Skocz do zawartości

inFamous


Gość Kyo

Poziomt trudności pucharów.  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w inFamous?

    • Bardzo łatwe
      2
    • Łatwe
      13
    • Średnie
      23
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Btw. Uda mi się zrobić wszystkie sztuczki będąc złym? Bo czytałem już nie jeden raz, że najłatwiej je zrobić będąc dobrym.

Ja zrobiłem wszystkie będąc złym ale jest to troche trudniejsze niz w przypadku dobrej postaci...

Brakuje mi trzech odlamkow do Platyny i nigdzie nie moge ich znalesć a szukanie za pomoca tych map powyzej zajmie wieki :sciana:

Odnośnik do komentarza

Jest Platyna - ale bez mapy sie jednak nie dało ;)

 

ile zajeło Ci czasu przejście wszystkiego na platyne?

 

mi to zajeło jakies 4-5 dni

 

Czyli jeżeli za pierwszym przechodzeniem gry nie zrobi się wszystkich sztuczek, to przy ponownym przechodzeniu trzeba będzie robić je wszystkie od początku czy wystarczy zrobić tylko te których się nie zrobiło żeby wpadło trofeum ?

 

Trzeba zrobic wszystkie podczas jednego przejścia - mi za pierwszym razem jako dobra postac brakowało tylko uwielbianego przez wszystkich "Have a Nice Fall" mimo to podczas drugiego podejścia jako zla postać zrobiłem to dość szybko ale trofeum odblokowało sie dopiero po ponownym zrobieniu wszystkich.

Odnośnik do komentarza
wow gratulacje :) ile zajeło Ci czasu przejście wszystkiego na platyne? Bo też chce się za nią zabrać ale właśnie nie wiem ile czasu mi to by mogło zająć.

Mnie wbicie platyny zajęło ok. tydzień, ale nie grałem jakoś bardzo intensywnie. Ogólnie bardzo przyjemna platynka, nie za ciężka, ale satysfakcjonująca. No i nie bardzo czasochłonna, nie było chyba ani jednego nużącego trofeum.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie shardów (jeszcze tylko to trofeum i mam platynke;p), czy te shardy z sidequestów też się zaliczają do ogólnej puli? Bo wiem że te za ukryte 5 shardów przez moby się zalicza ale co do reszty nie mam pojęcia i się zastanawiałem czy nie muszę przejść o nowa gry skoro w jednym miejscu miałem do wyboru pomóc typowi lub orkaść jego szafkę, zdecydowałem się ją okraść bo grałem jako 100% Evil a tu szafeczka se wybuchła :o

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

A nie przypadkiem "Pokonaj przeciwnika w powietrzu w walce wręcz"??

Przeciwnik musi znajdować się w powietrzu, gdy dosięgnie go finalny, zabójczy cios.

Będąc dobrym Cole'm, możesz wysyłać ich w powietrze falą uderzeniową i spróbowac skoczyć za kolesiem aby mu grzmotnąć.

Ew. - co gdzieś wyczytalem - spróbuj bić kolesia przy ścianie. Twoje ciosy będą go podbijać w powietrze, a dzieki ścianie daleko Ci nie odskoczy. Jest szansa, że finalny cios dosięgnie go w powietrzu - podobno tak też mozna to zaliczyć. Mi się jeszcze nie udało... :/

 

Co do samego "Pokonaj przeciwnika w walce wręcz" może chodzić o to, żeby wykonać na gościu pełne combo, zabijając finalnym fatality (4x kwadrat bodajże). Na końcu Cole wykonuje chyba kopniaka z saltem albo uppercut.

Odnośnik do komentarza

co do walki w powietrzu dwa sposoby ktore mi to ulatwily to:

walka przy scianie rzucic w niego fala i starac sie go wykonczyc gdy jest w powietrzu

dorwac kogos na dachu i walczyc z nim jak stoi na rogu. raz mi sie udalo ze spadal a Cole za nim i walna go jeszcze w locie.

 

Ja mam problem z kolei z trikiem zalatwic kogos granatem w powietrzu. wysylam fale ale za cholere nie moge go trafic juz granatem. jakies porady?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie gram jako infamis ;) Drugie miasto, końcówka. Lecę na Hard, kompletuje shardy (btw pierdolca można od tego dostać, szkoda, że ich tak mało jest, mogli spokojnie wrzucić ~1k :P). Platyny nie będzie bo zwaliłem max upgrade'y przy pierwszym podejściu (zrobiłem jedną "złą" misję") a 3ci raz pod rząd nie mam zamiaru w to grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...