Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jeden nieprzyjemny moment, przy walce z bosem na koncu 11 chapteru. 3 razy, kiedy do niego podszedłem, przez około 4-5 sekund miałem pokaz slajdów. Pierwszy raz miałem dropa. Moze to byc wina tego, że konsola chodziła 3 godzine i naprawde byla dosc rozgrzana?

powiem tak: ani razu pokaz slajdów mi się nie zdażył, oczywiści dsadki tak ale nie nagminnie.

myśle że nie ma to wziązku z konsolą.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem poziom z Weteran na Żołnierz i już mi się kampania podoba :D Denerwowało mnie to, że wbiega przeciwnik na drugim końcu mapy i od razu wie gdzie jestem i z precyzją chirurga wali z 500m w moja głowę. A tak ogólnie, to fajnie można kombinować w zależności od sytuacji, a grafa w niektórych momentach (szczególnie na małych przestrzeniach) wywołuje efekt "ja pie*dolę...:)". I mimo, że potrafiłem przez GoW 3 i U2 przebiec bez zatrzymywania zbędnego, to tutaj czasami zwalniam i "liżę ściany" xD

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Graficznie Crysis 2 mnie cały czas masakruje. Oświetlenie, tekstury, animacja postaci. Crytek tak dopracował grę, że głowa boli. Fakt, czasem trafił się bug, gdy ciało zastrzelonego żołnierza z nieznanych przyczyn lewitowało jakieś 30 cm nad ziemią. Jednak nie da się zrobić gry pozbawionej błędów. Choć to tylko jedyny taki błąd jaki tutaj dostrzegłem.

 

Strona dźwiękowa cały czas przyprawia mnie o dreszcze. Ciekawi mnie tylko jak Crysis 2 działa w 3D. Sądzę, że developer nie zmarnował czasu na wdrażaniu tej technologii do gry...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy zmiana rozdzielczosci w konsoli na 720 z 1080p przyniesie jakis rezultat w plynnosci gry ?? bo dzisiaj zrobilem takie doswiadczenie i mialem wrazenie ze jest troche lepiej, ale to moze byc tylko moje dziwne odczucie i chce spytac kogos kto robil juz takie doswiadczenie na roznych mapach. z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam rami.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi powiedziec czemu przeciwnicy widzą mnie przez ściany lub z 500 metrów? Troszkę bullshit jak dla mnie-nie ma cloaka, nie ma skradania.

Dla mnie tez to jest bullshit. To w jakich warunkach i z jakich odleglosci AI jest w stanie nas dostrzec jest przegiete. Calkowita odwrotnosc tego gdzie w wiekszosci gier przeciwnicy sa glupi i nie widza nas stojacych metr od siebie, tak tutaj widza z polowy kilometra oddajac perfekcyjne strzaly. Sztuczne podniesienie poziomu trudnosci.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy zmiana rozdzielczosci w konsoli na 720 z 1080p przyniesie jakis rezultat w plynnosci gry ?? bo dzisiaj zrobilem takie doswiadczenie i mialem wrazenie ze jest troche lepiej, ale to moze byc tylko moje dziwne odczucie i chce spytac kogos kto robil juz takie doswiadczenie na roznych mapach. z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam rami.

 

W demie u mnie byla poprawa gdy zmienilem na 720p, ale tylko w ostrosci obrazu.

 

Tak swoja droga jezeli chodzi o fulla to nie wiem jak jest na PS3, ale na 360tce jak ustawiam 1080p to mam tak jakby taki ziarnisty filtr w 8 rozdziale. Dopiero teraz to zauwazylem, przy "dziennych" lokacjach nie widzialem tego dziwnego efektu. Gdy zmieniam ustawienia na 720p obraz zyleta.

 

EDIT: Dobra ja juz sam nie wiem o co chodzi. Teraz nie mam juz w ogole tego "ziarna" na zadnym ustawieniu. Dodam tylko, ze nie przeszedlem nigdzie dalej tylko siedze na tym samym checkpoincie. Pewnie jakis dziwny glitch sie zalaczal czy cos.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Gram w fulla i obraz jest prawie tak samo rozmazany jak w demie, nie widać przeciwnika który stoi kilkanaście metrów od nas, już nie mówiąc o LOD, bo też jest tragiczny. Nie wiem jak można napisać ze to wygląda lepiej od k3 <_<

Poza tym dochodzi słabe AI(chyba jeszcze gorsze niż w COD) i bugi(w pierwszym levelu zablokowałem się pomiędzy kontenerami :verymad: ), mam nadzieje że później jest lepiej bo początek jest słaby.

Odnośnik do komentarza

Gram w fulla i obraz jest prawie tak samo rozmazany jak w demie, nie widać przeciwnika który stoi kilkanaście metrów od nas

 

Na jakim sprzęcie grasz? Ja na swoim tv cisne w 1080p i gra wygląda kozacko.

Ad bugów to się zgodzę, raz utknąłem plus kilka raz widziałem jak przeciwnicy lewitują 20cm nad ziemią z wyprostowanymi rękami(jakby ktoś ich wyciął z 3d maxa czy innego programu graficznego).

Odnośnik do komentarza

Crysis 2 to taki "korytarzowy FPS" czy są elementy free-roam ? Bo chciałem kupić ale jeżeli te supermoce mają się ograniczać do używania na wytyczonych ścieżkach to ja pasuje.

Gra jest liniowa i nie można iść gdzie się chce, ale poszczególne miejscówki są dość rozbudowane, dzięki czemu wrogów można podejść z różnych stron, zajść od tyłu(np. przy pomocy kanałów), albo kompletnie ich ominąć. Ja grając nie czuje się w ogóle ograniczany, czasami wręcz wydaje się jakbym grał we free-roama.

Odnośnik do komentarza

Z każdą godziną multi coraz bardziej mi się podoba. Lagów jeszcze nie doświadczyłem, 23-38 fps nie przeszkadza mi specjalnie i czasami jak spadnie w okolice 20 (tak szacuje) to wtedy widać to mocniej dopiero. Ale zabawa przednia :) Czasami ułamki sekund decydują czy zdąży się włączyć pancerz i gdzieś schować albo wyskoczyć na rambo i strzelać do przeciwnika :D Przed chwilą skończyłem grać i dużo naszych dzisiaj spotkałem. W pewnym momencie graliśmy 3 na 3 i sami Polacy :D Nic a nic nie żałuję, że wymieniłem Killzone 3 na Crysis 2. Radzę tym co nie grali nie słuchać osób, które tylko pie*dolą o grafice (chciałyby taką jak jest w trybie foto w GT 5) , tylko samemu gdzieś sprawdzić grę, bo feeling jest super jak dla mnie. Ale to kwestia gustu. Ja się zagrywałem w BC2, ale szybsze tempo rozgrywki z Crysis'a tez mi sie podoba bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...