Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

WOW! ALE GIERA!

 

Crysis 2 przypomina mi... MGS1. W C2 bawie się ze strażnikami, dokładnie jak w grze Kojimy. Skanowanie otoczenia, planowanie co zrobie w danej lokacji (jakbym rozwiązywał małe puzzle za każdym razem gdy znajdę się w nowym miejscu), ucieczki do wody, skręcanie karków, stealth... OMG!! Za(pipi)iste to jest. Gram na superżołdaku więc AI czasem oszukuje ale i tak ogólnie jest po prostu słabe (zacinają się w ścianach, łażą jak idioci, nie widzą mnie z 10cm ale zauważął z 1km:). Jednak i tak nie psuje mi to zabawy. Polecam tę grę dla fanów MHSa i dobrej zabawy z grą :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś orientuje się jakie błędy poprawia wczorajszy patch (40mb)?

 

Ok, mam.

http://www.gamersbook.com/scene/news/crysis-2-patch-102-released/

 

 

Na tej liście jest dużo rzeczy, które ten patch poprawia. Ciekawe czy z tym AI faktycznie Crytek coś zrobiło. dżar, czasem tak może być, jak ostatnio chciałem zagrać w multi to nikogo nie mogło znaleźć, zaś na drugi dzień wyszukało dostępne gry błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza

WOW! ALE GIERA!

 

Crysis 2 przypomina mi... MGS1. W C2 bawie się ze strażnikami, dokładnie jak w grze Kojimy. Skanowanie otoczenia, planowanie co zrobie w danej lokacji (jakbym rozwiązywał małe puzzle za każdym razem gdy znajdę się w nowym miejscu), ucieczki do wody, skręcanie karków, stealth... OMG!! Za(pipi)iste to jest. Gram na superżołdaku więc AI czasem oszukuje ale i tak ogólnie jest po prostu słabe (zacinają się w ścianach, łażą jak idioci, nie widzą mnie z 10cm ale zauważął z 1km:). Jednak i tak nie psuje mi to zabawy. Polecam tę grę dla fanów MHSa i dobrej zabawy z grą :)

Odpal tryb w multi "Assault" to wtedy poczujesz MOC MGS-a !!!

One life + zakradnie = za(pipi)iste szpilanie :) komunikacja mile widziana :nyam2:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Ktoś orientuje się jakie błędy poprawia wczorajszy patch (40mb)?

 

Ok, mam.

http://www.gamersboo...h-102-released/

 

 

Na tej liście jest dużo rzeczy, które ten patch poprawia. Ciekawe czy z tym AI faktycznie Crytek coś zrobiło. dżar, czasem tak może być, jak ostatnio chciałem zagrać w multi to nikogo nie mogło znaleźć, zaś na drugi dzień wyszukało dostępne gry błyskawicznie.

nic ten patch dla AI nic robi. w mojej grze chłopki potrafiły zabić się spadając z wieżyczek, wbijać się w ściany, nie widzieć mnie z 10cm, ginąć potykając się o kosze na śmieci... ogólnie ściema. wydaje mi się, że przyśpieszono potyczki online - wszystko biega i strzela szybciej. jednak może być to tylko moje subiektywne odczucie.

 

 

@Bushisan

 

grałem w tym trybie ale jeszcze ludzie byli niewiele mądrzejsi od AI w tej grze także dałem se spokój :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie-czy to,że jak wyszukuję jakiś match w multi to 9/10 razy ląduje sam w lobby albo z max 1 kolesiem to norma? Naprawdę, mija przynajmniej 15 minut zanim trafię na pełną grę.

Ja z tym nie mam żadnych problemów. Jeżeli gram miejsce katastrofy lub TD, CTF to w 90% przypadków znajduje od razu.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej w trakcie walki korzystać z jednego i drugiego. Będąc niewidzialnym lubię wejść na dach autobusu, szybko zeskoczyć, i kopnąć auto w stronę wroga, po czym następuje bezpośrednia wymiana ognia. Można się tym bawić. Fajnie, że wreszcie wyszedł taki FPS na konsolach.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

A właśnie. Możesz przejść grę niemalże kitrając się od śmietnika do śmietnika na cloaku albo kombinować. Cloak ma być uzupełnieniem i urozmaiceniem, jeżeli chcesz ciekawej rozgrywki.

 

Dla przykładu. Dostepne masz opcje taktyczne to skanujesz teren, zaznaczasz przeciwników i rozglądasz się za łatwopalnymi materiałami. Widzisz ze grupka przeciwników spaceruje pod mostem na którego brzegu znajduje się wrak samochodu. Podchodzisz do niego, przyklejasz C4 i idziesz dalej. W kilku miejscach jeszcze je rozstawiasz bedac niewidzialnym. Potem wracasz na most, zrzucasz na nich samochod i detonujesz wszystkie rozstawione C4. Potem dobijasz tych ktorzy przezyli i voila.

