Skocz do zawartości

The Next MGS


Rekomendowane odpowiedzi

mhwqa0.th.jpg

 

11:54

Mission: The Next MGS.

11:55

Clipart Snake is replaced with Clipart Raiden.

 

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3173455 - polecam przeczytanie całego tekstu.

 

The Hideo Kojima Keynote at GDC was a hilarious speech that covered the entire scope of the Metal Gear franchise and everything that designing the series entailed. With graphics that featured a conceptual Snake leaping, climbing and occasionally falling from stumbling blocks, it was truly entertaining. However, there was definitely something that stood out towards the end of the presentation. As Kojima was mentioning the distinction between Japanese designer driven games and Western technology driven games, he mentioned that he felt that a combination of the two methods should be used. He stated that this was the direction that he felt Metal Gear should go, and as the animation played out, a frame stopped with large letters stating: the next MGS. The startling thing was standing behind these words – a conceptual figure of Raiden stood behind this phrase with his back turned towards the screen. It was tiny, but it was distinctly the cyber ninja.
http://ps3.ign.com/articles/966/966725p1.html Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tu było tylko lekkie zasugerowanie nowego tytułu, Kojima podobno ma oficjalnie coś zapowiedzieć dopiero na E3.

http://ps3.ign.com/articles/966/966297p1.html

 

Nie sądzę, żeby to była popierdołka, jeśli ma ujawnić informacje na największych targach branży.

 

 

Te slajdy miały mieć miejsce na GDC? Serio?
Tak. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Powszechnie wiadomo,że PS3 jest mocniejsze od x360 ,a sam Kojima wielokrotnie podkreślał,że same wąsy Snake'a w MGS4 mają więcej poligonów niż cała postać w MGS3 oraz ,że MGS4 wykorzystuje absolutne 100% PS3 więc w czarnych kolorach widzę nowego MGS'a :P

 

oczywiście to ponury żart ale po części bardzo jestem ciekaw zmian w serii,to seria mojego życia i zawsze będę jej bronić ale piąty raz tych samych animacji głównego bohatera nie chcę już oglądać :P I po cihu liczę,że zmiany w gameplayu będą znaczące

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Oby kolejny ekskluzywny MGS na PS3 :)

tutaj jestem dość sceptycznie nastawiony.Uratowali MGS4 przed portem na x360 ale już kolejnego raczej to wg mnie nie ominie....jeśli Konami samo się na to nie zdecyduje to Microsoft sam ich przekona $$$

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ech, panowie, bez swoich fanbojskich wynurzeń, OK :)?

 

Nowy MGS... wiecie co? Wczoraj, jak grałem w MGS4 w pewnym momencie przez ekran przewinęły się wszystkie loga gier z serii MGS. Było tego dużo, aż za dużo. Na dodatek pod logiem MGS4 były 2 under construction, co może się zgadzać z tym co jest dziś (MGS Touch i teraz MGS5). Ja się obawiam tylko jednego: żeby seria nie zjadła swojego ogona. Gameplay tak naprawdę nie zmienia się za bardzo od dwudziestu lat, to, że wprowadzono trójwymiar zmienia tylko perspektywę zabawy. Mistrz musi wiedzieć, kiedy się wycofać, by mistrzem na zawsze pozostać. Największą formę pan Kojima miał przy MGS3 i wątpię, by powstała druga tak genialna gra. Szczególnie, że uniwersum Snake'a jest już przeładowane i każda nowa informacja tylko mąci i komplikuje to, co się stało w przeszłości. Prościej... nie chce, by podczas gry w nową część odkrywał miejsca, w którycha najchętniej napisałbym na ekranie "Time Paradox".

Odnośnik do komentarza

Jeżeli MSG 4 wyszedł tylko na PS3 i w czasie małej liczby konsol PS3 sprzedał się rewelacyjnie to teraz Kojima tym bardziej nie będzie miał na co narzekać. A jak wydadzą to w Platynie i dodadzą trofea to jeszcze się sprzeda ;-) Mam nadzieję, że nie chodzi o odświeżony MSG4 jak to MSG ma w zwyczaju wychodzić w odnowionej wersji.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem MGS4 i powiem tak...The Best Game Ever Played :D

Obawiam się tylko czy ''Piątka'' będzie tak dobra i sprosta oczekiwaniom.

Nierozumiem waszych obaw co do Excluzywności kolejnej części...MGS4 sprzedał się w liczbie ponad 4,5 mln egzemplarzy , warto nadmienić że jeszcze nie ukazała się edycja rozszerzona na której Konami może opchnąć kolejny milion.

Każdy kto ukonczył ''Czwórkę'' wie że cała ta gra od początku do końca jest ''Anty Micro$oftowa'' , dlaczego kolejny MGS miałby być inny? Może Kojima nareszcie wykorzysta 100% mocy konsoli. Jak jego ekipa skupi się na jednej Platformie to możemy się tego naprawdę spodziewać...wystarczy że dodadzą zniszczalne środowisko i będe :D

 

Odnośnik do komentarza
Jeżeli MSG 4 wyszedł tylko na PS3 i w czasie małej liczby konsol PS3 sprzedał się rewelacyjnie to teraz Kojima tym bardziej nie będzie miał na co narzekać. A jak wydadzą to w Platynie i dodadzą trofea to jeszcze się sprzeda ;-)

 

Tak dobrze się sprzeda z pewnością. Nie zmienia to jednak faktu, że drugie tyle może się sprzedać na Xboxie 360. Konami na pewno zdaje sobie z tego sprawę i jeśli Sony nic nie zrobi by zachować ten tytuł na wyłączność to straci exclusive'a. Tym bardziej, że popyt posiadaczy X360 jest bardzo duży. Fakt, że Kojima może będzie chciał stawić tylko na jakość i zrobić grę tylko na PS3 wykorzystując możliwości konsoli. ale jednak kasa rządzi światem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.