Skocz do zawartości

Moja pierwsza platyna


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza i najtrudniejsza to Uncharted. Później było Bioshock gdzie było dość prosto. Trudny jest tylko początek gry gdy mam się słabe bronie. Niedawno platyna w F3. Co ciekawe platyna jest, a grać nadal jest w co! Na razie jednak trzeba odpocząć ;-)

 

Na Boże Narodzenie planuję platynę w UT3, a w między czasie pewnie kilka innych będzie! To ciekawe to jest gra gdzie platynę zdobywają jedynie miłośnicy gry którzy sobie grają i grają, bądź maksymalne trophy whores ;-)

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

w przeciwieństwie do większości Graczy jako typowy casual nie dałem rady zdobyć platyny w Uncharted, po prostu jestem za słaby, brak mi skilla... za to dzisiaj ta sztuka udała się w przypadku typowo casualowej gry - Motorstorm: Pacific Rift :)

Odnośnik do komentarza

platyna w Killzone 2 = sama przyjemność + ciężki tydzień ciułania punkcików do trofea za 1% (za duzo grania, za mało spania), stwierdziłem, że fajnie Sony wymyśliło z kolorkami trofeów, cyferka/literka przy platynie i/lub złocie cieszy oko baardzo :) mi licznik przy platynie przeskoczył już na 2 bo po K2 z jeszcze większą przyjemnością pograłem sobie w Uncharted, wciąga...

Odnośnik do komentarza
platyna w Killzone 2 = sama przyjemność + ciężki tydzień ciułania punkcików do trofea za 1% (za duzo grania, za mało spania), stwierdziłem, że fajnie Sony wymyśliło z kolorkami trofeów, cyferka/literka przy platynie i/lub złocie cieszy oko baardzo :) mi licznik przy platynie przeskoczył już na 2 bo po K2 z jeszcze większą przyjemnością pograłem sobie w Uncharted, wciąga...

Pucharki same w sobie są fajne, ale system levelowania chrupie. Na wyższych levelach ( 13, 14 itd. ) potrzeba tone pucharków na lvl up :P

Odnośnik do komentarza

Pierwsza platyna jak u większości Uncharted. Byłby Burnout gdyby nie brak jednego ustrojstwa zwanego kamerką (4 różne, jedna działała z konsolą, ale z grą żadna). Prędzej juz wpadnie Wipeout (Zone Zeus, Arcade Perfect i ustawka) 8)

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Nie sadzilem ze bede mogl sie tutaj wpisac :D. Ja sie troche wybije i pierwsza platyna poszla nie w Uncharted(moze dlatego ze nie mam tej gry ^^) tylko w Dead Space :). Po 3 przejsciu juz mam serdecznie dosc tej gry ale bylo warto ^^. Dzisiaj pewnie wleci druga - tym razem IMO o wiele latwiejsza, mianowicie Burnout Paradise, nie spodziewalem sie tego ale wiekszosc trophy po prostu sama wpada ^^. Jedynie ze stadionem bylo troche zamieszania :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...