Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie ponarzekam, im dłużej gram w multi tym słabiej ją oceniam.Dzwięk jest tak spartolony że ciezko jest z lokalizować położenie wroga, porównując do BC2 to istne niebo i ziemia, oprócz tego biednie dobrane i ograniczone.Np,. takie uderzenie od wroga kolbą brzmi zupełnie tak samo jak postrzał.

 

To samo tyczy się samej rozgrywki gdzie ogólnie założenia wydają się autorów zupełnie inne i w przyp. używanie takiego C4 jest zupełnie bezcelowe, skoro i tak każdy liczy tylko na szybkość i liczebność przybywania killi .Co przekłada się do znikomego fun-u a częstszej frustracji przy zwiększonych zgonach zależnych od możliwości łącza hosta co w przypadku tego typu gier na obecne czasy wydaję się to jak dla mnie chore.Przez to i też IMO kuleje cały gamplej, poza tym sprowadza się do BEZMÓZGIEJ WYRZYNKI , gdzie taktyka w ogóle tutaj nie występuje, wystarczy zarzucić "free for all" i już komentarz zbyteczny.

 

Zawiodłem się na C2, choć ciekawa odskocznia od tego co wcześniej grałem i nawet ujdzie bo jestem wstanie dobić range na maksa a potem pomęczę singla.Ale spodziewałem się czegoś naprawdę wystrzałowego i choć trochę sięgnięcia do stóp Perfect Dark-a :sorry:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

O ile sama gra zwisa mi totalnie, tak soundtracku na pewno sobie nie podaruję. Panowie Zimmer, Slavov, Balfe i Sillescu spisali się na coś więcej niż tylko medal. Jeżeli chodzi o gry akcji to obok Headhuntera zdecydowanie najlepszy OST.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yCEBLjJ-2l0

 

 

 

7838_bcd1.gif

 

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza

A ja sobie ponarzekam, im dłużej gram w multi tym słabiej ją oceniam.Dzwięk jest tak spartolony że ciezko jest z lokalizować położenie wroga, porównując do BC2 to istne niebo i ziemia, oprócz tego biednie dobrane i ograniczone.Np,. takie uderzenie od wroga kolbą brzmi zupełnie tak samo jak postrzał.

 

To samo tyczy się samej rozgrywki gdzie ogólnie założenia wydają się autorów zupełnie inne i w przyp. używanie takiego C4 jest zupełnie bezcelowe, skoro i tak każdy liczy tylko na szybkość i liczebność przybywania killi .Co przekłada się do znikomego fun-u a częstszej frustracji przy zwiększonych zgonach zależnych od możliwości łącza hosta co w przypadku tego typu gier na obecne czasy wydaję się to jak dla mnie chore.Przez to i też IMO kuleje cały gamplej, poza tym sprowadza się do BEZMÓZGIEJ WYRZYNKI , gdzie taktyka w ogóle tutaj nie występuje, wystarczy zarzucić "free for all" i już komentarz zbyteczny.

 

 

Po kilkunastu godzinach grania w multi mam takie same spostrzeżenia. O ile obecnie trend w FPS jest taki, ze singiel to raczej na odczep się, tak tu jest odwrotnie. Świetny singiel i dziwnie płytki multi. Ludzie nawet nie próbują podchodzić taktycznie do rozgrywek tylko walczą o fragi. Poza tym lagi, lagi i jeszcze raz lagi. Szanse mam tylko jak mam full kresek, poniżej to już lotto i nawet nie wiem jakbym się starał to i tak nie dam rady.

Odnośnik do komentarza

Crysis ma rewelacyjny tryb singla, ale multi takze mi w ogole mi nie podeszlo... <_< Wlasnie przez to, o czym wspomnial Bushisan. Gra wieloosobowa ani nie jest zbytnio ciekawa, czesto staje sie frustrujaca... :down:

 

Po skonczeniu gry w koncu moge sie odniesc do trwajacych sporow dotyczacych grafiki Killzona i Crysisa. O ile po 20 minutowym ograniu u kumpla stwierdzilem, ze ciezko te dwa tytuly porownywac, o tyle po przejscu najnowszego dziela Crytek'a nikt nie powinien miec watpliwosci, ze to wlasnie ich multiplatforma jest najladniejszym fpsem na konsole. Nie wiem, jak oni tego dokonali, ale sa dla mnie magikami !

Oczywiscie trudno jest porownac te dwa tytuly, jednak Crysis przez swoj design, skrypty, efekty swietlne i ostra grafike robi po prostu wieksze wrazenie.

Zaczynam poziom SuperSoldier. :potter:

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam pytanie. Jak zakończę kampanię to daję "kampania od nowa" i rozumiem że wszystkie ulepszenia nano mam na starcie tak?

 

Skończyłem dzisiaj singla i stawiam c2 chyba wyżej od K3 jeśli chodzi o oprawę. Nie dużo, wręcz minimalnie ale jednak.

 

A sam singiel niesamowity. Brawa dla Crytek. Nie sądziłem, że to się uda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...