Skocz do zawartości

TOP 5 najlepszych gier na PSN


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość pawel_k

kolejność przypadkowa:

1. SuperStardust HD - mega oldskul

2. Cuboid - przeza(pipi)ista gra logiczna

3. 3 on 3 NHL Arcade - gra która w multi zdetronizowała PES'a

4. Crash Bandicoot 3: Warped - dla mnie najlepsza gra na psx'a, po latach nadal nie uleciała z niej moc ;)

5. Flower - gra "tylko" bardzo dobra, z mojej strony bez wielkich zachwytów i zbytniego podniecania się, ale magia w niej jest ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

z tych ktore mam i gralem:

1. burnout

...

...

2. worms

3. wipeoutHD

4. tekken

5. ratchet

 

nieliczac gier, ktore sa w wersjach pudelkowych (burnout, ratchet) na 4 i 5 miejsce wskakuja odpowiednio: flower, rag doll

gry w ktore nie gralem, a moglyby znalezc sie w pierwszej 5 :P siren, super stardustHD, zen pinball :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Teraz jest już tyle gier na PSN, że można spokojnie wybierać 10 ulubionych. ;)

 

1. Pixeljunk Monsters

2. Monkey Island 2

3. Soldner-X 2

4. Super Stardust HD

5. Military Madness: Nectaris

 

6. PixelJunk Shooter

7. Comet Crash

8. Red Alert 3 Commander's Challenge

9. Monkey Island

10. Soldner-X

 

Pixeljunk Monsters - przy tej grze spędziłem zdecydowanie najwięcej czasu ze wszystkich gier z PSN w singlu i coopie. Dla mnie to najlepsza gra tower defense wszech czasów. Jednak brak wersji Deluxe na PS3 to dziwne posunięcie.

 

Monkey Island 2 - Jedna z najlepszych gier przygodowych point&click w doskonałej nowej oprawie z doskonałym konsolowym interfejsem obsługi. Do tego stara i nowa wersja w jednym.

 

Soldner-X 2 - Gier w których lecimy statkiem w prawo i strzelamy jest mało na PSN, nie to co w czasach 8/16 bit: R-Type, Project X, Apidya, Armalyte, Saint Dragon, Agony, Zynaps, Zybex - można by wymieniać długo. Soldner-X2 jest bardziej grywalny niż wszystkie te stare gierki i przede wszystkim jest ładniejszy. Mało powiedziane, to jest orgazm dla oczu! Dla mnie najlepszy scrollowany shooter 2D w jaki grałem.

 

Super Stardust HD - Oryginalny Stardust nie był zbyt grywalny, ale ta wersja jest rewelacyjna. Lepszego klonu asteroids prędko nie zobaczymy ;)

 

Military Madness: Nectaris - nigdy nie widziałem starego Military Madness, ale grałem w takie gry jak Battle Isle i History Line. MM:N zachował dokładnie taki sam klimat rozgrywki i zyskał bardzo przyjemną oprawę. Strategia turowa, w której trzeba ostro główkować bo "komputer" ma zawsze dużą przewagę.

 

Pixeljunk Shooter - Jedna z tych gier które mają w sobie to coś, czyli klimat i zabawa które pochłaniają na długo. Jednak nie podoba mi się pomysł wydawania części drugiej zamiast DLC do pierwszej.

 

Comet Crash - Bardzo dobra gra Tower Defense, w której również atakujemy bazę wroga.

 

Red Alert 3 Commander's Challenge - dużo pisać nie trzeba, Red Alert 3 za 30 zł :)

 

Monkey Island - Świetnie odnowiona stara przygodówka point&click, jednak oprawa i interfejs trochę słabsze niż w części drugiej.

 

Soldner-X - Dobra strzelanina, znacznie trudniejsza od 2 części, ale mniej efektowna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...