Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest lepszy. Taki sam argument jak i Twój. PES zbladł już dawno. Siedzą w nim tylko zatwardziali offline'owcy. Multi to przyszłość i tu EA rządzi. I nie tylko.

Jacy offlineowcy mam pełno znajomych którzy grają tylko online w Pes-a w tym i ja. Serwery dzień w dzień przepełnione mnóstwo ludzi gra online. Ba Pes 09 to jedyny Iss/Pro w którego nie gram w ogóle offline, chyba że ktoś do mnie wpadnie. W 08 nie dało rady pograć w sieci, ale 09 śmiga elegancko.

 

Bójcie bójcie się fifojady bo coś czuję że, Pes10 zarządzi. ;) Na razie to tylko zapowiedzi ale szykuje się grubo. Konami wie o co gra i wie chyba że, najwyższa pora na konkretne zmiany. A Fifka jak to Fifka pewno kolejny mission pack tym razem z numerkiem 10.

Odnośnik do komentarza

Ale ty masz na bani. Grałem w każdą FIFE i PESa wtedy kiedy Twoja stara oglądała ostatnie odcinki Dynastii, a więc troche pograłem w obie serie przez kawał czasu i wiem że nie jest tak jak mówisz bo jest wielu takich fanboyów FIFY i znam takich , że nawet jakby po zarzuceniu płyty nowego pesa wyskakiwała by na Twoim elsidi goła baba to i tak fifa by byla lepsza. Sypnij gosciu jakimis argumentami a nie wrzucasz ze "zawiodlem sie na pesie a na fifie nie " O to mi chodziło.

 

To było do ChevCheliosa

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Grałeś chociaż w Fife 09? bo coś nie bardzo widzę. Konami wie co się dzieje? od PS2 już wie, że odcina kupony. Ślepaki i tak łykają. Sam sprawdzam co by mieć rozeznanie ale po okazyjnej cenie/okazji. Nie wątpię w japońskie ludziki, sam bym chciał, żeby seria wróciła na odpowiedni tor i miejsce na podium. Ale ile można.

 

W tym sezonie Fifa pokazała pazur i tyle, tak trudno się pogodzić? Nie, lepiej - od razu napinka fanatyka co ostatnio grał w 06 :f

 

PES 09 online ssie i tyle. Łącze, łączem bo 4MB powinno hulać jak ta lala, jak w Fifce a jest slideshow, teleportacje, itd.

 

Po co znowu mam pisać, że gram w ISS/PES od początków serii? co to da? i tak nie można mieć innego zdania. Bo jeśli tyle grałem w tą grę to TYLKO ona się liczy - taki tok rozumowania z Twojej strony Canabis. Moją starą zostaw bo Twoja mnie ryra.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

No ja (pipi)e. Nie trudno mi sie pogodzić, nie napinaj sie. Po prostu nie dales zadnego argumentu

 

Mi to obojętne, najbardziej bym chciał żeby seria została na gameplayu PESa 4 bodajże z licencją FIFY i tyle. A co roku jest ta sama gadka ze ktos sie zawiodl na tym to inny na tym w(pipi)ia mnie to i dlatego sie wtrąciłem

Odnośnik do komentarza

Jak i Wy.

 

Drętwa animacja, nudne konstruowanie akcji, schematy, zero klimatu, zero licencji, zero zabawy w offline (master liga znana z ISS2000). Nic zaskakującego i co bardziej innowacyjnego. Kupon. Fifa poszła w lepszym kierunku ale (pipi)a 600 meczy online też pokazało mi obraz gry od EA. Masa bugów, schematów itd. Niemniej jednak "bawiłem" się o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Brali z najlepszych. Oczywiste nie? dążyli aż w końcu znaleźli złoty środek. Najlepsza Fifa w jaką dane mi było zagrać. Nie wiem po co ta spina ot mam porównanie i prawo do tego aby pisać, co mi podeszło a co mniej. Konami stoi kompletnie w miejscu ale i w tym roku dam im kolejną szansę.

Odnośnik do komentarza

Na 10 meczy może raz czy dwa wskoczy jakiś lag-teleport-łyżwy ale to chyba normalne. Nie ma gier bez lagów, a szczególnie wszystko hula płynnie po ostatnim updacie. Neta mam 10 mb./UPC ale mam znajomego który gra na 1mb z osiedlówki i nie narzeka.

 

Mogę być fanbojem, ślepakiem itd. ale Fifa mnie nie jara, pogram zawsze z 3 razy w demko. Parę razy u kumpli i wiem że, to znowu nie to. Jedyne czego pozazdroszczę to licencji i to wszystko. Może kiedyś doczekam się Fify 98 jedyna grywalna IMO.

