Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra moze mi ktos powiedziec dlaczego ku.rwa za KAZDYM razem jak chce zagrac na mojego kumpla gra mi sie zwiesza ?Robimy formacje , odpalamy mecz i w momécie pierwszego podania albo chwile po tym zawiesza sié na dobre i trzeba resetowac ;/ Mial ktos tak ? Co to wogóle ma byc ?! Oczywiscie jak gram sam tryb menadrzerski czy na sieci to nie ma zadnych problemów i nic sie nie zwiesza . Mam fife na ps3 jak co .

Odnośnik do komentarza

Laickie pytanie: jak podniesc forme swoim pilkarzom w trybie menadzerskim? U wiekszosci zawodnikow jest biala strzalka a Ci co grzeja lawe jest strzalka na ukos w dol czyli pyta. To samo z ich kondycja. (wlasnie w tym roku przesiadlem sie z ostatnich 10 lat grania w ISS/PES na Fife wiec nie smiac sie :teehee: )

Edytowane przez daras
Odnośnik do komentarza

Dobra moze mi ktos powiedziec dlaczego ku.rwa za KAZDYM razem jak chce zagrac na mojego kumpla gra mi sie zwiesza ?Robimy formacje , odpalamy mecz i w momécie pierwszego podania albo chwile po tym zawiesza sié na dobre i trzeba resetowac ;/ Mial ktos tak ? Co to wogóle ma byc ?! Oczywiscie jak gram sam tryb menadrzerski czy na sieci to nie ma zadnych problemów i nic sie nie zwiesza . Mam fife na ps3 jak co .

 

Ale online czy na dwa pady?

Jesli online to moze oznaczac ze Twoj kumpel ma problem z portami na swojej konsolce i pewnie pada mu dosc regularnie na sieci.

 

 

Co do formy w trybie menedzerskim - FIFA oglosila ze zawiesza program Live 2.0 z powodu jakichs bledow (wczoraj mi wyrzucilo). Moze wlasnie klopot z trybem menedzerskim ze cos sie miesza?

 

Niestety widac pospiech w wydaniu tej gry. Widac ze chcieli uprzedzic Konami i kilka wypomnianych tu bledow jednak razi.

Komentarz tez nie jest dobrze otagowany, szczegolnie przy bramkarzu - piastkowanie jest mylone z lapaniem...

 

Jakosc grafiki jest zalezna od stadionu. Sa stadiony gdzie wyglada to super sa takie gdzie zabki na pilkarzach az raza.

Jednak teraz nie ma zadnego problemu z rozpoznaniem pilkarza po tym jak sie rusza i jak jest zbudowany (wzrost, budowa bardziej lub mniej atletyczna).

 

Statystyki i oceny pilkarzy sa niestety zwalone jeszcze bardziej niz w FIFA 09.

Zdarza sie ze pilkarz nie reaguje na pilke przebiegajac po niej.

 

Wciaz wkurza mnie ze obrona pilnuje by przeciwnik nie mial offside'u i pulapka jest tylko wtedy gdy jej zarzadamy. To najwiekszy blad w obu wersjach, bo jednak obrona powinna trzymac linie.

 

Mam mieszane uczucia, bo gra jest absolutnie full wypas wciaz jednak czuc ze jest niedorobiona.

Odnośnik do komentarza

Dobra moze mi ktos powiedziec dlaczego ku.rwa za KAZDYM razem jak chce zagrac na mojego kumpla gra mi sie zwiesza ?Robimy formacje , odpalamy mecz i w momécie pierwszego podania albo chwile po tym zawiesza sié na dobre i trzeba resetowac ;/ Mial ktos tak ? Co to wogóle ma byc ?! Oczywiscie jak gram sam tryb menadrzerski czy na sieci to nie ma zadnych problemów i nic sie nie zwiesza . Mam fife na ps3 jak co .

 

 

zajman, jaki masz model konsoli?

Odnośnik do komentarza

Panowie, strzelacie na live trochę bramek zza pola karnego??? no mi się chyab raz udało, główką też coraz bliżej ale nie daję rady. Jak to jest?

 

Jeśli masz przeciwnika z anelką czy ronaldo ciężko ustawiać się w obronie, zdarzają się często że wypuszczam na dobieg przeciwnika. Jak u was?

 

Czy da isę swoja formację załadować na live?

Zapraszam do gry - kurzypl1

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj swój pierwszy sezon w Premier League i końcowe statystyki wyglądają co najmniej śmiesznie:

6 remisów,1 porażka,reszta wygrane.Przegrałem jedynie z Aston Villą 1:2.

Lista strzelców: 1. Drogba - 39 goli 2. Anelka - 38 goli 3. Lampard - 20 goli 4. Torres 19 goli

Lista asystentów: gdzie jest ja się pytam ?

Tabela zupełnie z kosmosu: Na drugim miejscu znalazł się West Ham,a na trzecim jakiś inny średniak.Liverpool 5,a ManU i Arsenal gdzieś w środku tabeli.

