Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie troche nie na miejscu bo po przejsciu GTA czyli historia Nico to w sumie te dodatki nie mają nic z nią wspólnego prócz kilku migawek z jego udziałem więc co do zakończenia TBOGT czy tez L&D nie maja dużego znaczenia jeżeli chodzi o całość fabuły ;)

 

Mogą być co najwyżej dodatkowym uzupełnieniem

 

 

A co do zostawania na jednej platformie to jak firmę na to stać to czemu nie przecież nie ty za to płacisz ;)

(Hehe to tak apropos Microsoftu i jego zysku w zeszłym kwartale 19 miliardów $ xD)

GTA IV to tytul specyficzny. Protagonistą, faktycznie jest Nico Bellic. Głównym bohaterem gry jest jednak całe Liberty City. Wszyscy wiemy, że "podstawka" przedstawia losy imigranta ze Wshodniej Europy - średnią klasę społeczną. The Lost and Damned pokazuje miasto z zupełnie innej perspektywy - społecznego niżu, The Ballad of Gay Tony ukazuje działanie elit w mieście. Przemoc, seks i dużo koksu.

 

Więc tak jak Słupek powiedział, wydanie DLC w postaci TLaD i TBoGT tylko na X360 to jest up.ierdolenie całości, tak jakby dodatki do AC2 miały wyjść tylko na PS3. Jako fan Assassin's Creed czułbyś się wydymani. Posiadacze konsol Sony mięli prawo do pretensji.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że epizody wychodzą również na PS3 i PC, dzięki temu więcej ludzi będzie miało okazję zagrać w dwa świetne dodatki do wspaniałej gry jaką bezsprzecznie jest GTAIV.''Czwórka była tytułem multiplatformowy, więc dodatki nie powinny być ekskluzywne.Posiadacze chlebaka radujcie się, bowiem nadzchodzi do was najlpesze DLC w historii :thumbsup:

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Ale... co nas obchodzą zyski Microsoftu? Co nas obchodzi ta cała wojna Xbox vs. PS3

Fakt nie mam prócz konsoli nic wspolnego z MS wiec w sumie na ich zyski mam wyje*ane :D

 

Ale co do wojny konsol to raczej powinniśmy byc nia zainteresowani bo główne działa w niej to exy i bajery które nas jako graczy powinny bardzo interesować :)

 

Więc tak jak Słupek powiedział, wydanie DLC w postaci TLaD i TBoGT tylko na X360 to jest up.ierdolenie całości, tak jakby dodatki do AC2 miały wyjść tylko na PS3. Jako fan Assassin's Creed czułbyś się wydymani. Posiadacze konsol Sony mięli prawo do pretensji.

W sumie jest w tym racja ale bo ja wiem czy to takie wydymanie skoro większośc userów posiada obydwie konsolę więc jakoś powinny obydwie firmy walczyć o rynek

Odnośnik do komentarza

polemizowałbym z tą "większością userów"

exy i bajery jako argumenty owszem: gry, usługi, umilacze życia itd. natomiast dodatki do gier multiplatformowych to słaba karta. wiadomo że wydawca zyska więcej wydając dlc na wszystkie platformy. wypuszczenie tylko na jedną konsolę to strzał we własną stopę, nie tylko w związku z tym konkretnym materiałem ale i na przyszłość. po co mieliby psuć sobie opinię i pozwolić by gracze ich olali. MS po prostu zabulił za czas.

R* zarobił, microshit się cieszył że ma wabika, plej w końcu też dostanie i wszyscy zadowoleni. mniej lub bardziej ale zadowoleni :P

Odnośnik do komentarza

ale sie ku*wa cieszę :) wiedziałem, że na innego exclusive'a R* nie pozwoli. Ciekawe czy MS się zwróciło 50 ml.