Odnośnik do komentarza

Grałem w demo pesa 2009 wiec nie wiem dokładnie jaka jest finalna wersja gry ale powiem jedno, Fifa w tym roku jest królową po tym co widziałem i zaczynam wątpić by nowy pes w tym roku wrócił na tron, jak ma śmigać na starym silniku a ten jest plastikowy!. Wypowiadam się na tym forum bo kochałem Pesa i byłem jednym z twórców z Gopą turniejów "Olimpijczyk Cup" które rozbudziły entuzjazm na całą Polskę a teraz większość naszych uczestników grywa w fife 09 w lidze online pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

* Enhanced Realism: PES 2010 delivers a pace of game in tune with football played at the highest level. Triangulation of passes and use of off-the-ball runs are key to breaking down the opposition, forcing the player to use the strengths of their team mates to create scoring opportunities. Gone are âsoftâ goals that can be used to break the deadlock; instead, only working the channels and the precision play expected of great players will make a difference.

 

* Player Characteristics: Key skills of the many players have now been attributed names, allowing users to incorporate them into their play strategy. Cover star Torres, for instance, is renowned for his ability to receive a pass in the penalty area, and to drop the ball to a teammate in a good position for a goal-scoring opportunity. As such, he is labeled a âFox in the Boxâ and Goal Poacherâ, in line with his prowess in both scoring and setting up goals. Player characteristics are more vividly reproduced by these names.

 

* Instant Tactical Switching: Konami has already unveiled its new tactical bar system related to PES 2010âs attacking and defensive elements, but can now reveal additional information. Each team has unique settings matching their real-life playing styles. Torres at Liverpool, for instance, will recreate the Merseyside clubâs sophisticated play and high numbers in attack, their pressing from midfield, strong defensive line, and width across the pitch. For the offense, the default settings support wide attacks and the aim to move in the back of the opponentâs defense line. The user can summon the bar instantly during a match to adjust team tactics to enhance their defence or strengthen attacks.

 

* Master League: The Master League now incorporates both the Champions League and Europa Leagues in its content, offering a complete season for players to enjoy. Success in the Master League will see players streamed into these competitions. The lure of European football can also be used to attract stronger players to your side, with transfer dealings and contracts now significantly more realistic in their use.

 

* Commentary: PES 2010 reunites Jon Champion and Mark Lawrenson in the gameâs virtual commentary box, but in a more effective way than before. The commentary is now more tied to the action, with comments detailing player ability, significant match history and analysis, within a more concise and detailed delivery designed to mimic the presentation of games.

 

No fajnie,że wreszcie zaimplementowali do Master League - Champions League :)

Jak zwykle ładnie to wszystko brzmi i wygląda,ale zobaczymy(choć nie powiem,że w tym roku czuję że lud będzie mile zaskoczony).

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Z wieści od ludzi ,którzy już testowali wczesnego PESa2010 można wywnioskować,że zmiany są ogromne( "I have enough information in front me to suggest its the fact there's a massive change. I'm not worried in the slightest" - Adam z WENB,który dziś grę testuje) i "It's going to be interesting what people think(PSM3)".

Pier.dole hejterów, ja jestem dobrej myśli.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Się trochę rozpisałem w tym temacie Konami:

1. How long have you been playing PES:

Playing since International Superstar Soccer Pro 98 on PSX. :)

 

2.What i like in PES:

I like the freedom and fun the game gives.Everytime i play with friends we enjoy the game because you'll never know what will happen next,even if you're winning 2-0 in 80 min.

 

3.What i dislike in PES.

So here it comes...

1.Goalkeeper(or should I say gardening) gloves - shame on You Konami.

2.Random tackles(even if I'm not using pressure) ,especially in penalty area.

3.In PES09 referee often whistles tackles that go for the ball(so what if the player goes down??),and gives red card for that.

4.Penalty kick and it's randomness..

5. Bad offence/deffence balance (even with weaker players you can go through enemy defence easily with simple dribble - the defenders are not reflexive enough)

6.Keepers - OMG they commiting such stupid mistakes(goals from almost 0 angle - the GK should guard the post for gods sake!).

7.Statistics - young,and promising players are too weak.

8. ONLINE - please make it work at least like it was in PES6(and I mean everything from almost no lagg gameplay,to matchrooms,chats,and freedom in ingame comments).In PES 6 I was able to play no lag game with 1mb internet connection,now i have 6mb and it's nightmare compared to PES6.Focus on 1on1,and when result of work will be satisfying make more option in next PES games.

9.Low case names.

10.Commentary.

11.ANIMATIONS(running,gk,takcles etc.)!!!!!

12. Get rid of invisible walls!!!(free kicks,throw ins) it sometimes feels that gk can't leave the field with the ball(the line stops them,like invisible wall - so unrealistic)

13.Too fast gameplay(arcade feeling)

 

Polecam ten temat :

http://kitanamedia.com/forums/viewtopic.ph...;p=30849#p30849

I piszcie tu co jeszcze wam przeszkadza,to dodam to do swojego posta.

