Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Bzduras, ale czego Ty oczekujesz od newsów? Że każdy będzie poematem? PPE ma takie podejście do tematu i tyle. Raczej krótkie newsy bazujące na tym, co się w świecie dzieje. Dorzuć do tego wymogi SEO i robią się nieco generyczne treści. 

 

A gadanie 1,5 roku po tekście od AdBlocku jest już po prostu nudne. Raz wystosowaliśmy apel i tyle - kto uznał za stosowane to zmienił podejście (a część zmieniła, bo widzę po statsach), kto nie uznał, to nic się dla niego nie zmieniło. Ani nikogo nie torpedujemy alertami o AdBlocku, ani niczego nie blokujemy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał:

Bzduras, ale czego Ty oczekujesz od newsów? Że każdy będzie poematem?

Nie, wystarczy, że będą w miarę rzetelne i napisane po ludzku. Podpisałbyś się pod słowami: "tak, uważam, że redaktor Wojtek pisze właśnie takie newsy - rzetelne, informatywne, nie wprowadzające czytelnika w błąd clickbaitami i ma dobry warsztat pisarski"?  Bardzo wątpię.

Odnośnik do komentarza

Pewnie pod takim sformułowaniem bym się nie podpisał, ale jest to sformułowanie nie fair z prostego powodu - zakładasz tak albo nie. Wojtek w lutym napisał 300 newsów, w marcu już ze 330 i chcesz mi powiedzieć, że każdy z nich narusza wspomniane przez Ciebie zasady? Jasne, zdarzy się błąd, zdarzy się nieskładne zdanie, nie przeczę, że i clickbait wpadnie, ale ile takich newsów znajdziesz z tych 300? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:

Wojtek w lutym napisał 300 newsów, w marcu już ze 330 i chcesz mi powiedzieć, że każdy z nich narusza wspomniane przez Ciebie zasady? Jasne, zdarzy się błąd, zdarzy się nieskładne zdanie, nie przeczę, że i clickbait wpadnie, ale ile takich newsów znajdziesz z tych 300

Challenge accepted, jutro siądę i policzę sobie dokładnie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Challenge accepted, jutro siądę i policzę sobie dokładnie.

Nie, wymiękam - przeczytałem 20 newsów, zrobiłem sobie notesik żeby się nie pomylić w liczeniu i nie dam rady, za bardzo szanuję swoje szare komórki żeby je tak katować. @Perez, więcej nie napiszę nic o WG, wspaniały człowiek i wspaniałe materiały.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, aux napisał:

@Perez Czy jutro jest 10 lecie PPE?

 

Oficjalnie 31 marca https://www.ppe.pl/news/357/witajcie-na-portalu-psx-extreme.html

 

52 minuty temu, Bzduras napisał:

Nie, wymiękam - przeczytałem 20 newsów, zrobiłem sobie notesik żeby się nie pomylić w liczeniu i nie dam rady, za bardzo szanuję swoje szare komórki żeby je tak katować. @Perez, więcej nie napiszę nic o WG, wspaniały człowiek i wspaniałe materiały.

 

Bzduras, nie bądź łajza :P. Akurat taki koment to takie trochę "oj, oj, jaka tragedia, wszystko się wal, nie mogę na to patrzeć". Ja absolutnie nie bronię, bo wiem, że się zdarzają różne rzeczy, z którymi osobiście nie do końca się zgadzam, no ale masz 10 ostatnich newsów - żadnego wybierania, po prostu 10 ostatnich newsów Wojtka:

 

#1.    3 gry za darmo! World War Z na liście bezpłatnych produkcji
#2.    Xbox Series X bez tajemnic. Microsoft Polska podsumowuje informacje i przedstawia konkrety
#3.    AMD potwierdza kradzież danych – w tym szczegółów Xboksa Series X. Hakerka chce 100 mln dolarów za dane
#4.    PS5 niczym Netflix. Szczegóły systemu PlayStation 5 ujawnione przez Jasona Schreiera
#5.    PS Plus na kwiecień wyciekło. Kapitalne gry szykowane przez Sony! 
#6.    Minecraft: Dungeons spełni marzenia młodych fanów Diablo. Gameplay z nowej gry Microsoftu    
#7.    Horizon Zero Dawn 2 zostanie poprzedzony historią Talanahy. Twórcy z Guerrilla Games pracują nad opowieścią
#8.    Twórcy Call of Duty nie podejmują kluczowych decyzji dotyczących rozgrywki. Michael Condrey zdradza tajemnice    
#9.    Twórcy The Last of Us i Uncharted zachęcają do pozostania w domach. Naughty Dog przyłącza się do akcji
#10.    Gry na PS4 za 1 zł przy zakupie PlayStation 4. Znane produkcje w ofercie

 

Przejrzałem pobieżnie i czy tu jest taka drama?

Odnośnik do komentarza

Perez 

2 hours ago, grzybiarz said:

                 Co? 900 złotych zarobił z samych niusów ??? :)

 

W przyszłym tygodniu będzie miał 5 o GTA. 

 

1 wyjdzie niebawem 

2 wyjdzie za 11 lat

3 wyjdzie szybciej niż za 11 lat, ale później niż niebawem 

4 gta bije rekord

5 gta może będzie w Ameryce a może w Świdniku 

 

Nie wyłączymy adblocka i będziemy to powtarzać bo jest wolność słowa. 

