Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Nope. PPE zostało u starego wydawcy, a Forumek razem z PE jest u nowego. Część ekipy tworzącej zawartość jest wspólna.

 

W dniu 15.11.2020 o 23:21, Ludwes napisał:

rozwala mnie nazwa tego tematu

Taka była pierwotna nazwa jak ppe ruszyło, kiedy chyba nie było takiego spamu newsami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2020 o 18:18, Square napisał:

Nope. PPE zostało u starego wydawcy, a Forumek razem z PE jest u nowego. Część ekipy tworzącej zawartość jest wspólna.

Stary wydawca (Advertigo) też się już pozbył portalu. W kwietniu tego roku za ponad 2 miliony złotych, kupiła go spółka z pomorza (Online Venture)

 

https://www.press.pl/tresc/61180,portal-graczy-ppe_pl-sprzedany-za-2-mln-zl

 

W dniu 20.11.2020 o 18:18, Square napisał:

Taka była pierwotna nazwa jak ppe ruszyło, kiedy chyba nie było takiego spamu newsami.

PPE - Portal Psx Extreme

 

Tak się nazywał portal od samego początku, zostało to zmienione jakiś czas temu po coraz częstszych narzekaniach społeczności na newsy niezwiązane z grami (filmy, netflixy, smartfony, nekrologi, itd).

 

Fun Fact - Odkąd PPE przebranżowiło się z portalu growego na mydło i powidło pod SEO, ruch miesięczny oraz liczba unikalnych użytkowników eksplodowała do tego stopnia, iż redaktor naczelny serwisu stwierdził, że była to najlepsza decyzja w historii strony.

 

...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

5 minut temu, Square napisał:

Ja się odnosiłem do nazwy tego tematu, nie portalu.

Co do zmiany wydawcy to nawet nie wiedziałem, bo po prostu nie korzystam.

Taka ciekawostka.

 

Ja kiedyś korzystałem każdego dnia od momentu startu w 2010 roku, ale w ostatnich kilku latach poziom newsów spadł na tyle, że mi się odechciało. Wojenki toksycznego fanbojstwa w komentarzach też swoje zrobiły.

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie lubię raz na jakiś czas wejść i zobaczyć co tam głupiego wymyślą.

To rozbijanie jakiegoś wywiadu na kilkadziesiąt "newsów".

Rankingi beznesowne (top 15 filmów akcji)...

Ale znam kilka osób, które z tego korzystają.

I są to osoby, które ogólnie mają mało czasu i grają średnio 2h na tydzień pewnie a PS5 nabędą jak wyjdzie PS6.

Odnośnik do komentarza

Podajcie jakiś fajny, lepszy portal niż ppe. Wchodzę tam z przyzwyczajenia po newsy ale nie mogę z tego, że jak jest jakiś news w temacie, klikam i oprócz 5 reklam to jeszcze jest ściana bezsensownego tekstu i dopiero na końcu gdzieś te info z tematu, najczęściej i tak clickbaitowe :(

 

Co czytacie alternatywnie? Polygamie? Też już chyba zeszła na psy, Eurogamer?

Odnośnik do komentarza

ja zacząłem częściej zaglądać na:

konsolowe.info

planetagracza.pl

 

też coraz gorzej mi się czyta news przykładowo o aktualizacji systemu rozwleczony na 10 zdań, takie pisanie o dupie maryny oczywiste oczywistości.

No i styl dziennikarstwa na tych dwóch stronach wyżej to przepaść wzg ppe niestety :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2020 o 10:10, Fanek napisał:

planetagracza.pl

 

 

Ta stronka wydaje się być zajebistą alternatywą Eurogamer. No nie powiem, dobrze się to ogląda i czyta, ładnie posegregowane niusy, publicystyki, będę teraz tam stałym bywalcem, czytając nowe wieści ze świata gier. Te konsolowe info, to trochę takie opóźnione w wiadomościach, patrząc po datach dodawania nowych wieści.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...