Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

fajnie to wszystko wygląda, widać sporo pracy włożone. PPE i Eurogamer to w tej chwili najbardziej wyróżniające się serwisy o grach w Polsce.

 

Nie myśleliście o tym by wprowadzić jakieś skiny/kolory? Pomarańczowy jest ok, ale ppe w piątki z Vitą wyglądał fajnie :)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Jedna rada - w encyklopedii nie opisujcie niewydanych jeszcze gier w czasie przyszłym. Np. zamiast "Akcja gry będzie się rozgrywać" lepiej "Akcja rozgrywa się". Albo zamiast "Nowością będzie możliwość" lepiej "Nowością jest możliwość". Potem, po wydaniu danej gry, te encyklopedie będzie trzeba edytować. W taki sposób jak teraz, sami sobie dajecie masę zbędnej roboty. Jako że gier jest sporo, łatwo idzie się pogubić, co trzeba zedytować i w ten sposób niektóre encki gdzieś zaginą w akcji.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedna rada - w encyklopedii nie opisujcie niewydanych jeszcze gier w czasie przyszłym. Np. zamiast "Akcja gry będzie się rozgrywać" lepiej "Akcja rozgrywa się". Albo zamiast "Nowością będzie możliwość" lepiej "Nowością jest możliwość". Potem, po wydaniu danej gry, te encyklopedie będzie trzeba edytować. W taki sposób jak teraz, sami sobie dajecie masę zbędnej roboty. Jako że gier jest sporo, łatwo idzie się pogubić, co trzeba zedytować i w ten sposób niektóre encki gdzieś zaginą w akcji.

Dobra uwaga, ale ja bym się prędzej obawiał tego, że tak później zostanie na stałe, dlatego właśnie redaktorzy powinni zapobiegać tego typu sytuacjom.

Encyklopedia wymaga sprawdzenia. CTR jest dostępny na PS3 i PSP, a na PSX'a nie ma, podobnie z pierwszym Resident Evil. Ogólnie są braki :P

Błędów i braków jest prawdopodobnie znacznie więcej, sam znalazłem jeden dotyczący daty wydania w poszczególnych rejonach świata gry Dark Cloud, a sprawdzałem tylko ten tytuł. 

 

Dobrym pomysłem byłoby dodanie możliwości zgłaszania poprawek, nowych informacji itp. do encyklopedii gier przez użytkowników, później redaktorzy ewentualnie by je zatwierdzali.

Odnośnik do komentarza

Co do dat premier - niestety, na kilka dni przed startem portalu wykryto babol, który je resetował/podmieniał w pewnych przypadkach. Stąd w wielu miejscach mogą być z tyłka wzięte. Na pewno będzie to poprawiane i, oczywiście, będą dodawane nowe gry do ency, bo wiadomo, że wciąż ich sporo brakuje (nawet jeśli liczyć tylko te najistotniejsze).

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś możliwość wyświetlenia WSZYSTKICH ocen jakie rozdaliśmy grom, czy jesteśmy ograniczeni tylko do tych najlepszych? Jeśli się nie da, to może warto by było wprowadzić taką opcję.

 

Wnioskuje, że zaznaczając "Ukończyłem" dałeś też ocenę grze, więc tam możesz sprawdzić jak oceniałeś.

 

Tak btw to przydałoby się w sekcji "ukończyłem" jakieś sortowanie dać np. alfabetycznie

Odnośnik do komentarza

Tak jak w poprzedniej wersji PPE, w tej również pojawia się problem "rozwalającej się strony" po przekroczeniu pewnej liczby komentarzy. Wystarczy wejść w news dotyczący nowej wersji portalu by się o tym przekonać: http://www.ppe.pl/news-20345-ppe_2_0___startujemy_.html. Komentarzy na samym dole już nie da się nawet przeczytać normalnymi metodami, może dobrym rozwiązaniem byłoby dzielenie komentarzy na strony po osiągnięciu odpowiedniej ich liczby, tak aby uniknąć tego typu przypadków.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...