Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dziś kinecta z myślą o swojej dziewczynie.

Co mi się podoba, to że teoretycznie trudniej jest oszukiwać i naprawdę trzeba się ruszać przed grą.

Eye toy swego czasu też mi się podobało i sporo ludu się przewinęło przed kamerką.

 

Z kinectem wziąłem kinect Adventures, Dance Central, Fitness, zwierzaki i fighters uncaged.

Sam staram się przestać grać i średnio mnie te gry interesują. Moja dziewczyna natomiast bardzo jest tego ciekawa.

Walki to chyba szajs, ale była promocja w zestawie.

 

Nie chce mi się nawet rozpakowywać. Poczekam aż młoda wróci z pracy i sama rozpakuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

ok 12 zaliczyłem 5 electro marketów żeby dostać kinecta bo był już wyprzedany, chętnych nie brakuje.

 

Kamerka działa rewelacyjnie, jest solidnie wykonana i ładnie wygląda chociaż trochę duża, lag jest rzeczywiście minimalny, właściwie grając nawet go się nie odczuwa, w grze KA nie ma mowy o oszukaniu kamery, trzeba się ruszać w 3D jak należy :D

 

świetna sprawa to granie we dwóch, możesz grać sam zaś druga osoba wejdzie w obszar kamerki i po 2 sekundach grają dwie osoby. Mega proste i wygodne.

 

Kinect Adventures po 2h oceniam na 7/10 dobra party games jednak tylko 6 dyscyplin, kiepska muzyka.

Kinect sports podobno znacznie lepsze, trzeba dorwać :)

 

 

oglądanie kinecta na YT to nic, banan na twarzy pojawia się jak zaczniemy grać, dla mnie (i rodziny) zabawa rewelacyjna, teraz czekać na więcej lepszych gier.

 

Jedyne co zawodzi to biedny dash pod kinecta, za mało w nim opcji oraz taka bzdura jak brak biblioteki gier.

 

@donsterydo - kiedyś coś pisałeś że będą 3 dema na płycie z KA, nic takiego nie ma albo ja nie znalazłem ;/ oby dali DC, KS i YS na XBL do przetestowania

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna jest zachwycona. Bawi się w zatykanie dziur w Adventures, a miała to być tylko pierdółka do sprawdzenia sprzętu.

 

Sam sprzęt robi wrażenie. Naprawdę dobrze rozpoznaje ruch. Potrafi nawet rozpoznać jak trzymam dłonie(spodem do kamery, czy bokiem), a także czy chowam rękę za głową, czy przed twarzą.

Do tego rozpoznaje skąd głos dochodzi. Nie wiem jeszcze jak to się ma do gier, ale w kalibracji sprzętu było.

No i do tego sama się rusza skanując pokój.

Zdecydowanie bardziej zaawansowane od Eye Toy.

 

Wady: Trzeba stanąć w odległości 2-3 metrów. Można więc sobie wyobrazić jak duży pokój jest nam potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrazenie bardzo dobre, sprzet wykonany bardzo porzadnie i ladnie sie prezentuje. Konfiguracja przyjemna i zwiastuje ze bedzie ciekawie. Reszta to na razie slabo choc to wrazenie po niewiele ponad godzince zabawy. Obsluga dasha wolna, ale pierwsze 10 min robi wrazenie szczegolnie na rodzinie.

Gry sprwadzalem oczywiscie Kinect Adventures i Sports, fajnie ale.... po godzinie mialem juz ochote na cos innego, testow ciag dalszy jutro.

Ogolnie gdyby nie to sprzet otrzymany do testow to prywatnie napewno na ta chwile szkoda by bylo mi na niego kasy. Byc moze zmienie zdanie gdy wpadna kumple i polej sie napoj chmielowy.

 

Technicznie grac po ciemku sie da, ale u mnie wystepuja problemy z rozpoznaniem osoby i autologiem gdy jest ciemno, dodatkowo w zwiazku z tym ze do wyswietlania obrazu uzywam projektora to mam na ta chwile nieodparte wrazenie ze jednak dokladnosc jest srednia. Moze dzis bardziej przyloze sie do kalibracji i bedzie lepiej.

 

Dodam jeszcze ze posiadajac tez Wii np. taka w kregle czy tenisa(ping ponga) na ta chwile wydaje mi sie fajniesza na konsolce Mariana

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Interesujący jest fakt, że można grać po ciemku.

