Skocz do zawartości

inFamous


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w inFamous?

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      13
    • Średnie
      23
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gram sobie w Infamous i tu nawet nie chodzi o to, czy będę robił platynę czy nie, bo mogę na to nie mieć czasu, ale jedna rzecz mnie dziwi:

 

wyczyściłem w 100% Warren i nie otrzymałem Civic Leader, czy ktoś z was się z czymś takim wcześniej spotkał? A może jak nie wyczyściłem Neon City, to nie da się dostać trofea za Warren? (choć to byłoby trochę idiotyczne)

Czemu nie wyczyściłem Neon City,? Zabijam wszystko co staje mi na drodze i nie da się zrobić jednej misji, tej w której muszę wyleczyć przechodnia do zdjęcia i przez to mam tylko 97%. (no chyba, że ktoś wie jak wyleczyć mając max złej karmy :)

Jeśli ktoś zna przyczynę braku tego trofea kiedy mam 100% zrobionych side missions, to proszę o info.

 

EDIT

 

Właśnie dostałem Civic Leader, tak po prostu w połowie robienia History District. Timing genialny, bo w trakcie skoku z budynku, czyli trzeba było zrobić 100% i w połowie HD zeskoczyć z budynku w trakcie jedzenia obiadu. Fajnie.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam taki problem. Otóż do Platyny brakuje mi tylko pucharu za Stundy. Jestem przy 19 triku ( Up Close And Personal) czyli zabić 5 przeciwników w 30 sekund za pomocą łapy.

 

No i nie mogę tego przejść. Patrzę że w PS Store można pobrać dodatkową moc za darmo czyli ostrza. One by mi ułatwiły zadanie , lecz pobieram , instaluje się i co ? I nic , ostrzy tak jak nie było w grze tak i nie ma.

I tu moje pytanie czy ktoś ma pojęcie dlaczego tak jest ? (Mam grę w Platynie) . I jeszcze jak ktoś zna sposób jak ukończyć ten trick to też chętnie przeczytam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie bardzo łatwa platyna. Hard nie jest wymagający, choć ostatni przeciwnik może dać w kość (ale to i tak tylko na początku). Całość jest o tyle przystępna, że ta gra jest znakomita. Jeśli tylko ktoś ma ochotę zaliczyć ją dwukrotnie (co jest o tyle atrakcyjne, że gramy jako dobry, później, jako zły) to już praktycznie mamy całość. Odłamki polecam podczas pierwszego przechodzenia zbierać, bowiem wykonujemy (nie musimy oczywiście) wtedy dodatkowe zadania, szukając świecidełek przy okazji, i jest szansa, że po ukończeniu przygody mamy już komplet.

 

Hard natomiast polecam zaliczać będąc tym złym, ponieważ jesteśmy potężniejsi chodząc ciemną strona mocy.

Ze sztuczkami proponuję zabawę na normal. Ja je robiłem na wyższym poziomie, i zrzucenie na nim trzeh przeciwników z budynku to wcale nie taka prosta sprawa, gdyż w mgnieniu oka jesteśmy dziurawieni niczym sito.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanko dotyczące RECONCILED WITH TRISH (jeśli dobrze kombinuję to z misji z pierwszego spotkania z Aldenem). Przechodzę gre drugi raz i to w sumie jedyne trofeum jakie mi brakuje bo pozostałe wpadną i tak przy okazji. I tu pojawia się moje pytanie - wystarczy że zaliczę misję jako ten zły czy muszę zrobić coś specjalnego?? Skoro platyna jest w zasięgu ręki to szkoda byłoby przepuścić taką okazję, a dla jednego trofeum trzeci raz gry przechodzić już by mi się nie chciało. Z góry dzięki ^^

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

mam jedno pytanko: czy jak oleję misje poboczne, to po skończeniu wątku głównego mogę wrócić do tych misji? czy trzeba je robić na bieżąco? w ogóle jest trofeum za wykonane wszystkie misje dodatkowe, bo jakoś nie widzę?

 

Tak. Trofeum jest za przejęcie całego obszaru wyspy, obszar przejmujesz poprzez wykonywanie misji pobocznych. Masz też 15 misji pobocznych dla złego/dobrego, musisz wykonać wszystkie 15 po jednej albo drugiej stronie żeby mieć wszystkie moce złego/dobrego, za to też jest trofeum.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Swego czasu myślałem że pucharki są w miarę trudne, szczególnie jak niektórzy pisali że nie mogą zrobić sztuczek albo brakuje im kasy do upgrade'u. Aktualnie mam 78% ukończonej gry na hardzie i brakuje mi jedynie 8 odłamków na trzeciej wyspie do kompletu. Sztuczki zrobiłem bardzo szybko z czego jakaś połowa wpadła sama, nawet nie wiedziałem kiedy :whistling: Moce po stronie Dobra wszystkie wykupione. Platynka powinna wpaść po przejściu jako Zły :ninja: Trofea nawet przyjemne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Drozdoo

mam pytanie bo dopiero zacząłem niedawno grać w Infamous, mianowicie czy gra sumuje wszystkie rzeczy ( leczenie przechodniów, high falle i wogóle wszystko do trofeów) pomimo śmierci albo ponownego przejścia?? tzn jesli uleczyłem np 200 to przy następnym przejsciu wystarczy zebym uleczył 50 i dostane trofeum?? to samo dotyczy upadków z wysokości i jazdy po kablach itp :) dzięki P.S. Świetna gra:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Granat w locie jest banalne. Walnij pierwszego lepszego przeciwnika falą uderzeniową i spamuj cały czas L1+[], powinno się udać za pierwszym razem.

Przy zabiciu wręcz, wrzuć osłabionego przeciwnika na ścianę fala uderzeniową i próbuj go dobić w powietrzu.

Co do odbicia granatu, to falę uderzeniowa kieruj w stronę ziemi, a nie bezpośrednio w przeciwnika. Dobrze by było jakbyś go osłabił wcześniej.

Odnośnik do komentarza

spoko tylko jest taki problem :

Jak robie fale uderzeniowa to przeciwnik leci z 50 metrow dalej :P i za nic nie moge go trafic. A jak robie to przy scianie to predzej zabije siebie granatami bo mam 3 lvl ...

 

Da sie jakos sprawdzic na ktorej wyspie ile mam odlamków?

pisze tylko, ze mam 300 i nic wiecej

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...