Swoją drogą w ten sposób udowodniono, że ta poszkodowana konsola w takich przypadkach i tak dostanie ( w tym przypadku ) DLC. Tylko, że z opóźnieniem. To samo było z exem Vice City ( albo San Andreas ). PCtowcy dostali to chyba rok po premierze na PS2. Ale dostali :)

Odnośnik do komentarza
A co do ekskluzywności dodatków to chyba też było oczywiste, że to tylko czasowe exy.
Wcale nie było, nie wiemy jak była skonstruowana umowa, być może był próg sprzedaży np. min 2 mln sztuk, a ponieważ TBoGT i wersja pudełkowa zrobiły klapę, więc ...

 

Bardzo dobrze, że epizody wychodzą również na PS3 i PC, dzięki temu więcej ludzi będzie miało okazję zagrać w dwa świetne dodatki

Co do PS3 to zgoda, ale PC-owcy nie powinni, to oni tworzą te mody (żeby cheatować) i rujnują grę innym (i dla nich "brak modów to równanie się w dół do poziomu konsol"). I tak to spiracą w 99%, zrujnują więc szkoda tracić czasu na nich.

 

Ja kupuję to na PS3, na X360 w DLC multiplayer mi się nie znudził, jedynie nie było z kim grać (a przy ogromnym quitterstwie np.nie było sensu wygrywać wyścigu na 5 osób, gdy się rywale rozłączą a mi zaliczy 250$ - poniżej średniej i porażkę). Liczę że miesiąc-dwa dodatki pożyją online na PS3.

Odnośnik do komentarza

Rowniez uwazam ze multi w GTA IV jest swietne, jedne z najlepszych ever (glownie dlatego, bo jest jedyne w swoim rodzaju) - niestety skopany matchmaking je zniszczyl.

Ciezko bylo znalesc ludzi do gry - znalezienie pelnego pokoju graniczylo z cudem, kiedy to wlasnie w przypadku full graczy gra pokazywala pazur.

Gdyby zrobili matchmaking jak w Bad Company, Killzonie albo Warhawku - nie byloby problemu. Niestety zamiast tego dostalismy padake.

Odnośnik do komentarza

3, VC i SA byly wogole niegrywalne, przez gow.niana fizyke.

 

Powiedz to milionom graczy, którzy zachwycają się tymi grami po dziś dzień.

 

To jest najśmieszniejsza sprawa jaka wyszła przy okazji premiery GTAIV. Wiele osób pisało, że najnowsza część jest słabsza od SA (nie mam tu na myśli Cr@sha i Psyko)...

 

Po pierwsze tytuł. Może te osoby nie wiedzą co oznacza. Dla wiadomości tych osób GTA oznacza przestępstwo jakim jest kradzież samochodu. Po tytule, więc można sądzić, że główną częścią rozgrywki będą kradzieże samochodów.

 

A jeśli o kradzieży samochodów mowa to chodzi również o jazdę nimi. O przemieszczanie się, ucieczki, pościgi.

 

Trudno też zaprzeczyć, że frajda jaką czerpiemy z wyżej wymienionego: przemieszczania się, ucieczek i pościgów, zależy od zaimplementowanej fizyki.

 

Konkludując. Fizyka jest świetna a modele samochodów dopracowane w najmniejszych szczegółach. A do tego ich zniszczenia. GTAIV jest najlepszą częścią jaka ukazała się do tej pory ponieważ poziom techniczny jest nieporównywalny z wcześniejszymi wersjami. Oczywiście nie byłoby tak gdyby schrzaniono inne aspekty gry. Jednak tak się nie stało.

 

Jak ktoś mi pisze, że SA jest lepsze bo to i tamto to mnie krew zalewa. Ja też świetnie bawiłem się przy SA ale w 2005 roku. Po zagraniu w IV nie ma szans, żeby wrócić do tej - jak to nazwał Psyko - gównianej fizyki.

 

Bo jak kogoś rajcują akcje typu np. pójście na siłownie to niech gra w SIMSy. W serii GTA głównym bohaterem zawsze były samochody i inne pojazdy a to co osiągnięto w tym aspekcie w części IV jest ogromnym krokiem na przód. Jak ktoś tego nie może dostrzec to znaczy, że jest ślepy.

