Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
9 hours ago, LukeSpidey said:

Ten koleś już tyle miał wpadek, że ja bym się na jego miejscu wycofał z "branży" i przeszedł na emeryturę. (pipi)a, przecież to nie są chochliki tylko koorva za(pipi)iste byki. :dunno:

no ale amatorszczyzna w PE jest bodaj od czasow przejęcia sterów przez Butchera. Kaciki (najbardziej nie moge odzalowac sekcji RPG) poszły do pieca a do pracy wzięto typow ktorzy gry traktuja jak wizyta w taniej knajpie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

https://www.ppe.pl/publicystyka/9818/top-20-ranking-najlepsze-seriale-sensacyjne.html

O jakie złoto, polecam, dawno się tak nie ubawiłem. Ozark i Dexter lepsze niż The Wire, Sherlock lepszy niż The Sopranos :obama: :shieeet:

Co te typy tam ćpają 

Cytat

Serial świetnie pokazuje, z czym wiąże się próba rozbicia podziemnego gangu. To niezwykle ciężkie zadanie, zwłaszcza gdy podejmują się go zaledwie dwie osoby.

 

To o The Wire. Typ nawet nie wie o czym pisze :notbad:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, dee napisał:

https://www.ppe.pl/publicystyka/9818/top-20-ranking-najlepsze-seriale-sensacyjne.html

O jakie złoto, polecam, dawno się tak nie ubawiłem. Ozark i Dexter lepsze niż The Wire, Sherlock lepszy niż The Sopranos :obama: :shieeet:

Co te typy tam ćpają 

 

To o The Wire. Typ nawet nie wie o czym pisze :notbad:

xddd

No ale wiadomo - liczą się wyświetlenia i komenty, a im bardziej kontrowersyjnie/śmiesznie, tym lepiej. Biorąc pod uwagę różnice gustów bezsensem jest tworzenie takiej listy, bo każdy ma inną, chyba że jesteś wyjątkowym autorytetem w dziedzinie. Kajetan Węsierski nim nie jest, więc cel jej publikacji jest wiadomy. Nie wierzę, że ktokolwiek mógł się pod tą listą imieniem oraz nazwiskiem i zakładam, że Kajetan Węsierski nawet nie istnieje.

A jeśli istnieje, to mam pytanie:

Po co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...