Skoro Grucha może być rwtarsem to i my możemy. Co on lepszy niby? A taki wafel 

Odnośnik do komentarza

A ktoś Ci każe wyłączać AdBlocka? Rób co chcesz. Nawet jak się pojawił ten JEDEN tekst, te 1,5 ROKU TEMU to była zwykła prośba. Ktoś mógł uznać, że "OK, w sumie może jest pudelkowo, może w komentach śmiechowo, ale wchodzę tu codziennie, niech mają te reklamy", a inny uznał "oj nie, jak tak mogą, przecież musi być nie wiem co". 

 

Przykład z GTA to jest ślepa uliczka. To jest marka, która grzeje wszystkich, więc portal newsowo-rozrywkowy o tym pisze. Mam wrażenie, że oczekujecie od PPE bycia PAP-em, gdzie pojawią się tylko zweryfikowane informacje. Piszemy o plotkach, przeciekach itd. Ot, dobry przykład Horizona - jak pisaliśmy o tym, że wyjdzie na PC, to też było "PPE pudelek, co za gównonewsy" itp., ale jak info potwierdzili to nagle śpiewka inna. Już nawet nie chcę przytaczać dziesiątek newsów np. o ofercie PS+, która gdzieś tam wyciekła i po 2 dniach była potwierdzona. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam w sumie jestem po browarku, ale Ty Perez chyba tez. Nie idź droga Smuglera z CDA, który się denerwował i odpisywał na każdy post.

Wszyscy tu się śmiali z niusow za 3 złote, ja do tego nawiązałem i mi - gościowi który zbiera pismo (z przerwami od 1999) oberwało się rykoszetem :(  a w 2011 zrobiłem nawet filmik o pierwszych stu numerach PE :( 

Odnośnik do komentarza

A o click baicie, chyba już usuniętym, od Pani Izabeli o PS Plus z tego miesiąca coś powiesz? 

 

Mam na myśli ten gdzie konstruuje newsa tak by celowo wprowadzić w błąd że Sony potwierdziło ten wyciek z Dirtem 

 

Ed a no tak i newsy z 3 zł. Kołchoz sobie w Białorusi załóżcie, będzie taniej. A jeszcze taniej dzieci z Afryki, za jabłko i kiełbasę napiszą o gta 

Edytowane przez Tarantino
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grzybiarz napisał:

Ja tam w sumie jestem po browarku, ale Ty Perez chyba tez. Nie idź droga Smuglera z CDA, który się denerwował i odpisywał na każdy post.

Wszyscy tu się śmiali z niusow za 3 złote, ja do tego nawiązałem i mi - gościowi który zbiera pismo (z przerwami od 1999) oberwało się rykoszetem :(  a w 2011 zrobiłem nawet filmik o pierwszych stu numerach PE :( 

 

grzybiarz, stary, nie odpisuję na każdy post, ot tak dzisiaj trafiłem i odpisałem. Daleko mi do denerwowania się, ale też czasami warto po prostu dopytać o co biega. 

 

5 minut temu, Tarantino napisał:

A o click baicie, chyba już usuniętym, od Pani Izabeli o PS Plus z tego miesiąca coś powiesz? 

 

Mam na myśli ten gdzie konstruuje newsa tak by celowo wprowadzić w błąd że Sony potwierdziło ten wyciek z Dirtem 

 

Ed a no tak i newsy z 3 zł. Kołchoz sobie w Białorusi załóżcie, będzie taniej. A jeszcze taniej dzieci z Afryki, za jabłko i kiełbasę napiszą o gta 

 

Nic nie powiem, nie kojarzę tego newsa, zupełnie szczerze mówię.

Odnośnik do komentarza

Ale nie wchodźcie na Pereza, bo chłop i tak wiele spraw ogarnia i trudno oczekiwać, by prowadził jeszcze kontrolę jakości njusów na PPE - niech odpowiedzialność za to biorą poszczególni autorzy. Możemy sobie tutaj podyskutować w swojskim gronie, ale nie oczekujcie, że Perez przestanie bronić PPE i Wojtka.

21 minut temu, Perez napisał:

Mam wrażenie, że oczekujecie od PPE bycia PAP-em, gdzie pojawią się tylko zweryfikowane informacje.

Po prostu byśmy chcieli aby jakość szła przed ilością, bo coraz trudniej o taki wiarygodny i regularny serwis. Takie pobożne życzenia, chociaż zdajemy sobie chyba sprawę, że obecnie właśnie ilość kosztem jakości ma większe prawo bytu.

Pozostaje nam pośmiać się czasami z Wojtka i ekipy, a potem utopić smutki w beznadziei.

Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Kmiot said:

Ale nie wchodźcie na Pereza, bo chłop i tak wiele spraw ogarnia i trudno oczekiwać, by prowadził jeszcze kontrolę jakości njusów na PPE - niech odpowiedzialność za to biorą poszczególni autorzy. Możemy sobie tutaj podyskutować w swojskim gronie, ale nie oczekujcie, że Perez przestanie bronić PPE i Wojtka.

Po prostu byśmy chcieli aby jakość szła przed ilością, bo coraz trudniej o taki wiarygodny i regularny serwis. Takie pobożne życzenia, chociaż zdajemy sobie chyba sprawę, że obecnie właśnie ilość kosztem jakości ma większe prawo bytu.

Pozostaje nam pośmiać się czasami z Wojtka i ekipy, a potem utopić smutki w beznadziei.

Sam odpisuje, nikt od niego tego nie wymagał. 

 

Ppe jest raczyskiem, obsmiewac to ustrojstwo to jak posadzić drzewo, wpłacić na schronikso czy zagłosować przeciw pisowni. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...