Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa Pier17 się nazywa, nie mam pojęcia jak tam się dostać.

 

http://attackofthefanboy.com/news/crysis-2-demo-map-slips-rotation/

 

łosz (pipi)a :blink:

 

GOW 3 nie będzie wiele ładniejsze od Bulleta

 

Wejdź w temat o Gearsach, ostatnio Keymaker wrzucił filmik gdzie widać urywki gameplayu, już teraz widać że będzie wyglądać to sporo lepiej.

 

Tylko teraz pojawia się pytanie. Czy:

a)ludzie z Crytek użyli jakichś supermagicznych sztuczek i są naprawdę tak genialni, że wycisnęli tyle z current-genów

b)tę moc można było jeszcze spokojnie wykorzystać, tyle że... no właśnie- co?

 

Myślę że jest to wynik kombinacji obu czynników.

 

Pamiętajcie jeszcze o Battlefieldzie 3, on również ma mieć nowy engine (frostbite 2.0) i już w kuluarach ludzie którzy go widzieli mówią że jest rewelacyjny, więc może jeszcze jeden kozak graficzny dojść.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

dziś pograłem jeszcze trochę i grafika na naprawdę zachwyca, najładniejszy konsolowy fpp, silnik jest konkretny, ciekawy jestem co pokażą w Codname Kingdoms który jest robiony tylko pod x360 i maksymalnie dopieszczany :D

Odnośnik do komentarza

dosc dlugo pogralem w demko nic mi sie nie wieszalo i zero lagow,

 

grafika naprawde daje rade, mapka troche mala ale ogolnie spoko co do samej rozgrywki to jest dobrze ale bez jakis rewelacji, wkurza mnie troche kamuflaz bo mam obawy ze pojawia sie jakies perki ze nie wiadomo ile to bedzie trwalo :P

chcialbym zeby wypuscili demko singla bo bardziej mnie interesuje ;)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, mam pytanie bo przejrzałem ostatnie 4 strony tego tematu i nikt nic o tym (chyba) nie pisał.

 

Czy demo w multi jest jakoś ograniczone czasowo? W stylu że można grać tylko x czasu a potem koniec (coś jak demo battlefield 1943) albo że zapowiedzieli jakąś datę kiedy wyłączą serwery dema?

Odnośnik do komentarza

Dziś dałem sobie kolejną szansę..Odpaliłem demko i tak jakoś dziwnie lecz, nie czułem tego mega opóźnienia w ruchach.Może to było w 1szy dzień spowodowane.Pograłem dłużej i ta gra naprawdę zaczęła wciągać, pewnie dlatego że w końcu mogłem sobie broń oraz perki dobrać a także zgrać się ze swoimi.

Odnośnik do komentarza

Co do modifikacji to tak już przez parę lat będzie.MW zaewulował tworzenie perek w FPS-ch, tak jak to Super Street Fighter powerki w bijatykach, więc wprawdzie nie ma się czego czepiać ;).

No także dobrze z tymi medalionami to wykombinowali lecz, jest perka która za Ciebie zbiera te medaliony.

Ogólnie perki są także bardzo spoko przemyślane...

Odnośnik do komentarza

Dziś dałem sobie kolejną szansę..Odpaliłem demko i tak jakoś dziwnie lecz, nie czułem tego mega opóźnienia w ruchach.Może to było w 1szy dzień spowodowane.Pograłem dłużej i ta gra naprawdę zaczęła wciągać, pewnie dlatego że w końcu mogłem sobie broń oraz perki dobrać a także zgrać się ze swoimi.

 

Ponownie spróbowałem i po ost. lagach jest zdecydowanie lepiej.Nie wiązałem jakichkolwiek z nią nadziei a demo wciągnęło jak cholera i już powedrowała na listę zakupów, mam tylko nadzieje że poprawią animacje bo jak na razie jest tragiczna.Szykuję się Nam niezły hit

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem i jest bardzo dobrze ; tylko mam nadzieję że (przynajmniej) w kampani nie wszystkie etapy

będą miały tak stechnicyzowany/urbanistyczny design/lokacje jakie ma mapka z dema .

Jedna sprawa jest do znacznej poprawki - opóźnienie przy podskoku

i meele , od naciśnięcia do efektu mija z 1 sekunda - grubo za dużo .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.