 

Grałem Chelsea na poziomie Legendarnym.Podania,podania... podania.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Ja cieee, ale ta gra wciąga :E Grałem od 19 do tej pory, przed chwilą miałem mecz online, rozpykałem gościa 3:1, ale wyszedł przed czasem :(

 

Gdzie znajdują się wysłane ripleje? Wrzuciłem ładną główkę, chciałem tu pokazać, bo sporo osób narzeka na te główki.

http://www.easportsfootball.co.uk/ zaloguj się i wejdź na swój profil...wszystkie filmy masz w zakładce Video ;)

 

Przykład dobrego wykorzystania własnych stałych fragmentów gry ;)

 

http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/9922934

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja cieee, ale ta gra wciąga :E Grałem od 19 do tej pory, przed chwilą miałem mecz online, rozpykałem gościa 3:1, ale wyszedł przed czasem :(

 

Gdzie znajdują się wysłane ripleje? Wrzuciłem ładną główkę, chciałem tu pokazać, bo sporo osób narzeka na te główki.

http://www.easportsfootball.co.uk/ zaloguj się i wejdź na swój profil...wszystkie filmy masz w zakładce Video ;)

 

 

Tylko na razie stronka nie działa, tak samo nie da się kupić live sezon 2.0 bo coś skopali i naprawiają :/

Odnośnik do komentarza

Pawlo, na razie znalazlem tylko cos takiego.

 

221226-fifa10_mainspot.jpg

 

a takze

 

fifa10_tvad_640x360.jpg

 

na razie zdecydowanie za male. moze na PSN pojawi sie taka tapeta... zobaczymy ;)

Taa tez tylko to znalazlem... moze w koncu komus sie uda znalezc w jakiejs zacnej rozdzialce...

 

Swoja droga dzis przygladajac sie takiemu se coverowi pudelka FIFA 10...zadalem sobie pytanie czemu nie zrobili grafiki na pudelko wlasnie ze zdjecia z tej reklamy - o ile bardziej bylo by sycace :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj swój pierwszy sezon w Premier League i końcowe statystyki wyglądają co najmniej śmiesznie:

6 remisów,1 porażka,reszta wygrane.Przegrałem jedynie z Aston Villą 1:2.

Lista strzelców: 1. Drogba - 39 goli 2. Anelka - 38 goli 3. Lampard - 20 goli 4. Torres 19 goli

Lista asystentów: gdzie jest ja się pytam ?

Tabela zupełnie z kosmosu: Na drugim miejscu znalazł się West Ham,a na trzecim jakiś inny średniak.Liverpool 5,a ManU i Arsenal gdzieś w środku tabeli.

 

Grałem Chelsea na poziomie Legendarnym.Podania,podania... podania.

 

Nie grałem wprawdzie wiele z konsolą (online okupuję), ale słabsza gra cpu w Fifie 10 to cena za to, że konsola NIE OSZUKUJE. Coś za coś. Ps- weź jakiegoś słabiaka, będzie wyzwanie

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej mnie ta fifa denerwuje. Jak można było zrobić z obrońców Robocopów ? Obojętnie jakich zwodów nie użyję, obojętnie skąd nie strzelę, obojętnie jak ten obrońca będzie ustawiony, to i tak ZA KAŻDYM razem zrobi wślizg, bądź cokolwiek innego. Nie mówiąc o tym, że w każdym meczu sędzia dostaje kilka razy piłką.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, dlaczego muszę mieć połączenie z Live! by wysyłać powtórki na serwer EA, jakby nie mógł zapisać powtórki na twardy pysk jak w PESie ;f.

 

Zabugowana ta FIFA jest strasznie. Na przykład komentarz, przy stanie 3:0 dostałem tekst, że atakuję ostro, ale już chyba tylko dla honoru, bo wyniku tego spotkania już nie naprawię. Albo po strzeleniu piłki czysto do bramki główką dostaje wiadomość, że właśnie wbiłem piłkę od poprzeczki O_o.

 

Miałem jeszcze śmieszną sytuację, Wilkiem napierałem po lewym skrzydle, wrzucam i... piłka odbija się od głowy obrońcy drużyny przeciwnej, który z drugim obrońcą i moim napastnikiem stali zbici w kupę bezradnie i bezczynnie. Piłka po odbiciu poleciała do bramki obok nie ruszającego się bramkarza. Szkoda, że nie mam właśnie możliwości zapisania powtórki na dysk, pokazałbym to.

 

Mimo wszystko dałem się także dziś pozytywnie zaskoczyć: podczas grania meczu w Menedżerze komentatorzy delikatnie mi zasugerowali, żebym kupił nowego zawodnika, bo dysponuję sporym budżetem. Miłe zaskoczenie jak dla mnie :). Zamiast jakichś suchych tutoriali taki smaczek.

Odnośnik do komentarza

Jasne, Fifa jest zabugowana- bo komentarz czasem niezbyt trafnie opisuje sytuacje na boisku...

