Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz mnie tylko irytuje: mam wrazenie, ze jest opoznienie w sterowaniu, wprawdzie nie az tak wielkie jak w Killzone 2 ale jednak jest (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Wczoraj skonczylem Crysisa jedynke, teraz cisne Warheada i roznica jest (obie gry maja obsluge pada od 360tki).

Odnośnik do komentarza

Sciaga mi sie demo. Pytanie dla ludzi, ktorzy grali juz - ladniejsze od KZ2, moze smialo konkurowac z KZ3?

 

Mam, bardzo ladnie to wyglada jak na multi, ciekawe jak zaprezentuje sie singiel. Gra sie bardzo ok, ale jak wspomnial Ins, sterowanie ejst nieco ociezale.

 

Moze ustawimy sie na ktoras godzine, bo z randomami slabo sie gra.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie tylko irytuje: mam wrazenie, ze jest opoznienie w sterowaniu, wprawdzie nie az tak wielkie jak w Killzone 2 ale jednak jest (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Wczoraj skonczylem Crysisa jedynke, teraz cisne Warheada i roznica jest (obie gry maja obsluge pada od 360tki).

 

Różnica w czym ? Jak w grafice to na kogo korzyść (C1 na PC czy C2 na XO?). bo sądzę, że pewno grałeś na max detalach.

Odnośnik do komentarza

Na YT jest już parę filmików z tego demka - trzeba tylko wyniki wyszukiwania przesortować po dacie dodania filmu bo domyślnie ich nie pokazuje (niektóre mają po 1 wyświetleniu więc wyszukiwarka uznaje je za zbyt mało popularne). Grafika prezentuje się całkiem przyjemnie, ale ze względu na niewystarczającą jakość filmików jak i inny krajobraz niż w Crysis 1 czy Killzone 2 trudno o jakieś porównania :-)

Odnośnik do komentarza

Mnie się to multi nie podoba, tak samo jak i w Crysis na PC. Inspirowany CoDem ale na pewno nie tak samo miodny. Wiadro pestek potrzebnych do zabicia typa od razu odpycha, tak samo jak i stado cwaniaków z włączoną niewidzialnością.

 

A grafika to na pewno czołówka. Strasznie mi się podoba ten taki blur jakby przy poruszaniu, mocno filmowo to wygląda. Czy jest to masakrator graficzny jak Killzone 2/3 ciężko stwierdzić, raz że nie widziałem KZ na swoim telewizorze, dwa że ta mapa multi w Crysis 2 jest jakoś mało reprezentatywna.

 

Szkoda że to nie demo singla, ale może jeszcze będzie takie? Skoro multi robiło jakieś Free Radical (nie wiem co to), to single bezpośrednio do Cryteka będzie na bank jeszcze ładniejszy.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem oczarowany. Mapa jest kapitalna. Architektura tej mapki leje na ryło nie jeden level kampani single, a to przecież multi. Graficznie dostałem kopa w ryj. Nie spodziewałem się, że gra na Xbox'a może tak wyglądać. A jednak. Dodajmy, że to multiplatforma. Wszelkie efekty cząstkowe, różne faktury, oświetlenie. Absolutne mistrzowsko. Zagrałem 3 meczyki w jednym teamie, chłopaki mieli słabe łącza, tylko ja miałem zielone połączenie. Gra się miodzio, tylko opóźnienia były. Mam nadzieję, że to wina tych chłopków, albo, że to poprawią. fun jest nieziemski, można fajnie kombinować. Jednak grafika to jest najmocniejszy punkt programu

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie po za ładnym menu i grafą gra kompletnie mi nie przypadła.

Ociężałe sterowanie, ma się wrażenie że jeździ się czołgiem oraz te mega łokcie które zabiją nawet nie waląc w plecy jednym uderzeniem oraz najgorsze paranoja to że gra potrafi wieszać konsole tak jak wspomniała Szalona Małpka.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...