Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

poczytalem forum na xbox.com

 

jakis amerykaniec dzwonil na serwis i powiedzieli mu ze jak masz Z:0000-0000 to znaczy ze nie mozesz sie polaczyc xD , nie ma bana zadnego, to przez NXE , niby maja to naprawic szybko ale znajac zycie to dopiero polaczymy sie 19 zeby odrazu pobrac NXE

 

prz.e.je.ba.ne :/ biorac pod uwage to ze sporo osob normalnie sie laczy z live

 

no i chu.j strzelil moje weekendowe granie w fifa 09 po ktora specjalnie na poczte gonilem w sobote ... ;/

najlepsze jest to ze major nelsłoń napisal na forum ze wszystko naprawione i smiga :lol: a dziesiatki(setki) ludzi wpisuja sie ze maja ten sam error co my

 

trzeba czekac

 

ale M$ grabi sobie :/

Odnośnik do komentarza

Xbox Live Service Maintenance

 

On Monday,11/17/2008 from 2:00 AM PST for up to 45–minutes, Xbox Live will be offline for maintenance. As a result, Xbox LIVE and the ‘My Xbox’ section of Xbox.com will be unavailable, and the Xbox forums will be in read only mode (you won’t be able to post.) The remainder of Xbox.com will be available with limited interruptions.

 

This service maintenance is in preparation for the new Xbox experience which will be available this Wednesday.

 

Coś chyba im nie wyszło i maintenance się przedłużył.. Szykują się na NXE. :mellow:

Edytowane przez Blim
Odnośnik do komentarza

Witam, w grudniu planuję zrobic sobie prezent pod choinkę i kupić sobie X360 8) chciałbym go podłączyć do neta ale dopiero koło lutego '09 w zwiazku z tym mam kilka pytań:

1. Jak to jest... gdy będę grać offline i np. w Colinie Dirt przejade te 1000 mil, zdobęde to i owo po czym po np. 2 miesiącach podłacze się pod live i utworze konto to czy wpadnie mi GS za to co zrobiłem czy będę musiał od nowa wszystko robić ?

 

2. jaki kabelek potrzebuję aby połączyć konsolkę z netem ? mam routera.

 

3. Czy każda gra posiada " osiągnięcia" nawet taka " Alarm fur Cobra 11"

 

4. Czy jeśli mam 2 XO jednego premium, drugiego Elite, mogę używać jedngo konta na obu konsolach? np. na jednym mieć na dysku dodatki do Halo3 a na drugiej miec dodatki do forzy ?

 

Proszę o pomoc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

1. Konto/profil tworzysz od razu, nawet nie mając dostępu do netu/Live! więc punkty (GS) będziesz cały czas 'zarabiał'.

2. Kabelek masz w komplecie z konsolą.

3. Tak.

4. Tak, ale tylko gdybyś przekładał dysk ze swoim profilem do konsoli na której akurat grasz. Czytając natomiast drugą część twojego pytania odnoszę wrażenie że zgodnie z tym co kombinujesz odpowiedz będzie niestety = nie.

 

poprawcie mnie jeśli się mylę

 

 

Odnośnik do komentarza

Hurrrra, udało mi sie połączyć :). W końcu się udało. To już nie to co na PS2, gdzie każda gra miała wszystko osobno. Podoba mi się scentralizowany sposób wszystkiego, wiadomości, gamescore, nicki itp.

 

Męczyłem sie z tym z godzinę, nie miałem pojęcia jak to zrobić, a mój komputer już po zmianie IP serdecznie odmawiał połączenia z internetem. Pospisywałem troszkę numerków na kartkę, wpisałem na xboxa, testuj i... działa! Hurrra :).

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie na jaki kraj najlepiej zarejestrować swoje konto jeżeli chodzi o dostępnych ilość dem i szybkość ukazywania się ich (bo rozumiem że zdarza się że czasami niektóre dema są najpierw dostępne dla danych krajów a potem dla innych). Z tego co pogooglowałem to wyczytywałem że coś anglojęzycznego?

 

No to UK czy USA lepiej? Czy może coś innego?

Edytowane przez hustler
Odnośnik do komentarza

Ok to wybiorę chyba USA bo dema rozumiem te same?;) A jeszcze jedno pytanie - jak to jest z starymi grami obługującymi LIVE na X0? Typu np. PES6 i starsze? Po jakimś czasie - gdy wychodzą nowe edycje danej gry ew. gra jest bardzo stara i mało osób już w nią gra przez XL etc. - możliwość grania w LIVE przez nie jest jakoś blokowana czy w każdą nawet najstarszą grę która ma obsługę LIVE da się grać do dzisiaj przez XL?

Edytowane przez hustler
Odnośnik do komentarza

mam takie głupie pytanie:( czy da sie normalnie rozmawiać przez liva?

podczas grania normalnie wszystko chodzi :) kiedy daje prywatna rozmowę kumpel mnie nie słyszy ani ja jego :( wyswietla sie komunikat ze jest rozmowa:( headset sprawny,wiadomość głosową idzie nagrać i wysłać normalnie .

Odnośnik do komentarza
Witam, założyłem sobie neta i wszystko cacy, tylko teraz pytanie jak zarejestrować istniejące konto ( dotychczas grałem na nim tylko offline ) przez xbox'a ? Raz próbowałem ale stworzyło mi całkiem osobne z 0gs ;/. Pomóżcie bo nie ogarniam tego.

 

Wybierz "Dołącz do Xbox Live" będąc zalogowanym na swoim koncie po prostu. Potem pamiętaj aby wybrać, że nie chcesz Golda i dostaniesz miesięczny trial.

 

Raczej w kazda da sie grac. Mam Top Spina 2 z poczatku 2006 i bez problemu mozna grac rankingi. Podobno od jutra (28.11) do 1 grudnia wszytkie konta Silver maja byc podbite do Golda, prawda to ?

 

Prawda :). Z okazji tej microsoftowej impry ;P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...