 

 

A pokaż mi jakąkolwiek piłkę w historii gier video, w której komentarz był bezbłędny?

Po prostu w wersji polskiej każde potknięcie lepiej słychać niż w anglojęzycznym odpowiedniku.

Odnośnik do komentarza
http://fifasoccerblog.com/blog/fsb-2009-podcast-15-fifa-10-review/ bardzo dobra recenzja (po angielsku), FIFA10 rozlozona na czynniki pierwsze, po wysluchaniu nadal zamierzam kupic fife ale z tej recenzji dowiedzialem sie, ze EA wypuscilo na rynek wersje beta, wiec jeszcze sie doczekamy niejednej poprawki, ja i tak kupuje te gre glownie dla gry z kumplami i online (w tym wypadku liczy sie tylko gameplay i brak laga w online - te dwie rzeczy FIFA10 podobno ma na ocene 9/10), ale az sie zawahalem przez chwile czy kupic kopanke od EA jak slysze o tylu bugach, bledach, kwasach niedorobkach ...
Odnośnik do komentarza

Ja mam coraz lepsze odczucia co do FIFY. Jestem wyjadaczem 09, i cieszy pewna losowość, choć w granicach rozsądku. Przestałem wreszcie używać przyzwyczajeń z 09 i zdjąłem palec z biegu, o wiele więcej podaję. Kiwam się lewą gałą, a niektóre gole które zrobiłem robią wrażenie nieschematycznością(wślizg z kąta 1 stopień od bramkarza, dośrodkowaniem z 30 m). Mimo to bardzo 'tęsknię' za główkami z 09, którymi mogłem wygrywać z kozakami po 10:0. Zauważyłem, żeby nie biegać za dużo, bo wtedy wszystko się sypie.

Odnośnik do komentarza
Miałem jeszcze śmieszną sytuację, Wilkiem napierałem po lewym skrzydle, wrzucam i... piłka odbija się od głowy obrońcy drużyny przeciwnej, który z drugim obrońcą i moim napastnikiem stali zbici w kupę bezradnie i bezczynnie. Piłka po odbiciu poleciała do bramki obok nie ruszającego się bramkarza. Szkoda, że nie mam właśnie możliwości zapisania powtórki na dysk, pokazałbym to.

 

Orson, a co to niby jest O_o? Dodajmy do tego głupie zachowanie po strzeleniu bramki, kiedy połowa moich piłkarzy jak dzika rusza... prosto w bramkę. Jeśli cieszynka się długo ładuje, to blokują się głupio na siatce i słupkach albo biegają w miejscu. Co za durnota.

 

Ja podziwiam tę grę i śnię o niej po nocach, to najlepsza piłeczka w jaką w życiu grałem i pierwsza, w która mam ochotę grać kilka meczów dzień w dzień, ale trzeba trzeźwo patrzeć na to co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj swój pierwszy sezon w Premier League i końcowe statystyki wyglądają co najmniej śmiesznie:

6 remisów,1 porażka,reszta wygrane.Przegrałem jedynie z Aston Villą 1:2.

Lista strzelców: 1. Drogba - 39 goli 2. Anelka - 38 goli 3. Lampard - 20 goli 4. Torres 19 goli

Lista asystentów: gdzie jest ja się pytam ?

Tabela zupełnie z kosmosu: Na drugim miejscu znalazł się West Ham,a na trzecim jakiś inny średniak.Liverpool 5,a ManU i Arsenal gdzieś w środku tabeli.

 

Grałem Chelsea na poziomie Legendarnym.Podania,podania... podania.

 

 

statystki asyst sa obok statystyki goli, wybierasz top 20s, dajesz galke w prawo i naciskasz X na x360, na ps3 niewiem ale pewnie kwadrat. Wyskoczy ci ze twoj bramkarz ma 40 asyst albo wiecej, a kazdy inny zawodnik z twej druzyny ma 0 asyst. Pisalem juz o tym kilka postow wczesniej.

 

Oprocz tego dzis gram w menadrzerze akurat byl rozgrywany mecz o puchar ligi, dostalem w nim czerwona kartke i w nastepnym meczu nie moglem wybrac tego zawodnika co dostal czerwona, z tym ze byl to zwykly mecz ligowy, widocznie panowie producenci postanowili wprowadzic jakies innowacje w zasadach i teraz kartki zdobyte w jednych rozgrywkach licza sie i w innych. Aha nie moglem tego zawodnika zmienic po przejsciu do meczu, tylko musialem to zrobic w menu glownym menadzera, tam gdzie ustalony sklad zostaje na cale rozgrywki <brawo> bo inaczej dostaje sie walkowera.

 

Aha jak troche powstawialem zawodnikow z lawki, i strzelilem pare goli jednym z nich to jego forma podniosla sie (strzalka sie zmienila)

 

dalej nie moge kupowac nowych zawodnikow bo mam maly budzet jakistam 1 milionowy, mimo ze drugi budzet mam 170 mln, w tej grze sa jakies dwa budzety niezalezne od siebie <brawo>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...