Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość donsterydo

 

Jeżeli chodzi o stronę techniczną to mnie zmiażdżyli O_o

 

Pokazują wszystko na X360, tak samo jak wcześniej demo to przynajmniej wiemy, że z konsolową wersją musi im iść całkiem dobrze.

 

Tylko żeby nie było numeru, że takie ficzery będą kosztem 20FPS :P

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

dokładnie, na Eurogamerze ludzie którzy grali w C2 na x360 mówią o najładniejszej grze na konsolach i o tym że pomiędzy najładniejszymi obecnie grami a C2 jest niezła różnica :) Co do samej gry to zobaczymy jak będzie ale o stronę techniczną nie ma co się martwić.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście chciałbym żeby licencja na ten engine Cryteka została kupiona przez kilka firm (Bethesda chociaż ona ma teraz potężne zaplecze softwarowe w postaci ID i założę się, że kolejne TESy i Fallouty będą na IDTech5). Dzięki temu może za jakiś czas zagralibyśmy w jakiegoś sensownego FPSa lub RPGa. Mogę się założyć, że C2 będzie takim samym pokazem technologii jak jedynka i niczym więcej niestety. Uściślijmy - Crysis był przepiękny ale fabularnie i gameplayowo (Tak Ural gameplayowo również - nie wiem co fantastycznego widziałęś w drugiej połowie gry po wizycie na statku obcych) "trochę" kulał.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Te filmiki są zrobione na ultra mega PC, odpalone w okienku debug CryEngine3, nie jest to runtime na X360, zobaczcie sami.

Runtime X360 wygląda zupełnie inaczej i nie ma możliwości odpalenia go na PC ( jak tu ) tylko i wyłącznie na konsoli XDK połączonej z SDK, co nie zmienia faktu, że są już ludzie co mają na swoich sidecar ( DVD-Emulator ) wersję debug i twierdzą że gra wygląda bosko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...