Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie. IV i dodatki sa genialne, ale jak gralem we wczesniejsze czesci z ta dretwa animacja postaci, slabym modelem jazdy i fizyka, ktora opiera sie chyba na kartonowych pudlach, to mialem szczerze dosc. IV wszystko naprawila i myslac o grze generacji, mimo ze ta ciagle trwa, to jako zwyciezce wskazal bym GTA IV.

Odnośnik do komentarza

Wszystko co piszesz opiera się na jakby dzisiejszej perspektywie. Ja też mogę teraz napisać, że np. pierwszy Tony Hawk to kwadratowa nierozbudowana kupa, ale jesteśmy 10 lat po premierze, milion generacji do przodu i po grach pokroju Skate. Prawda jest taka, że GTA zawsze górowało w grach typu sandbox, ba, ta seria zdefiniowała ten gatunek. Każda jej część w czasach swojej premiery zachwycała i była wzorem dla innych tytułów. Mnie chyba najbardziej rozwaliło przejście z pierwszych pikselowych części do GTA 3. Prawdziwa grafika 3D i niesamowita (jak na tamte czasy swoboda) miażdżyły jajca po prostu. I przyznam, że wtedy gó.wno obchodziła mnie "kartonowa fizyka". Jedynie tak mogę sobie wytłumaczyć twoje zarzuty co do wcześniejszych części, bo chyba nie oczekujesz czegoś na miarę Euphorii w grze sprzed kilku-, kilkunastu lat. Coś mi świta, że wcześniejsze GTA (a na bank San Andreas) opierały się na silniku Havok, a to przecież chyba najbardziej powszechny silnik fizyczny w dzisiejszych grach (ofc po update'ach, ale to ten sam silnik). Chociaż mogę się mylić ;P

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem tego dodatku

czy warto na niego wydawac kase????

 

Jeśli jesteś fanem serii to raczej nie masz co zastanawiać.Bierz w ciemno.Jeśli jednak GTA nigdy do Ciebie jakoś specjalnie nie przemawiało to daj sobie spokój bo to po prostu dalej jest GTA.Jeśli chodzi o dodatek to jest dla mnie świetny, głównie za sprawą zawartości (spadochrony czołgi itp itd).Klimat jednak dla mnnie był lepszy w pierwszym dodatku, TBOGT ma jakiś taki troszkę nijaki klimat, ale to pewnie dlatego, że muzyka klubowa nie przemiawia do mnie ani trochę.Główny bohater jest fajny, Tony też śmieszy ale Yusuf Amir jest debeściakiem (wi getin arrab mony nyga :lol: ).Także dla mnie, klimat - TLaD, zawartość - TBOGT.Oba dodatki są nalepszymi i najpełniejszymi DLC w jakie grałem.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie jak cholera. Oplaca sie wydac hajs na dodatek, dwa najlepsze DLC jakie wyszly, pal licho, ze zaplacilem podwojnie bo wczesniej juz sciagalem "TLaD" z XBlive, teraz kupilem plytke z tymi 2 dodatkami - nie zaluje. Bawilem sie dokonale, plejada swietnych i barwnych postaci, ogien z du.py. Jestem oczarowany i chce wiecej. :D

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy taka szkoda? Gdyby R* trochę przyśpieszyło z wydawaniem kolejnych części już dawno uganialibyśmy się za roznegliżowanymi paniami w wirtualnym Miami. Ostatnio znowu bujam się w LC dla zabawy, ale mimo świetnej zabawy zastanawiam się ile jeszcze można patrzeć bez obrzydzenia na to miasto? Ile jeszcze? Podstawka i oba DLC dosłownie wyciskają z LC wszystkie możliwe soki z miejscówek do ostatniej kropli krwi. Może udałoby się jeszcze gdzieś tam wcisnąć 3 DLC, ale ja osobiście nie sądzę, żeby można było przebić efekciarstwo i potraktowanie LC "z buta" miasta jak ma to miejsce w Geju Tonym. No chyba, że dostalibyśmy do rąk miniatomówkę. Bo tego jeszcze brakuje po tym co pokazał Gej.

Odnośnik do komentarza

Po TLAD bylem kontent, ale dopiero historia Lopeza zadzialala mi na wyobraznie. Rozkreca sie spokojnie, ale potem mamy mase strzelania, fajnie zrealizowanych skokow ze spacochronem + ciut za duzo pomykania helikopterem (i tak w IV model lotu jest o niebo lepszy niz wczesniej). TLAD pokazalo penisa, tutaj mamy calkiem przekonywujaca scene dymania w kiblu, R* nie poszlo na kompromis, i dobrze. Yosuf i Mori jako postacie to mistrzostwo, rozwalil mnie tez homoseksualny podtekst Bruciego. Masa humory, akcji i swietna historia. TBOGT>TLAD.