 

To nie jest nudna i monotonna gra, ale można sobie ją taką zrobić. Z resztą jak każdą inną. Spodziewałem się, że będę grał superhero, który każdego ma na strzała, a jest zupełnie inaczej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na tym polega esencja Crysis 2. Developer dał pole do popisu graczom, nie podsuwa żadnych pomysłów (jak np. w Bulletsotrm) co do likwidacji wrogów. Tutaj działamy my i to od nas zależy jaki sposób walki wybierzemy. Z całym szacunkiem ale to nie jest gra dla noobów, bo z reguły sypią się wtedy komentarze, że nudna, montonna, itd.

 

To FPS, w którym myślimy zanim zabierzemy się do walki. Nie jak w CoD, w którym ruszamy na partyzanta. C2 jest świetnym tytułem i właśnie dlatego zostawię go w kolekcji. To odskocznia od standardowych FPS'ów. A te kilka sporadycznych błędów jakoś przeżyję. Grywalność i nieziemska oprawa w pełni rekompensuje te niedoskonałości.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie w całej rozciągłości z 2 przedmówcami. Pokochałem Crytek za to, zę nie traktują mnie jak debila lub kinomaniaka z popcornem i colą. Ja nie chcę być prowadzony za rączke. Ja nie chce trzymać spust i górę by przejść grę. Ja chce pograć, pobawić się i Crysis 2 jak żadna inna gra mi tą opcję daje. Daje mi ogrom opcji :) Śmieszne jest to, że jak gry są liniowe to ludziska narzekają a jak można robić co się chcę to ci sami ludzie obierają najłatwiejsze rozwiązania i mówią, że zmuła.Skan terenu, stealth kill snipera, zmiana na broń z lunetą, head shoot z wieżyczki, czajka do bazy wroga, koniec energii! zauważyli nas! BAM walimy w beczki, rozpierdalamy pól oddziału i dajemy nura do wody, wypływamy i odpalamy C4 przyczepione to ATV - no P O T Ę G A!! tylko trzeba chcieć się bawić a nie przeć przed siebie byle tylko zaliczyć. Genialny tytuł, genialne multi - grać nie (pipi)ić :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A do tego multi ciągle nie mogę się przekonać. Niby jest lepsze niż w CoD, ale po kapitalnym multi w Killzonie, jest troche za szybko i razi mnie niedopracowana detekcja kul.

fakt - problemy z detekcją są ale raczej sporadyczne. chociaż jeżeli chodzi o ten aspekt to zdecydowanie K3 > C2. Jednak gdy ostatnio pograłem w K3 by wbić parę trofek do nowego DLC to złapałem się na tym jak prostackie są wszystkie inne strzelaniny przed C2. Chce wskoczyć na polkę - nie mogę. Chce strzelać podczas skoku - nie mogę. Chce zrobić wślizg - nie mogę (a jest on w singlu). Dobija też 'płaskość' pojedynków, nawet pomimo tego, że w K3 są jetpacki. Natomiast wyważenie arsenału zdecydowanie na korzyść K3. W C2 ciężko jest poradzić sobie czymś innym niż standardowy assault rifle. Snajperki i shotguna mogłoby w ogóle nie być. W K3 jest zdecydowanie większy wybór i lepszy balans. Gra od Crytek to mix wszystkich obecnych pomysłów i to mix wyborny a nie brązowy jak kupa. Mozna się czaić, można skakać, robić graby, są stealth kille, można zaznaczać przeciwników. Brakuje tylko destrukcji otoczenia i pojazdów ale od tego mamy króla FPSów - BC3 :) Dlaczego nie wspominam o CoD? Bo C2 to właśnie CoD na dopalaczach więc po co mi Black Ops. Killzona lubie natomiast za unikatowość, styl, klimat oraz ciężar pojedynków. Fajnie też pomyślane są klasy i podział ról na polu bitwy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładanie, wspinań grając z czasem się nie docenia ale pewnie włączyłbym starsze produkcje to podejrzewam ze czułbym sie dość ograniczony :) A na dobra sprawę grając to często o tym zapominam że jest możliwość w ostatecznych sytuacjach uciec w kamuflażu na wyższe kondygnacje, dezorientacja przeciwnika gwarantowana :)Po dwóch tyg. ciągłego szpilania w multi, przekonam się w końcu w ten weekend czy singiel jest tak samo dobry jak multi. Co do Black Owca to żałowałem i nadal żałuje wydać na niego złamanego grosza,w ostatnim czasie demo przekonało mnie do tego że nawet nie warto nim sobie zawracać głowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...