Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

[inSaNe] identyczne mam zdanie o tej grze. Teren jest rozległy i niby można kombinować np zrzucając samochód na przeciwników, tylko po co, kiedy z niewidzialnością zrobi się to znacznie szybciej i tak w sumie przez całą grę. Dlatego mnie w pewnym momencie znużył Crysis 2 na tyle, że grałem tylko dla oprawy i chciałem zobaczyć kolejne fragmenty zniszczonego miasta.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Klimat NY fajny, grafika daje dobrze po galach ale gra IMO bez duszy i wlasnego charakteru.

 

O to to. Gram teraz znowu W Reach i fun plynacy z Halo jest nieporownywalnie lepszy od tego z Crysisa.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
O to to. Gram teraz znowu W Reach i fun plynacy z Halo jest nieporownywalnie lepszy od tego z Crysisa.

Hehe jak już tak bezsensownie porównywać to fun płynący z Bulletstorma jest nieporównywalnie lepszy od tego z Crysisa i Halo ; ]

Odnośnik do komentarza

Oj tam pierdolicie. Bawić się grą nie umiecie czy co?:P Swoboda pomykania przez grę to dla nie których zbyt nudne zajęcie. Lepiej siedzieć z popcornem i piwem w ręku, oglądając festiwal skryptów - do tego zapierdalać wąskim korytarzem, co by się zbytnio nie nudzić.:lol:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To zależy co masz na myśli mówiąc o schematach. Że nie widzialność jest schematyczna, że pancerz, że coś tam? A czy ktoś wam każe go używać? Co takiego porywającego robisz w wielu innych fpsach prócz gnania przed siebie z palcem na spuście? Każda sekwencja w C2 będzie schematyczna jeśli ją sobie taką uczynisz. Nie jest to gra dla wszystkich. Jeśli chcesz czerpać fun, musisz chcieć się bawić. Nie ma tu prawie w ogóle prowadzenia za rączkę. Dostajesz lokacje zaprojektowane jak mapy do multi, obsadzone wrogami i bawisz się - grasz na własnych zasadach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Wczoraj ukończyłem singla. Otwarte tereny i swoboda ich przejścia wcale nie mnie nie nudziły, jak większość z hejterów tutaj, lecz bardzo wciągnęły w grę i dalsze kombinowanie. Grafika i całkiem dobry polski dubbing bardzo rekompensują ogólnie słabą fabułę. Jestem mile zaskoczony.:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Gość DonSterydo

Kupiłem dzisiaj grę i pierwsze wrażenia są bardzo negatywne. Przeciwnicy o IQ ameby, ale widzą nas z odległości kilometra gdzie my po zoomie ich ledwo dostrzegamy, a do tego w niektórych miejscach się chyba respawnują.

 

No i mapa jest (pipi)owa, zlewa się z jasnym otoczeniem i (pipi) na niej widać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dorzucam nagminne błędy z przeciwnikami teleportującymi się na murki, strzelanie przez ściany i betonowe zapory, błędy z mapą kiedy puste pojazdy na krawędzi pokazuje jako zagrożenie, no i czasem czuć, że chodzi poniżej 30 FPS.

 

Fajnie się strzela, ale "statycznie" ładna grafika to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ok, skoro już kontynuujemy temat - dopiero grę zakupiłem - czy poziom najtrudniejszy w grze jest naprawdę trudny? ;)

Gram obecnie na normalu aby 'nabić' postać - w jakie elementy kostiumu najlepiej inwestować?

 

Nie, nie jest trudny. Śmiało możesz zacząć grać na najwyższym poziomie od początku. Będziesz musiał się jedynie więcej skradać po niewidoku :D.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jak wygląda frekwencja multi na dzień dzisiejszy , mocno są oblegane serwery ? Bo obok BF i Gow to jedyne multi, które naprawdę wciąga. Stęskniłem się i chcę wziąć ponownie

Ostatnio grałem - nie było żadnych problemów ze znalezieniem meczy. Może nie wyszukuje błyskawicznie jak kiedyś ale problemu nie ma

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.