 

Przecież podstawą wykrywania ruchów jest podczerwień, światło nie ma żadnego znaczenia przy wykrywaniu ruchów.

 

W USA Kinect i gry na niego zaliczyły tak monstrualny start że ludzie którzy inwestują w ten sprzęt raczej nie mają co się martwić o wsparcie tego urządzenia.

Odnośnik do komentarza

Mojej dziewczynie najbardziej do gustu przypadły zwierzaki i fitness.

Mi najbardziej się podoba fitness i dance central.

Fitness dobrze pokazuje zaawansowanie kinecta. Niemal idealny skan naszego ciała robi dokładnie to co my w grze.

 

 

Wydawanie poleceń konsoli działa naprawdę dobrze.

Nic super użytecznego, ale daje sporo frajdy.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem recenzję "Sonic Free Riders", gdzie recenzent dał 1/10 mówiąc, że gra jest wadliwa. Potem znalazłem artykuł na Kotaku "Is Sonic Free Riders Broken, Or Is It The Reviewers?", gdzie autor też tak sądził, ale zauważył, że na Metacritic, IGN i Official Xbox Magazine dały 75/100. Dał też grę innej osobie i wyszło jej lepiej niż jemu. Co to może znaczyć? Ktoś z was grał w tą grę?

Edytowane przez Robinson113_RR
Odnośnik do komentarza

Oglądałem recenzję "Sonic Free Riders", gdzie recenzent dał 1/10 mówiąc, że gra jest wadliwa. Potem znalazłem artykuł na Kotaku "Is Sonic Free Riders Broken, Or Is It The Reviewers?", gdzie autor też tak sądził, ale zauważył, że na Metacritic, IGN i Official Xbox Magazine dały 75/100. Dał też grę innej osobie i wyszło jej lepiej niż jemu. Co to może znaczyć? Ktoś z was grał w tą grę?

 

Na youtube jest kilka filmików z owej gry i nie widać na nich, żeby nie dało się sterować.

 

Tu przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=sFRqIu60p6s

Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza. Przynajmniej mi i mojej dziewczynie.

Generalnie to nawet ciężko poczuć ten leg.

Najlepiej widać przy kalibracji kinecta, gdzie punkty na szybko ruszających się dłoniach lekko się spóźniają. W samej grze jednak to ciężko wyczuć.

Zależy też od gier podobno.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Wszyscy mówią a małym lagu ,który posiada kinect czy to przeszkadza w grze np. w odbijanie piłek .Gdzieś widziałem że szybko one tam lecą a jednak sekunda opóźnienia to sporo.

 

bullshit, lag jest minimalny i po obadaniu 4 gier stwierdzam że w niczym nie przeszkadza, jest praktycznie nie zauważalny dla osoby grającej, jaka sekunda ? według testów polygami lag to 200ms czyli tyle co sterowanie w gta4 czy kz2 na padzie.

 

kto mi zrobi gif z tego :D

 

wczoraj na poly były 2-3 genialne z tym kolesiem ale dzisiaj już ich nie ma ;/

Odnośnik do komentarza

Na youtube są filmiki z testów na lag. W zwolnionym tempie widać lag wyraźnie, jednak przy normalnej grze laga nie czuć lub prawie nie czuć (zależy od gry).

PS3 move ma podobny lag. Czyli nieprzeszkadzający w normalnej grze.

Dla pewności możesz jednak sam przetestować, jeśli masz możliwość.

Odnośnik do komentarza

Ooo no to świetnie.Widziałem także gramy na tvgry.pl z kinectanimals i może ktoś potwierdzić że te rzuty czymś to jest zwykły wart i rzucają cały czas tak samo kule latają w różne strony?Ponieważ zastanawiałem się aby ten tytuł wybrać jako startowy

Odnośnik do komentarza

Właśnie.. wielka szkoda że nie można obczaić demek innych niż Dance Central, Joy Ride i Fitness Evolved.. ale w sumie gdyby zrobili takie demo Kinect Sports to musieli by tam zawrzeć każdy sport, a nikt by nie kupił gry.. chętnie obczaiłbym demo Sonic'a bo mnie kusi, a Kinect Sports kupię napewno ;) dla wszystkich niezdecydowanych: polecam Kinecta, naprawdę! ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...