Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie - kiedy dostanę możliwość kupienia spadochronu? Gram już trochę i chciałem poskakać, ale nie wiem gdzie spadochron. Na YT widziałem że można kupić od sprzedawcy z samochodem, ale on ma tylko bronie.

 

A gierka kozak, bardziej wybuchowa i zabawniejsza od poprzedniczek. Yusuf genialny. Drażni mnie tylko sterowanie tańcem. Generalnie next GTA chcę w takich klimatach jak Ballada.

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam kiedy dokładnie można kupić spadochron ale chyba od pierwszej misji związanej ze spadochronem. Kupujesz go od Armando albo Henrique nie pamiętam którego (ten który sprzedaje bronie). Musisz zadzwonić do niego; spadochron jest sprzedawany razem z broniami. Minusem jest to że, możesz kupić jednorazowo tylko jeden.

Odnośnik do komentarza

aux, możesz go sobie zamówić telefonicznie z dostarczeniem w trybie natychmiastowym dzwoniąc z komórki w grze: 359-555-7272 Szkoda, że samych miejscówek do skoków nie można sobie w ten sposób przyśpieszyć. Dlaczego to proponuję? Bo w sumie skoki w grze to główna atrakcja dodatku. Szkoda, żebyś przechodził genialne w swojej postaci misje na szybko, żeby tylko dostać ten sprzęt. Załatw to z komórki, poskacz sobie i później bez stresu rób swoje.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie zastanawiam sie nad kupnem tego dodatku

czy warto na niego wydawac kase????

IMO Lost and Damned było lepsze. TBoGT jakoś do mnie nie przemawia. Pickowaty główny charakter, który ciągle boi się powrotu do więzienia, jego koledzy-debile i innego tego typu kwiatki sprawiają, że zmieniam płytę z grą po zrobieniu jednej misji. Miał być niby przejaskrawiony diskoklimat- imo to nie wypaliło. Jedyne co mi się podoba to postać Yusufa. W L&D dostaliśmy bardzo skonkretyzowaną społeczność, nasz bohater był prawdziwym madafaką. Historia była bardzo życiowa, no i przede wszystkim miodność temu dodatkowi zapewnił niesamowity metal-bikerowy KLIMAT. Wszystko to w połączeniu z prymitywnym humorem i innymi smaczkami daje najlepszy dodatek do gry w jaki grałem. W TBoGT jestem gdzieś w połowie głównego wątku , i tak jak powiedziałem- gram ot tak, bez syndromu "jeszcze jednej misji", który miałem przy TLAD.

 

Podsumowując- za msp bym tego nie kupił, ew. jeżeli nie grałeś w oba dodatki to od biedy można pograć jak się ma Epizody.

Odnośnik do komentarza

@patrykos360

 

Z całym szacunkiem ale nie słuchaj qb3k.

 

Obydwa dodatki są warte swojej ceny. Obydwa stawiam na równi z małym plusem dla TBoGT za Yusufa.

 

Nie za bardzo wiem co niby nie wypaliło w TBoGT, obydwa dodatki wciągają klimatem choć zupełnie odmiennym.

 

Nie pytaj, tylko kupuj :). Po za tym jak skończyłeś podstawkę i TLaD to TBoGT to obowiązek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem ale nie słuchaj qb3k.

Obydwa dodatki są warte swojej ceny. Obydwa stawiam na równi z małym plusem dla TBoGT za Yusufa.

Właśnie! Choć dla mnie większy plus to robienie potem misji na 100%, a nawet jak się nie uda to też każdej misji po kilka razy dla różnych osiągnięć. A gdy już skończyłem i miałem wrócić do TLaD to wcześniej przeszedłem TBoGT jeszcze raz na kolejnym nicku. Ponadto tryb online w TBoGT jeszcze zipie, nie to co w martwym TLaD.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...