Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Przysiadlem wreszcie do misji ( jestem po 18 ) i jest rewelacja - Yusuf "We getting arab money" rzadzi, misje mozna podsumowac "Rozmach mają s*******ny!" :D cutscenki rzadza, opcja powtarzania misji po przejsciu gry pozwoli posluchac wszystkich wersji rozmow w trakcie misji, nowe furki sa swietne, az szkoda ze nie bedzie wiecej dodatkow, bo moim zdaniem przy balladzie powrocila magia misji z San Andreas.

Odnośnik do komentarza

No i Ballada skonczona, wiec pora podsumowac ( bede tesknil za LC :( ):

+ kilka naprawde swietnych misji

+ skoncentrowanie misji na Algonquin

+ duzo wieksza rozpierducha niz w 4/Tlad

+ Swietny zestaw nowych broni

+ Fajne nowe furki ( zwlaszcza Bullet i APC )

+ Masterowanie misji ( cholerne 70% accuracy )

+ Genialne dialogi ( Yusuf i ojciec :D ) i cutscenki

+ Yusuf i Mori

+ Nitro

+ Czas gry dluzszy niz Modern Warfare 2 :P

- Animacja caly czas potrafi zdechnac do ~ 15 fps przy zadymie

Odnośnik do komentarza

Skończyłem balladę i jedno co mogę powiedzieć to : IT WAS FUCKIN' AWESOME. To co wyczyniają ludzie z Rockstar nie mieści się w głowie. To tylko dodatki a progres względem IV jest ogromny. Ballada mną pozamiatała. Świetne misje, dialogi, postacie, kozackie nowe bronie. Jeśli utrzymają tendencję zwyżkową do V to aż się boje co z nami zrobi ta gra. TLAD było świetne, ale BALLADA jest skur.ysyńsko mistrzowska. Misje u Yusufa urywały jaja przy samej szyi ! No i Luis jest bohaterem, którego cenię najbardziej spośród wszystkich. Błyskotliwe riposty, lojalność, fajna postać. Oba dodatki dały mi 18 godzin zabawy, a dopiero skończyłem osie fabularne. KOSMOS

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnych dokładnych informacji o umowie pomiędzy Microsoft i Take Two, wydawcą Rockstar. Nie wiadomo czy są to dodatki na własność, czy też time exclusive. Nie wiadomo czy w ogóle wyjdą na PC i PS3, czy może zobaczymy je w jakiejś innej formie np: GTA IV Game Of The Year Edition. Jedyne co wiemy, to że R* trzyma wszystkich swoich fanów na PC i PS3 za jaja. A szkoda, że tak jest bo TBOGT jak dla mnie to najlepszy elektroniczny masterpiece w serii GTA ever.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...