Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że niedawno grałem w te dodatki na X360 i zaraz potem gdy puściłem GTA IV na PS3, aż mnie skręciło. Mogliby wydać patcha, który podnosi rozdzielczość do natywnych 720p, choć szczerze wątpię czy mała łatka byłaby w stanie wprowadzić aż tak duże zmiany <_< Ale na dodatki na PS3 czekam, bo chciałbym w końcu sobie pograć w multi.

Odnośnik do komentarza

Właśnie coś poszło o media, które są w grze ( net, radia itd ) a PSN.

 

 

Producenci GTA poinformowali, że Sony Computer Entertainment Europe chciało wprowadzić do gry kilka zmian, co spowodowało , że Rockstar potrzebowało jeszcze dwóch dodatkowych tygodni na dopracowanie projektu. Chodzi przede wszystkim o zmodyfikowanie zawartości stacji radiowych, telewizji oraz stron Internetowych dostępnych w grze.
Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

SCEE zgłosiło poprawki do jakiś treści zawartych w radiu, telewizji i internecie (oczywiście chodzi o wirtualne media w GTA4).

Gdyż SCEE wydały się nieodpowiednie. Zbyt ryzykowne ale nie wiadomo dokładnie o jakie treści chodzi, o co chodzi.

 

Druga sprawa, że dodatki mogłoby wyjść normalnie w USA i na pc. Tylko z kolei R* chce wydać równocześnie dodatki na obydwu platformach.

Więc stratni są amerykańce i pc-towcy. Ale kit z nimi ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/playstation-3-grand-theft/64357 PlayStation 3 and PC Launch Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=xjpDA7xrhgQ&feature=PlayList&p=BC1CBDF027B2A07A&playnext_from=PL&playnext=1&index=8 No ale do tego cudeńka mu daleko hehe.

 

Niech mi ktoś powie, że R* nie robi najlepszych trailerów ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Coś ok. 2,5GB. Niestety nie wiem czy to jest instalacja jedynie dla Geja, czy dla Lostów będzie osobna, bo jak na razie pograłem tylko w tego pierwszego.

 

Co do gry... nic się nie zmieniło. Strona techniczna to stare/dobre GTA IV. Framerate ten sam, standardowe przycinki w multi. Można się poczuć jak w 2008. Ok, nie wiem czemu tak to odczuwam, może ostatnio za długo grałem w Just Cause 2, GTA przez to wydaje mi się niezwykle wolne i mało miodne, ale tak to już jest gdy konkurencja próbuje dogonić mistrzów i co najlepsze Szwedom to się udało. Vice City FM troszkę zawodzi, ale zobaczymy co będę pisał o tych dodatkach jak dłużej pogram.

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/newswire/article/4481/asked_&_answered_red_dead_redemption_multiplayer_posses_episodes_from_liberty_city_and_much_more.article

 

"Can you tell me what changes Rockstar Games needed to make to EFLC for release in Europe? - received via Twitter

 

We had to edit a tiny amount of some radio banter and a bit of TV content (literally a few seconds? worth). Unfortunately, making any content edits like that and then resubmitting is a fiddly and time-consuming process ? hence the extra couple of weeks needed for getting the game ready for release.

 

Według R* z europejskiej wycięto małe fragmenty audycji radiowych i programów w TV.

Odnośnik do komentarza

EDIT jak coś wszedłem do z podstawki GTA 4, włączyłem new game w opcjach i się tam pojawia dopiero informacja o przełączeniu pomiędzy podstawką a dodatkami, dla mnie bez sens, że nie ma od początku, na ekranie startowym możliwości wyboru.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

EDIT wszedłem do ddatkó jak coś z podstawki gta 4, wziąłem opcje i new game i się tam pojawia dopiero, dla mnie bez sens, że nie ma od początku, na ekranie startowym możliwości wyboru.

Taki ekran startowy jest wyłącznie w wersji płytkowej EFLC. Z tego jak to opisałeś widzę, że działa to tak samo jak w wersji na X360, czyli bez niespodzianek. Dodam tylko, że jak już stworzysz save załóżmy z Lostów, to gra przy następnym włączeniu automatycznie załaduje najnowszy save, czyli ten od Lostów.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie miałem problemy z celowaniem z hejoptera :) ale obczaiłem efektywny sposób i zaczęło mi to nawet sprawiać przyjemność.

Co do tych latających "czortów" w serii GTA jestem przewrażliwiony od pewnej misji z Vice City jak lataliśmy tym zdalnie sterownym helikopterem na budowie biurowca.

 

Pamiętam, że akurat w tą część, wyjątkowo grałem na PC (klawiatura + mysz - WTF ?) i utarł mi się taki stereotyp , że heli w GTA steruje się strasznie.

 

Jak na razie Ballad dla mnie też ciekawsza niż LaD, a brat Bruciego (jak ja się mogłem jarać Brucim w GTA4 ? :) ) z Yusufem przechodzą samych siebie. Brakuje mi takich wykręconych preson w "Lostach".

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Pod wzgledem gameplay'owym Ballada jest zdecydowanie lepsza. Ma duzo bardziej zroznicowane i oryginalne misje. Jednak TLAD jak dla mnie nadrabia to swietna fabula i klimatem.

 

Moze i to tylko pojedz i zabij, ale mi sie to podoba.

 

Wlasnie o to chodzi w Epizodach - jeden ma byc do strzelania, a drugi do takiej ogolnej zabawy i zadymy. Jeden z fajna fabula i klimatem a drugi z takim troche nijakim (swiezo po zagraniu w Losty strasznie blado to wypada - dopiero jak sie czlowiek przyzwyczai do zmiany klimatu to zaczyna sie bardziej podobac ta cala otoczka).

 

Od dawna czekalem cos w klimatach gangow motocyklowych - szkoda ze nie zrobili z tego pelnoprawnej czesci.

 

Nie ma to jak jechac w skorzanej kurtce na harley'u, słuchajac Liberty Rock Radio, dzierzac obrzyna w reku i nawalac do motocyklistow z wrogiego gangu :D Magia

 

 

Co do Bruciego - nie ma w tym nic dziwnego, ze sie nim jarales w GTA IV. Brucie w GTA IV a w TBOGT o dwie zupelnie rozne postacie.

 

Szkoda, ze w zadnym z dodatkow nie ma Little Jacoba - lubilem tego typa. Wha'gwan ma breda

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Yusuf to po prostu najlepsza postać w historii chyba całej serii, no co za gość :D

 

Ballada oczywiście lepsza od Losta, ale Lost i tak jest super (10 x lepszy niż podstawka z Niko w roli głównej).

 

 

Ja by przejść tą misję (nie było bata bym rozwalił trzy łódki) poleciałem tam gdzie oni wysiadają z nich, ustawiłem bomby i czekałem aż podpłyną :D

 

 

Do bani jest zrobione te latanie w GTA, świetnie mi się latało w just cause 2 (mowa o PC), tam można pożogę siać równo, tutaj nie bardzo, bo latać umiem dobrze, ale żeby jeszcze do tego celować? To ciężko, muszę jak ten debil zawisnąć w powietrzu i dopiero, a lot koszący jest mi obcy :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...