Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam szczezrze, ze po zakupie PS3 moge bez dwoch zdan stwierdzic, ze Xbox Live to usluga mimo wszytsko prawie idealna !

Widać, jaką M$ zyskał przewagę, przez to, że już 2 generacje konsol stara się wdrażać usługę sieciową we wszystkich grach.

 

Ktoś kiedyś pisał, że trzeba za nia płacic, bla bla bla, ale wolałbym płacić 140 zł rocznie i żeby to miało ręce i nogi, niż w takiej postaci jaką nam serwuje Sony, z 1/10 tego, co można zrobić za pomocą Xbox Live.

Jestem po prostu w szoku, jak wielka jest roznica miedzy Xbox Live a PS Network.

Moge wam tylko napisac, ze wyszukiwania znajomych przez strone www to u nas rarytasik, podobnie jak pisanie maili, czy wyslanie zaproszen.

W Sony sa 2 profile (offline i online) zamiast jednego, za każdym razem by podejrzeć swoje trofea wymagana jest synchronizacja Tych profili, to samo z innymi...

brak Friend Listy przez strone WWW, komunikacja jedynie w dashbordzie (nie można normalnie sobie pogadać z kumplem grając w gre, tylko za każdym razem trzeba ja najpierw zakończyć - no chyba ze gracie w ta sama).

Pomijam juz fakt, ze czesto granie online w ogole nie dziala-jak np w LBP, gdzie przy 10 MB laczu lagi sa jakby 100 osob w to gralo.

Mógłbym wymieniać sporo - dlugie sciaganie dem, potrzeba instalacji poprawek (po wczesniejszym sciagnieciu) - po prostu SONY póki co jest jakieś 2 lata za M$ pod względem rozwiazan sieciowych i teraz dopiero to widze, gdy mam porownanie uslug innej konsoli nowej generacji.

 

XBOX LIVE naprawde ROXX! :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Byłoby idealnie, jakby nie wszystko na Marketplace nie było takie drogie, jakby DLC to nie był chamsko wycięty kawałek gry i były dedyki :). A tak naprawdę jest OK, choć PSN aż takie złe nie jest. Darmowa to usługa, choć Sony strasznie konserwatywne jest i jak wprowadza jakieś zmiany, to długi czas po innych i na swój sposób (Xbox Live! -> PSN, achievementy -> trofea, wiilot -> tilt).

Odnośnik do komentarza

Mam problem dotyczący profili, i xbox Live. Mianowicie internet uzyskuję pośrednio przez komputer który odbiera go kartą sieciową. Wszystko pięknie hula, ale tylko na jednym profilu, a na moim prz próbie połączenia wyskakuje błąd, że nie mam przewilejjów grania w sieci. O co kaman? Da się jakoś ustawić, żeby takowe przewileje mieć?

Odnośnik do komentarza

Każde konto może być Gold/Silver i każde konto trzeba opłacać z osobna. Nie kupujesz Golda dla konsoli, tylko dla jednego konta. Twój brat/tata/dziewczyna nie mogą grać ze swojego konta przez sieć na tej samej konsoli, jeśli też nie zapłacą.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale postanowilem sciagnac sobie demko gh metalika i idzie z oszolamiajaca predkoscia 1% na 15min, na poczatku myslalem ze moze duzo ludzi je sciaga i stad ta szatanska predkosc, jednak z demo halo wars jest to samo. Dziwne, bowiem pamietam ze sciagalem cos tydzien temu i wszystko szlo maxem. Na kompie jest wszystko po staremu, xbl gold na 1 miesiac, neozdrada 6mb, modem sagem (o ile to pomocne).

Odnośnik do komentarza

500 - £4.25

1000 - £8.50

2000 - £17.00

5000 - £42.50

 

Ale z tego co wiem i tak nie kupisz punktów na stronce.

 

 

Uff, a myślałem, że tylko ja mam ostatnio tak nędzne transfery na XL. Do 5 marca wszystko było ok, ściągnąłem demo Riddicka z maksymalną prędkością, ale już kolejnego dnia zamiast 255 kb/s zasysało 5 razy wolniej. Wczoraj po raz wtóry sprawdzałem prędkość i znowu było w porządku, a teraz router wskazuje jakieś 20 kb/s. Nie mam pojęcia o co chodzi, bo zarówno na kompie, jak i na PS3 wszystko śmiga tak jak powinno. Czy ktoś, kto nie posiada Neło, ma podobne problemy :(?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...