Odnośnik do komentarza
Wszystko co piszesz opiera się na jakby dzisiejszej perspektywie. Ja też mogę teraz napisać, że np. pierwszy Tony Hawk to kwadratowa nierozbudowana kupa, ale jesteśmy 10 lat po premierze, milion generacji do przodu i po grach pokroju Skate. Prawda jest taka, że GTA zawsze górowało w grach typu sandbox, ba, ta seria zdefiniowała ten gatunek. Każda jej część w czasach swojej premiery zachwycała i była wzorem dla innych tytułów. Mnie chyba najbardziej rozwaliło przejście z pierwszych pikselowych części do GTA 3. Prawdziwa grafika 3D i niesamowita (jak na tamte czasy swoboda) miażdżyły jajca po prostu. I przyznam, że wtedy gó.wno obchodziła mnie "kartonowa fizyka". Jedynie tak mogę sobie wytłumaczyć twoje zarzuty co do wcześniejszych części, bo chyba nie oczekujesz czegoś na miarę Euphorii w grze sprzed kilku-, kilkunastu lat. Coś mi świta, że wcześniejsze GTA (a na bank San Andreas) opierały się na silniku Havok, a to przecież chyba najbardziej powszechny silnik fizyczny w dzisiejszych grach (ofc po update'ach, ale to ten sam silnik). Chociaż mogę się mylić ;P

 

bardziej bym na unreala 3 stawiał =)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.rockstargames.com/newswire/2010/01/29/2861/grand_theft_auto_episodes_from_liberty_city_coming_to_playstation_3_and_pc

 

Również Ballada o Geju Tonym, na płycie Epizody z Liberty City lub jako dodatek na PSS, pojawi się 30 marca w wersji na PS3.

 

 

Jeśli uda mi się do tego czasu dobić do najwyższej rangi w multi, to wygląda na to, że mogę być jedną z pierwszych na świecie osób, które wymaksują obie wersje GTA IV. Jak to mawiają, zawiść i zazdrość, z&z ;).

Odnośnik do komentarza

To się nazywa news.

 

Ja co prawda już mam za sobą dodatki ale cieszę się, że wychodzą też na Ps3. Bo bzdurą była ekskluzywność dodatków do gry która w podstawce również ukazała się na Ps3. Tym bardziej, że te dodatki to były sequele więc posiadacze pleja mogli być ostro wkur.... Szkoda tylko, że akurat w takim okresie wychodzi. Choć ja bym nie miał problemów z wyborem, czy kupić je priorytetowo :).

 

Edit: Mastah oczywiście na Ps3 też kupujesz dodatki? (true Masta) choć ja się chyba też skuszę o ile będą chodzić bez podstawki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

L.A. Noire wychodzi na xboxa i to już wiadomo od jakiegoś czasu.

 

A co do ekskluzywności dodatków to chyba też było oczywiste, że to tylko czasowe exy.

 

Poza tym te dodatki nie były pełnoprawnymi oddzielnymi grami (exami) tylko swoistymi kontynuacjami a raczej historiami Gta4 (które przecież ukazało się na Ps3) opowiedzianymi z innej strony, perspektywy. To trochę tak jakby Ac2 wyszło na Xo i Ps3 (bo wyszło) ale dodatki wyszłyby tylko na PS3. Nie czułbyś się oszukany, wydymany? Dalej to tak jakbyś kupił grę xxx ale bez zakończenia, bo zakończenie (ostatnia misja, ending) wyszłyby tylko na inna platformę.

 

Tak czy siak jestem zdania, że taka gra jak Gta (czy dodatki z nią związane) nie powinny być exclusivami na żadną konsolę. Taka marka nie powinna pozostawać na jednej platformie.

Odnośnik do komentarza

Porównanie troche nie na miejscu bo po przejsciu GTA czyli historia Nico to w sumie te dodatki nie mają nic z nią wspólnego prócz kilku migawek z jego udziałem więc co do zakończenia TBOGT czy tez L&D nie maja dużego znaczenia jeżeli chodzi o całość fabuły ;)

 

Mogą być co najwyżej dodatkowym uzupełnieniem

 

 

A co do zostawania na jednej platformie to jak firmę na to stać to czemu nie przecież nie ty za to płacisz ;)

(Hehe to tak apropos Microsoftu i jego zysku w zeszłym kwartale 19 miliardów $ xD)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.