Skocz do zawartości

inFamous


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w inFamous?

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      13
    • Średnie
      23
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

A tam z mapą od razu, najlepiej jest sprawdzać każdą wyspę podczas pobytu na niej. Ja zanim trafiłem na drugą to miałem wyczyszczoną pierwszą itd.

Szpic, jeżeli masz jeszcze do przejścia jako zły to rób sztuczki tam. Ja za drugim przejściem miałem zrobione wszystkie w ciągu chyba godziny gry (z wyjątkiem ostatniej). No i w sumie wiem już dlaczego za Stunty jest tylko srebro.

Odnośnik do komentarza

Ok udalo sie. No prawie :)

okazalo sie ze juz dawno mam przylepione te granaty i zabite z reki w locie... tylko nasze tlumaczenie jest dziwne i nie moglem sie polapac :D

w kazdym razie na 110% zrobilem raz jeszcze wszystkie 21 stuntów i dalej nie mam zaliczonego :/

sam juz nie wiem czego mi nie zalicza

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś kto zdobył ( lub nie ) trofeum - ' Rockhound ' może mi powiedzieć czy są jakieś shards'y których nie widać na mapie podczas wciskania 'R3' ?

Tak, jeden na najwyższym budynku chyba to jest na ostatniej wyspie, i wydaje mi się że jest też jeden nad wodą.

Osobiście wszystkie znalazłem sam, ale 2 właśnie mi zabrały trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

jest wiele takich shardsów.

wymieniony wyzej budynek tuz kolo miejsca, gdzie zaczynala sie gra czy tez na pienkach ktore sa w morzu.

jak dobrze pamietam to te na zurawiach portowych tez nie zawsze sa widoczne ( jestes za daleko od nich oraz niebieskie shardsy na niebieskiej mapie :D )

 

Wejdz na ps3trophies org i tam masz mape z zaznaczonymi "ukrytymi"

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jest nawet taka sztuczka, zrzucić 3 kolesi jedną falą.

I w sumie jest ona najbardziej porytą, ze wszystkich sztuczek, bo znalezienie w późniejszej fazie gry trzech ubeków na dachu graniczy z cudem...

 

 

 

jest na to sposób , już dokładnie nie pamiętam, ale z pierwszej miejscówki na dachu (gdzie przeważnie Zack siedzi) wyskocz w miejscu gdzie są tory i kierój się w prawo po torach aż dojedziesz do pierwszego przystanku, poczym pokręć się po okolicy i na tym przystanku powinno zrespić się 5 typków, jak ich dobrze ogarniesz to można zrzucić tych trzech zabijając ich i zdobywając sztuczke, na you tubie masz filmik ,

Odnośnik do komentarza

dokładnie

 

 

Get Off My Cloud – Zalicz sztuczkę „Upadek z wysoka” na 100 przeciwnikach.

Kiedykolwiek będziesz na dachu jakiegoś budynku użyj „Fali uderzeniowej”, aby zrzucić przeciwnika z dużej wysokości. Takie pokonanie go zapewnia „Upadek z wysoka”. Powtórz 100 razy.

 

 

btw zrobiliby trzecią część :D

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Jest nawet taka sztuczka, zrzucić 3 kolesi jedną falą.

I w sumie jest ona najbardziej porytą, ze wszystkich sztuczek, bo znalezienie w późniejszej fazie gry trzech ubeków na dachu graniczy z cudem...

 

 

 

jest na to sposób , już dokładnie nie pamiętam, ale z pierwszej miejscówki na dachu (gdzie przeważnie Zack siedzi) wyskocz w miejscu gdzie są tory i kierój się w prawo po torach aż dojedziesz do pierwszego przystanku, poczym pokręć się po okolicy i na tym przystanku powinno zrespić się 5 typków, jak ich dobrze ogarniesz to można zrzucić tych trzech zabijając ich i zdobywając sztuczke, na you tubie masz filmik ,

 

Wrogów na dachu jest sporo. Jedni się odradzają, ale w kilku pierwszych misjach mamy doczynienia z zadaniami właśnie na dachach (szlam). Polecam zrobić ten dzban na easy. Ja go robiłem na hard i niełatwo było zwabić w jedno miejsce grupę przeciwników, tym bardziej, że sekunda na dachu kończyła się zgonem.

Odnośnik do komentarza

dokładnie tego samego nie miałem.

żeby było weselej, gdzieś w sieci, na jakimś anglojezycznym forum znalazłem info, że często tam są shardy pomijane. dwa razy tam byłem i nic. chyba po pół roku wróciłem znów do empire city i znalazłem 2 kryształy, a po nich usłyszałem dwukrotnie "bing!" za trofiki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...