Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogłem zalogować sie do XBL po usunięciu dema FIFA09 i niekompletnego pliku ze ściąganym PES09.

Mogę więc jedynie zasugerować usunięcie demówki fifki + ewentualnie pliki,które ściągaliście grając w demo.

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej

 

Czy u Was tez są takie problemy z live?

 

Od momentu kiedy major nelson pisal o jakis updatach na serwerach live mam problemy z tą usługą.

 

Po tych updatach troche to ewoluowalo u mnie tj najpierw bylo tak ze w dashu live mialem ale rozlaczalo zaraz po odpaleniu byle jakiej gry i musialem sie laczyc recznie.

 

Po paru dniach efekt byl taki ze nie laczyl sie juz nawet w dashu i pomagalo odpalenie testu połączenia i przejechanie go do konca. Po tym już się łączył.

 

Od paru dni nie pomaga już nic i nie łączy wcale.

 

W testach połączenia przechodzi wszystkie testy poza Xbox Live, w dodatkowych informacjach nie podaje zadnych kodow błędu ani nic.

 

Probowalem juz wszystkiego ale nic w moich ustawieniach sieciowych sie nie zmienilo więc ten problem wykluczam.

 

Ma ktos jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Da radę tylko nie wiem czemu ale ja nie mogę zagrać z przyjacielem. Nie ma znaczenia czy on mnie zaprasza czy ja jego zawsze po jakimś czasie wyskakuje napis sesja niedostępna. Czy ktoś tak ma??

 

 

Nie wiem czy mamy na myśli to samo, ale z LubieCycki mam ten problem, że nie możemy razem nawiązać chata ani podłączyć się do gry hostowanej przez jednego z nas. Przed aktualizacją ostatnią wszystko było w porządku, oczywiście obydwoje mamy NATa otwartego, podobnie, jak odpowiednie porty na routerze itp. Mam nadzieję, że wraz z NXE samo się naprawi ;d

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hello.

 

Mam do Was pytanie odnośnie xbox live'a.

 

Mam nowego xbox'a 360 arcade, wcześniej miałem premium. Podpiąłem dysk twardy, wszystko ok, łączy mnie automatycznie z xbox live na starym gamer tagu, gamescore wszystkie są itp. i mam problem bo nie pamiętam jaki miałem email jak zakładałem pierwszy raz konto. Daje więc na zarządzanie kontem, później windows live id, czy tam dane kontaktowe i wyskakuje mi taki błąd - "Nie można połączyć się z usługą Xbox LIVE. Spróbuje ponownie później. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do strony www.xbox.com/support." I co teraz ? mam naprawdę spróbować później czy już w ogole nie będę miał możliwości zmiany emaila ? :/ help!

 

Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do userow: Odczuliscie dzisiaj w nocy klopoty z Live'm ??. Musiala byc dosc konkretna awaria, bo doslownie co ok. 20 min rozlaczalo :/. Nie tylko ja to odczulem: podobne problemy mieli gracze z USA czy UK :/:/. niezle to denerwuje szcegolnie podczas gry w Command&Conquer ;];]. Tak samo nie moge sie polaczyc by z przyjacielem pograc... Mam wrazenie ze Microsoft przygotowuje sie na aktualizacje, ale w takim razie skad te problem ??

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

podobnie jak wyżej, tylko że mam konto na UK no bo na wyspach jestem do K nędzy!!!!!

 

u mnie

 

W:0000-000B

X:0000-F001

Y:30A8-4840

Z:0000-0000

 

 

od wczoraj rana sie nie mogę zalogować.....a sytuacja dziwna bo pobiera czas wszystkie testy przechodzi pomyslnie i dupa na live dostaje failed.....eh jak zwykle MS coś spieprzył

 

 

przeszperałem trochę sieć okazuje się że masa osób ma problemy, niektórzy nie mogą się wcale połączyć a niektórzy są po połączeniu rozłączani co chwila,czyli ms jak zwykle posrało coś i ma klientów w dupalu...pewnie grzebią przy NXE tylko dlaczego do K nędzy jak ktoś zabulił za golda ma do 19 być bez live....skonczone cioty

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...