Skocz do zawartości

The Ballad of Gay Tony


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele! Ale achiev "Bear Fight" jest hardcorowy... jakieś 2,5-3h straciłem żeby go zrobić :woot: Jest aż 6 rund, w każdej po 3 rywali, pierwsze dwie rundy to walka wręcz, od 3 rundy jeden koleś nie ma żadnego osprzętu, drugi ma kij bejsbolowy, a trzeci nóż... po wygranej rundzie odnawia nam się odrobina zdrowia, ale za wiele tego nie ma. Finałowa runda to 3 kolesi z nożami (oczywiście każdy osobno wychodzi). No mówię wam tyle nerwów na tym straciłem, ale w końcu znalazłem sposób i okazało się, że nie jest to aż takie trudne :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele! Ale achiev "Bear Fight" jest hardcorowy... jakieś 2,5-3h straciłem żeby go zrobić :woot: Jest aż 6 rund, w każdej po 3 rywali, pierwsze dwie rundy to walka wręcz, od 3 rundy jeden koleś nie ma żadnego osprzętu, drugi ma kij bejsbolowy, a trzeci nóż... po wygranej rundzie odnawia nam się odrobina zdrowia, ale za wiele tego nie ma. Finałowa runda to 3 kolesi z nożami (oczywiście każdy osobno wychodzi). No mówię wam tyle nerwów na tym straciłem, ale w końcu znalazłem sposób i okazało się, że nie jest to aż takie trudne :lol:

 

weź no napisz jak to zrobić, bo ja też się z tym męcze. O ile kij bejsbolowy można łatwo zabrać i do 5 rundy nie ma problemu, o tyle w finale są same noże - a ich nie da się odebrać :/

 

EDIT: a jednak da sie zabrac nóż. Achievement unlocked ;)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Łee to ja nie wiedziałem, że takie cuda są możliwe i całe 6 rund przeleciałem na jednym życiu, więc można rzecz, że jestem hardcorem :D

 

Ja dlatego się tyle męczyłem bo w ogóle nie wiedziałem, że kij czy nóż można odebrać przeciwnikowi, dopiero po długim czasie przypadkiem mi się udało odebrać bejsbola, ale potem nie umiałem tego powtórzyć, aż w końcu odkryłem, że wciskając A gdy przeciwnik nas atakuje to robimy unik i odbieramy dany przedmiot wtedy to już z górki, aczkolwiek w następnej rundzie trzeba na nowo sobie zdobyć ten kij/nóż. Jak już znalazłem sposób to finałową rundę przeszedłem za pierwszym razem chociaż miałem niemałe problemy z ostatnim typem. :)

Odnośnik do komentarza

Nie, chyba że kupisz Epizody w Liberty City, ponieważ w tej wersji są tylko kawałki z dodatków (kwestia licencji).

 

 

Ja już dobiłem do 100% i zaczynam masterowanie misji. Wyciągnięcie setki w niektórych z nich to niezły hardkor, ale znacznie przedłuża to zabawę z grą i daje sporo frajdy. No i można się cieszyć z najlepszego czasu na świecie, tak jak ja w "This ain't checkers" ^_^.

Odnośnik do komentarza

W końcu dziś odzyskałem konsolkę i pierwsze co oczywiście zrobiłem to zakupiłem dodatek. Na razie jestem dopiero po 2 misjach, ale już jestem very happy. Klimat powala, a intro początkowe poszerza uśmiech na gębie. Motyw z Niko i Johnnym.

 

Klub nocny; świetna sprawa a to dopiero początek zmian, których jest dosyć dużo.

 

Przeczucie i wpisy w temacie mi mówią że wymasterowanie wszystkich misji na 100 % to nie lada wyczyn.

Odnośnik do komentarza

ja nawet nie sprawdzalem, a gre juz skonczylem

w ogole to ja nie rozumiem po co oni zamykaja te kluby (w lost and damned tak samo zrobili)

 

no i nowa muze to ja tylko w multi uslyszalem, na tej ruskiej stacji leci juz tylko ona, totalnie poje,bany pomysl, jakby nie mogli zrobic do tego osobnej stacji zeby mozna bylo tylko ja posluchac tez w singlu, wez ich zrozum

 

a nitro po multi super, az chce sie scigac

 

//szkoda ze nie ma polskiej wersji, ale gta polska moze cos zdziala (fajny pomysl nawet):

http://gtapolska.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=2121

Odnośnik do komentarza

Bahama Mamma w ogóle była dostępna poza misją? chyba tylko w fabule była możliwość wejścia. kluby Toniego nadal działają więc mała strata.

 

skończyłem dzisiaj fabułę, kozacka. przydało się trochę kolorków i klubowej muzy. powiem vice city, lekki, ale zawsze. masterowanie misji na 100% chyba odpuszczę bo już same wymagane czasy mnie osłabiają, nie mówiąc już o headshotach etc. btw jak skutecznie wybić przeciwnikom broń podczas walki w klatce? i jeszcze jedno - ma ktoś music z obu dodatków?

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Zdobycie 100% zajęło mi 20 godzin, fabuła to pewnie połowa tego.

 

 

 

a nitro po multi super, az chce sie scigac

 

Taa, super z(pipi)any pomysł plus z(pipi)any model jazdy. Co za debil zmienił przegenialny model jazdy z podstawki i singli TLaD oraz TBoGT na rzecz tego szajsu? Nie ma to jak hamowanie z 300 km/h na odcinku 50 metrów :o. Przebolałbym to nitro, niech się dzieci cieszą, ale tak z(pipi)ać coś, co było prawie doskonałe? Jak wcisną takie (pipi) do V to ja mówię pas w ściganiu po multi.

 

szkoda ze nie ma polskiej wersji, ale gta polska moze cos zdziala (fajny pomysl nawet):

http://gtapolska.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=2121

 

Ekstra pomysł, tym bardziej, że R* nie toleruje tylko 2 rzeczy - a) wrzucania scenek z fabuły b) gejmpleju z włączoną muzyką.

 

 

 

Bahama Mamma w ogóle była dostępna poza misją? chyba tylko w fabule była możliwość wejścia. kluby Toniego nadal działają więc mała strata.

 

Bahama Mamas było otwarte niestety tylko podczas tej jednej misji. Baaardzo dziwne posunięcie ze strony Rockstar, tym bardziej, że o ile w TLaD to co się stało było raczej trwałe ;), tak w Balladzie...

O jejku, strzelanina w klubie, wielkie mi rzeczy.

 

 

jak skutecznie wybić przeciwnikom broń podczas walki w klatce?

 

Trzymaj przeciwnika na krótki dystans i kiedy widzisz, że chce Cię uderzyć, naciskasz A robiąc unik i zaraz potem B, by odebrać broń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...