Skocz do zawartości

inFamous


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w inFamous?

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      13
    • Średnie
      23
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Największą wadą trofeów tej gry jest to, że można ukisnąć przy sztuczkach, mnie z tego powodu odechciało się zdobywania platyny.

 

No właśnie ja mam ten problem.

Wpradzwie w gre gralem dobre pol roku temu to zrobilem wszystkie trofea oprócz zaliczenia wszystkich stuntsów.

I tu właśnie jest problem. mam pare savów z konca gry i nie wiem jak dokonczyc te (pipi)e stuntsy.

Jeden z nich mnie wykonczył, a mianowicie zepchniecie 3 naraz za pomoca faji uderzeniowej z dachu.

Macie jakies rady gdzie moglbym zrobic to trofeum, jak juz skonczylem gre?

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

W inFAMOUS dopiero zaczne grac.

Wiele osob pisze o stuntach.... ile ich jest?

W sumie jest 21 - z tym że mniej więcej połowa sama wpadnie ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam... ;]

mam problem ze zdobyciem wszystkich odłamków... znalazłem 349, i za nic w swiecie nie moge znalesc ostatniego.. znalazlem tego niby tak cięko ukrytego na szczycie wierzy w dzielnicy historycznej, przeszukałem mape juz 3 razy, i nic nie znalazłem... moze wie ktos gdzie jest jeszcze jakiis odłamek ciezko ukryty gdzie normalnie na mapie tym sensorem go prawie nie widac, badz jes jakis dobry poradnik co mi fajnie wszystko pokaże... no rece opadaja... jeden odłamek :/...

z góry dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma bata, musisz biegać i szukać dzielnica po dzielnicy. Najczęściej się omija odłamki przy wodzie, jeden jest dosyć daleko na żerdziach w pierwszej(? nie pamiętam) dzielnicy.

 

kurcze... to mam mały problem:/. Gra jest rewelacyjna, jedna z lepszych w jakie grałem;] ale szukanie tych odłamków, albo raczej jednego odłamka jest już nuzące:/ a chciałbym mieć platynkę w tą grę:) no nic narazie bedę grał na inne trofea, a później znowu zacznę żmudne szukanie..

 

dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Nie ma bata, musisz biegać i szukać dzielnica po dzielnicy. Najczęściej się omija odłamki przy wodzie, jeden jest dosyć daleko na żerdziach w pierwszej(? nie pamiętam) dzielnicy.

 

W pierwszej dzielnicy, w pn-wsch czesci na balach wbitywch w wode jest jeden odlamek, ktorego na mapce nie pokazuje (albo bardzo dobrze zlewa sie z woda). Szukalem jakies 3h.... ( byl ostatnim jaki potrzebowalem ).

Odnośnik do komentarza

Kurcze... dzięki wielkie za wasze podpowiedzi... udało się ;] jupi... zgarnołem chyba najgorsze trofeum:) jeszcze tylko przejdę 2 razy grę i mam wszystkie trofea;]. A i mam jeszcze jedno pytanie :). jeśli przejdzie się jedna misje po stronie zła, to automatycznie blokuje się jedna misja po stronie dobra ? bo przeszedłem grę i miałem tylko zdobytych 14 misji po stronie dobra i nie pokazała mi się 15... a zaczynając grę przeszedłem jedną po stronie zła:/ wiec wyjdę mi się że dlatego jedna misja mi się nie pokazała... prawdopodobnie...

Odnośnik do komentarza

tak tez myślałem... mam jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje :D. Jeśli chce przejść wszystkie misje po stronie zła/dobra, to mogę przechodzić tylko te misje, czy muszę grać też resztę pobocznych mini misji, żeby mi się pokazały wszystkie 15 misji ? bo nie wiem czy tracę czas na zdobywanie całego tego terytorium.

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Witam.

Pewny na 100% nie jestem, ale chyba nie musisz przechodzic pobocznych dla danej strony, zeby oblkokowaly sie kolejne zadania dla tej samej strony.

 

A ja mam pytanie, czy oprucz zrzucenia 3 z dachu (done) i trafienia w locie i dobicia gromem na ziemi (done) sa jakies wymagajace stuny ?

I czy mozna gdzies znalesc liste tych, ktore sie juz wykonalo ?

Odnośnik do komentarza

tak tez myślałem... mam jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje :D. Jeśli chce przejść wszystkie misje po stronie zła/dobra, to mogę przechodzić tylko te misje, czy muszę grać też resztę pobocznych mini misji, żeby mi się pokazały wszystkie 15 misji ? bo nie wiem czy tracę czas na zdobywanie całego tego terytorium.

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Za robienie misji pobocznych też jest trofeum(za oczyszczenie dzielnic) - na 100% trzeba i tak zrobić wszystkie.

 

A ja mam pytanie, czy oprucz zrzucenia 3 z dachu (done) i trafienia w locie i dobicia gromem na ziemi (done) sa jakies wymagajace stuny ?

I czy mozna gdzies znalesc liste tych, ktore sie juz wykonalo ?

Nie ma listy już wykonanych, widać chyba tylko ostatnio wykonaną. Na ps3site.pl jest poradnik mojego autorstwa. O ile pamiętam jest parę upierdliwych.

Odnośnik do komentarza

tak tez myślałem... mam jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje :D. Jeśli chce przejść wszystkie misje po stronie zła/dobra, to mogę przechodzić tylko te misje, czy muszę grać też resztę pobocznych mini misji, żeby mi się pokazały wszystkie 15 misji ? bo nie wiem czy tracę czas na zdobywanie całego tego terytorium.

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Za robienie misji pobocznych też jest trofeum(za oczyszczenie dzielnic) - na 100% trzeba i tak zrobić wszystkie.

 

 

 

Wiem że jest za to trofeum, już je zdobyłem, tyle że jak pierwszy raz przechodziłem grę, to pierw zrobiłem 1 misje po stronie zła i resztę po stronie dobra... i odblokowały mi się tylko 14 misji na końcu gry :/... więc muszę grać jeszcze 2 razy żeby zdobyć 15 misji po stronie zła i 15 po stronie dobra... a jak bym wiedział że nie muszę "czyścić" dzielnic bo i tak pokażą się wszystkie 15 misji, to by mi trochę ułatwiło ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Nie, znaczy się ja nie wiem, ale pytanko. Po co tobie to wiedzieć, przecież i tak nie będziesz wiedział ile już odłamków zebrałeś? Na poszczególnych wyspach oczywiście. Moja rada, sprawdź wszystkie wysokie budynki, niektórych odłamków radar nie wyłapuje. Osobiście miałem problem z dwoma odłamkami, jeden był na zniszczonym moście pomiędzy 2 a 3 wyspą. Drugi był na palach wystających z wody, i o ile dobrze kojarzę, tego kawałeczka też radar nie wyłapywał, ustrzeliłem go "z oka". I chyba był na wschodnim wybrzeżu pierwszej wyspy.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

interesuje mnie to, bo jak za pierwszym razem przechodziłem tą grę to przez 3/4 gry nie wiedziałem, że te niebieskie kropki na minimapce to odłamki :/ teraz zacząłem gę od początku i planowałem czyszczenie każdej z wysp po kolei, żeby pod koniec gry nie szukać 2-3 odłamków na wszystkich wyspach.

a ilość odłamków można obczaić przy zapisywaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.