Skocz do zawartości

inFamous


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w inFamous?

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      13
    • Średnie
      23
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Na czym polega trofeum Get Off My Cloud ? Mam fala uderzeniową zabić 100 typów czy jak? Czy 100 przeciwników zrzucić z dachu?

 

Cholera te sztuczki do nerwicy mnie doprowadzają ale w sensie pozytywnym. Wykonanie jakiejś daje mi satysfakcję ale trochę męczarni przy nich mam. Najpierw odbicie granatu i zabicie nim przeciwnika. Potem napociłem się przy zabiciu w locie wrrr. A teraz męczę tą sztuczkę żeby zrzucić trzech z dachu. Problem polega bardziej na tym że, nie mogę nigdzie złapać takiego skupiska; jestem na 3 wyspie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie pomogło, wszystkie sztuczki zaliczone. A bez dwóch zdań ta była dla mnie najtrudniejsza; śmieszne jest to że w końcu zrobiłem tą sztuczkę na tym peronie to potem znalazłem kilka miejscówek z trzema riperami o wiele prostszych do zrobienie.

 

Tak czy siak roboty trochę jeszcze mam bo celuję w pierwszą moja platynę na pleju ;) .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurna, gram jako zły, w misji z autobusem z Trish nie miałem nawet wyboru (!) pomiędzy Trish a tymi ludźmi, tylko od razu miałem na mapce ją zaznaczoną. Wpadło mi po tym trofeum że Trish mnie nienawidzi, ale nie wpadło Evil Intentions, chociaż powinno. Nie kumam o co chodzi i boję się, że nie mam też sejwa żeby zrobić to jeszcze raz.

 

ed:

ok, to nie ta misja :D

Edytowane przez Qra
Odnośnik do komentarza

Nie wiecie może czy do trofea Get of my cloud, trzeba zabijac tylko przeciwników czy mogą to być także zwykli przechodnie? bo brakuje mi tylko tego trofeum do platyny i nie moge tego zrobic;/ acha i najwazniejsze czy to chodzi o to żeby zabijac ich przez spadanie tzn skok i kwadrat? czy tez moze trzeba strącać przeciwników z dachów bo wszyscy mowia inaczej.... jedni tak drudzi tak...

Strącać z dachów, tak żeby pojawił się napis 'Upadek z wysoka' czy tam 'High Fall'. Tylko na przeciwnikach to działa, generalnie dziwne, że masz z tym kłopot bo u mnie wpadło samo tak w połowie gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

biegam biegam i biegam po dzielnicy historycznej i spotykam tylko słabe jednostki ewentualnie te latające,w labiryncie same kraby, ludzie ziemi i samobójcy, na neonie to samo mięso armatnie, samobójcy, z tym że są izolatorzy ci którzy sie teleportują, lecz po ich teleportacji znikają bezpowrotnie.

 

 

Już zrobiłem :)

 

musiałem je robic od połowy gry ale sie udało i Platynka jest :)

Edytowane przez Sadzikkk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam problem...

Mam obie wyspy zaliczone na 100% (kontroluję wszystkie dzielnice - cały teren na żółto) ale trofika zaliczyło mi tylko za pierwszą...

Nie mam jeszcze dostępu do trzeciej wyspy - pamiętacie kiedy Wam wpadło trofeum za 100% drugiej wyspy??

 

O ile się nie mylę, to powinno Ci to wpaść po "pewnej misji fabularnej" gdy będziesz już na 3 wyspie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość Kalinho

Przechodzę teraz "dobrem" i robię wszystkie misje poboczne dla "dobra" i neutralne, czy jak będę przechodził złem, to wystarczą mi tylko misje głowne do platyny ?

grę musisz przejść dwa razy. raz robiąc wszystkie misje dla 'dobra', drugi raz robiąc mayhem i misje dla 'zła'. pamiętaj by wykupić wszystkie good skille i evil skille. oczywiście raz kupujesz wszystkie pozytywne upgrade'y a za drugim przejściem negatywne. ja musiałem przejść grę 2 i PÓŁ raza bo na hardzie za drugim razem zabrakło mi keszu do nabycia wszystkich złych mocy :)

 

świetna gra, świetne trophies, po raz pierwszy nie rzygłem na widok collectibles. pozytyw

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...