Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem konsolę i nie mogę odzyskać Gamertagu, co robić?? Wklepałem email i hasło ale pojawia się komunikat, że "Wprowadzony Windows Live ID nie jest powiązany z tagiem gracza." Nazwa acc. na pewno dobra bo na mygamercard pokazuje mi moj profil.

 

Co więcej na stronie xbox.com kiedy podam dane email i hasło do mojego konta "OsciBosci" to pokazuje komunikat "Nieprawidłowy identyfikator Windows Live", a nie ma szans żeby podany email był zły bo nie używam żadnego innego. Do tego wczoraj jeszcze na starym acc. przebywałem na Xbox Live.

Edytowane przez OsciBosci
Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam taki mały problem na początek.

Mam Karte sieciową Realtek RTL8139 Family przez którą lata temu miałem internet ( osedlówka). Teraz mam neta z Netii ( MODEMSAGEM). chciałbym podpiąć x360do sieci ale tak naprawde nie wiem jak "aktywować" karte sieciową ( żadna dioda na karcie sie nie świeci)

 

wchodząc w panel sterowania i połączenia sieciowe mam cos takiego:

 

Połączenie lokalne

kabel sieciowy odłączny

karta realtek....

 

a poniżej

 

internet ADSl

Połączono, udostępniony...

USB ADSL2 WAN Adapter

 

Na kompach w ogóle wsie nie znam ale zdaje sobie sobie sprawę że robie jakichś podstawowych rzeczy więc prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Ponieważ szukałem i

 

Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.

 

pytam. Próbuję odpalić kod doładywujący silver - gold na 3 m-ce, wpisuję, zatwierdzam i dostaję:

 

błąd 801500a, spróbuj później

 

z czym to zjeść ?

Odnośnik do komentarza
Ponieważ szukałem i

 

Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.

 

pytam. Próbuję odpalić kod doładywujący silver - gold na 3 m-ce, wpisuję, zatwierdzam i dostaję:

 

błąd 801500a, spróbuj później

 

z czym to zjeść ?

 

wczoraj po restarcie Live! próbowałem ponownie, kilkukrotnie. nic z tego. zmienił się tylko numer błędu, na taki którego nie potrafiła rozpoznać żadna wyszukiwarka. napisałem do bok'a Microsoftu, dzwonić nie lubię. ale to nie zmienia faktu że jestem z deka w(pipi)iony, przez prawie 2 lata nie było problemów, a tu nagle.

:wtf:

 

 

Odnośnik do komentarza
czy śmiga Wam już live? Wczoraj w nocy było już zacnie, ale dziś rano znów nie byłem w stanie się połączyć.

 

Cos jest chyba nie tak, bo w np. Ticket to Ride nie sumuje mi meczy, ktore rozegralem od wczoraj.

czy ktoś jeszcze ma teraz dostęp do X360 i jest w stanie zabrać głos w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza

No tak, to faktycznie może wskazywać na jakiś zonk, z tym że ja nie byłem w stanie zupełnie odpalić LIVE'a (tak około godz 8 rano), choć wczoraj w nowcy (koło 23) wszystko śmiagło ładnie.

 

MTU i inne takie poleciały OK, a test wysypał się dopiero na pozycji XB Live.

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...