Pozdro 600

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Na issonline napisali śmiesznie mało.

Tu jest więcej:

http://fifa.pes.com.pl/nowosci-pro-evoluti...-pes-18521.html

Jak komuś się nie chce kilkać niech czyta:

Dzisiejszy dzień dla pewnych wybranych szczęśliwców był wyjątkowy pod kilkoma względami.Otóż grupa redaktorów kilku pism i stron internetowych(m.in. PSM3,WENB,PESfan) miała okazję zagrać we wczesną wersję nowej kopaniny.Mimo prasowego embraga jakie na nich nałożono(PSM do 9 lipca,reszta do 15 lipca) z ich reakcji można naprawde sporo wywnioskować.

 

Przedewszystkim oto co wiemy do tej pory o nowym PESie:

 

Gameplay:

-nowe zwody

-mądzrzejsi sędziowie

-nowy system karnych

-poprawiony drybling

-zlikwidowane "soft goals" (cokolwiek to znaczy )

-Teamvison 2.0 czyli poprawione AI

-Indywidualne cechy zawodników,takie jak "Fox in the box" Torresa(Lis pola karnego) czy Goal Poacher (Franek Łowca Bramek? )

- suwaki (tosamo co u konkurencji,tylko używane PODCZAS MECZU)

 

Grafika:

-większe podobieństwo graczy

-nowe animacje

-poprawione stadiony

-mimika piłkarzy i owłosienie na rękach(xDD)

-lepsze tekstury(co widac na różnych zdjęciach,które już sie pojawiały)

-dynamiczne oświetlenie

-koszulka zachowuje się realistycznie

-nowe stadiony

 

Dźwięk:

-poprawione reakcje kibiców i atmosfera meczowa

-poprawiony komentarz

 

Master League:

-prawdziwa waluta

-dodano wreszcie możliwośc rozgrywania Champions League i Europa League(stary puchar UEFA)

-bardziej realistyczne transfery i negocjacje(wpływ na transfer m.in. będzie miało to czy gramy o europejskie puchary itp.)

 

Co moge dodać więcej...

Jako,że Suff i Adam z WENB,nie moga za wiele powiedzieć oto co udało mi sie wyciągnać z forum WENB(wszystko posty ludzi,któzy z nimi o PES rozmawiali i wiedzą tyle samo co oni):

 

Jeden z modów tej strony(Gari14):

Cytat:

Believe you me, all i have to say is that both Adam and Suff are very pleased indeed

 

Of course, like Adam has already stated, he cant talk about it in full detail due to the NDA but once thats passed, the flood gates will be well and truely open

Dalej ciekawa konwersacja z użytkownikiem Kojima ,którey miał wątpliwościo pewne co do słów Adama(musicie wiedzieć,że Adam to fan PESa a Suff przerzucił się na fifę - to ważne w kontekście tej wypowiedzi):

 

Kojima:

Cytat:

I'm just thinking when Adam said that Suff is happier...

 

It probably brings to me the conclusion that we´ll see huge change on the pace and gameplay bringing more realism and something more like Fifa.

Adam:

Cytat:

Also I'm being hyper critical this year, as I'm more aware of not being OTT happy with the fact I'm playing PES early etc etc

 

For Suff I think it was the fact its the first time he's enjoyed PES since PES6, so he was very happy with the session.

 

I jeszcze coś w razie gdyby ktoś miał wątpliwości czy Konami słucha fanów:

 

AdrianJ wrote:Adam I hope You can answer :

Did You notice some changes in game that were inspired by the FEEDBACK ZONE?I'm not hoping u say which were improved

If You can't answer heres another one:

Does WENB FEEDBACK ZONE is playing a role in pes2010(did Konami mention that some notes were useful - I mean that they're going to fix something thanks to the FBZ?)

 

Adam wrote:

 

Massive impact already, especially in certain aspects. Most of which will feature in PSM3 Q&A.

 

Feel like I'm a PSM3 Advert

Feedback Zone to nic innego jak strefa forum na WENB(Winning Eleven Next Gen Blog) nadzorowana przez Konami,gdzie ludzi piszą o wadach gry PES i o tym co chcieliby w PESie zmienić i zobaczyć.

Słuchając wczorajszego podcasta z WENB Adam zapewniał,że Konami naprawdę w tym roku słucha fanów PESa a przekonać się o tym mamy 15 lipca.

 

Oczywiście 15 lipca to późna data(po prostu 15 lipca usłyszymy opinię chłopaków z WENB),gdyż już 9 lipca do sprzedaży trafi PSM3 ,który ma exclusiva na PES2010 i już 9 będziemy wiedzieć niemal wszystko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...