje miesiącami w fifie. To musi być to bo żadnego hadokena nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...