 

Oczywiście można się przyczepić do powtarzalności misji. Nie można jednak powiedzieć, że są niezróżnicowane. Nigdy nie pomyślałem sobie: "Znowu to samo", bo te schematyczne misje są przeplatane tymi ciekawszymi.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Błąd :P

 

Jak dla mnie MP w GTA IV to jedno z najlepszych na PS3. Szkoda, że jest już praktycznie martwe.

Chciałem w tym miesiącu kupić platynową IV a wy piszecie, że multiplayer umarł? A graliście w weekendy. W Killzone 2 w tygodniu też nie ma za dużego ruchu. Za to w weekendy jest cała masa ludzi.

 

Jakby nie było wraz z Epizodami multi odżyje. Ciekawe tylko na jak długo?

 

Swoją drogą to jest jedna z największych bolączek tej generacji. Gra, która jest nastawiona głównie na multiplayer jest z góry skazana na zapomnienie i nie ma szans na stanie się kultową. Kto będzie pamiętał o takim L4D itp. Z GTA jest inaczej bo jest jeszcze single player ale multi pochłaniało połowę czasu spędzonego przy grze.

 

Oczywiście PC rządzi się swoimi prawami i ludzie do dzisiaj grają w Diablo II czy Team Fortress.

Odnośnik do komentarza
hmm... na X360 do dzis nie ma problemow na znalezienie chetnych, do tego net jest platny, nie wiem jakim cudem tak sie dzieje

 

Dokładnie, w wyścigi gra masa ludzi, w Mafia Work już mniej, ale my z kumplami z listy i tak zazwyczaj gramy sobie razem dzieląc się na drużyny i zabawa jest przednia.Mafia Work to wspaniały tryb, szkoda tylko, że bardzo często zdarzają się bzdury podczas strzelania, mam nadzieję, że w następnej części twórcy to poprawią i będzie lepiej ''wchodziło''.Ale multi w GTAIV traktuję jako dobrą zabawę, bo taką jest, mam tu świetny model jazdy, stzelanie i przepiękne miasto.To w końcu GTA w multi, a Team Mafia Work jest trybem najbardziej przypominającym SP.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Premiera Epizodów przełożona na 16 kwietnia:

 

http://www.rockstargames.com/newswire/2010/03/18/4061/episodes_from_liberty_city_now_coming_to_playstation_3_and_pc_this_april

 

Europejski oddział Sony kazał zmienić Rockstar pewne treści zawarte w radiu, telewizji i internecie, dzięki czemu premiera dodatków odbędzie się 2 tygodnie później. Ciekawe co im się nie spodobało, skoro Microsoft nie robił żadnych problemów z zawartością gry :down:?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W newsach podawali, że obsuwa dotyczy zarówno wersji pudełkowej, cyfrowej i pc.

No ale może dadzą tego 14 na psstore.

 

Na Xbox-ie jak wiadomo wersje kupione z marketplace, wymagały podstawki.

Ale jak to będzie na Ps3, nie wiadomo. To znaczy nie ma póki co żadnej informacji na ten temat.

 

Mnie z kolei zastanawia jedna rzecz. Planuje kupić ponownie dodatki tym razem na PS3 na płycie. Jak wiadomo nie będą one wymagały podstawki. Ale co z trofeami, to znaczy trofea/achivy z dodatków nie wyświetlają się jako osobne gry. Tylko są wcielone do tych z GTA4.

 

I teraz jak odpalę same dodatki. To co, cała lista mi się pojawi trophy włącznie z tymi z podstawki?

 

Jak to wyglądało na Xboxie? Bo ja miałem raz, że kupione z marketplace. Dwa wiadomo miałem podstawkę.

Grał ktoś w dodatki, nie grając w podstawkę? Jak to wtedy wyglądało z achivami?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...